Bezinwazyjne osuszanie – osuszanie budynków jest bardzo ważne, jeśli chcemy sprawnie doprowadzić zalane pomieszczenia do stanu sprzed szkody, a także zapobiec powstawaniu kolejnych. Specjalizujemy się w inwazyjnym osuszaniu ścian, murów, budynków firmowych i mieszkalnych, garaży, balkonów dachów i innych pomieszczeń. Skontaktuj się z nami.

Bezinwazyjne osuszanie Wysusz Dom
Bezinwazyjne osuszanie w Łodzi i woj. łódzkim - Wysusz Dom

Bezinwazyjne osuszanie Łódź, woj. łódzkie

Podczas zwlekania z osuszaniem wilgotnego/zalanego pomieszczenia może dojść do takich zniszczeń, jak:

  • rozprzestrzenianie się wilgoci i zwiększanie obszaru zalania
  • niszczenie konstrukcji budynku, 
  • niszczenie farb, tynków, puchnięcie i odkształcanie się mokrych elementów,
  • powstanie nieprzyjemnego zapachu stęchlizny,
  • rozwój szkodliwych dla zdrowia grzybów i pleśni.

Skutecznie i bezinwazyjnie osuszymy zalane powierzchnie w Twoim budynku na terenie Łodzi i województwa łódzkiego.

Bezinwazyjne osuszanie murów

Zawilgocone mury to problem, który dotyka zarówno stare budynki, jak i nowe. 

Osuszanie murów każdorazowo zaczynamy od rozpoznania i pozbycia się przyczyny zalania. Wykonujemy bardzo precyzyjne pomiary wilgotnych powierzchni, diagnozujemy problem i osuszamy. Oferujemy bezinwazyjne osuszanie murów, dzięki czemu znacząco zmniejszają się koszty naprawy szkód.

Bezinwazyjne osuszanie murów - Wysusz Dom
Bezinwazyjne osuszanie ścian Wysusz Dom

Bezinwazyjne osuszanie ścian

Osuszamy ściany zarówno zewnętrzna jak i wewnętrzne. Do indywidualnej sytuacji dobieramy najbardziej odpowiednią metodę osuszania. Bezinwazyjne osuszanie z naszą pomocą odbywa się przy zastosowaniu najwyższej jakości sprzętu, który skutecznie i dokładnie osuszy ściany. Dzięki braku ingerencji w ściany, proces nie wymaga robót budowlanych. Bazujemy na nowoczesnych technologiach i sprawdzonych metodach osuszania. Więcej o osuszaniu ścian tutaj.

Bezinwazyjne osuszanie budynków

Oferujemy bezinwazyjne osuszanie budynków bez względu na ich kubaturę. Skutecznie osuszamy budynki mieszkalne, domy, biura, apartamenty, lokale magazynowe, obiekty przemysłowe, sportowe i inne budynki. W firmie Wysusz Dom pracują profesjonaliści, którzy korzystając ze specjalistycznego sprzętu, znacznie skróci czas osuszania obiektu. A to oznacza, że szybko będzie można cieszyć się budynkiem w stanie jak sprzed szkody.

Bezinwazyjne osuszanie budynków Wysusz Dom

Bezinwazyjne osuszanie - cena

Cena bezinwazyjnego osuszania będzie zależała od miejsca, które poddajemy osuszaniu, jego gabarytów, użytego sprzętu i poziomu zawilgocenia. Dokonujemy wszystkich pomiarów i sporządzamy dokumentację dla ubezpieczyciela. Chętnie wykonamy też bezpłatne oględziny. 

Bezinwazyjne osuszanie z firmą Wysusz Dom

Bezinwazyjne osuszanie od Wysusz Dom

Wysusz Dom to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy niezbędną wiedzę, materiały i sprzęt do bezinwazyjnego osuszania różnego rodzaju pomieszczeń, obiektów i ścian. Chętnie podejmiemy się osuszania na terenie Łodzi i województwa łódzkiego. Zapraszamy do współpracy.

Korzyści / Efekty

Kompleksowe osuszanie

Nasza szeroka oferta pozwala na osuszanie każdego rodzaju pomieszczeń,  z wykonaniem dokładnych pomiarów. Klienci mają również możliwość skorzystania z usługi odgrzybiania czy też ozonowania.

 

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości specjalistycznym sprzęcie, który jest w pełni bezpieczny. Nasze metody osuszania są bezinwazyjne i nie wymagają robót budowlanych.

Szkolenia i rozwój

Wciąż zwiększamy swoje kwalifikacje, rozwijamy naszą ofertę kompleksowego osuszania oraz inwestujemy w nowoczesny sprzęt.

Poznaj inne usługi firmy Wysusz Dom

Ozonowanie

Dezynfekujemy budynki i pomieszczenia bez użycia środków chemicznych.

Odgrzybianie

Firma Wysusz specjalizuje się w walce z wilgocią i jej skutkami.

Wypożyczalnia osuszaczy

Zajmujemy się rownież wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy powietrza.

Bezinwazyjne osuszanie i inne usługi - Wysusz Dom

Bezinwazyjne osuszanie i inne usługi - Wysusz Dom

Poza kompleksowym bezinwazyjnym osuszaniem ścian, murów, domów, apartamentów, garaży, budynków firmowych, przemysłowych i innych, oferujemy również profesjonale odgrzybianie oraz ozonowanie pomieszczeń. W naszej ofercie jest także możliwość wynajmu osuszaczy na terenie województwa łódzkiego.

Bezinwazyjne osuszanie łódzkie

Osuszamy w sposób bezinwazyjny nie tylko w Łodzi, ale też w całym woj. łódzkim. Osuszamy w miejscowościach takich jak: Bełchatów, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łódź, Ozorków, Rzgów, Tuszyn, Sokolniki, Brzeziny, Głowno, Łęczyca i inne.

Wysusz Dom - bezinwazyjne osuszanie

O nas

Najwyższa jakość usług jakie świadczymy oraz praca na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie to nasze atuty. Dajemy gotowe rozwiązania osuszania pomieszczeń, budynków i obiektów, które indywidualnie dobrane zapewniają gwarancję osiągnięcia jak najlepszego efektu w krótkim czasie.