Bezinwazyjne osuszanie – osuszanie budynków jest bardzo ważne, jeśli chcemy sprawnie doprowadzić zalane pomieszczenia do stanu sprzed szkody, a także zapobiec powstawaniu kolejnych. Specjalizujemy się w inwazyjnym osuszaniu ścian, murów, budynków firmowych i mieszkalnych, garaży, balkonów dachów i innych pomieszczeń. Skontaktuj się z nami.

Bezinwazyjne osuszanie Wysusz Dom
Bezinwazyjne osuszanie w Łodzi i woj. łódzkim - Wysusz Dom

Bezinwazyjne osuszanie Łódź, woj. łódzkie

Podczas zwlekania z osuszaniem wilgotnego/zalanego pomieszczenia może dojść do takich zniszczeń, jak:

  • rozprzestrzenianie się wilgoci i zwiększanie obszaru zalania
  • niszczenie konstrukcji budynku, 
  • niszczenie farb, tynków, puchnięcie i odkształcanie się mokrych elementów,
  • powstanie nieprzyjemnego zapachu stęchlizny,
  • rozwój szkodliwych dla zdrowia grzybów i pleśni.

Skutecznie i bezinwazyjnie osuszymy zalane powierzchnie w Twoim budynku na terenie Łodzi i województwa łódzkiego.

Bezinwazyjne osuszanie murów

Zawilgocone mury to problem, który dotyka zarówno stare budynki, jak i nowe. 

Osuszanie murów każdorazowo zaczynamy od rozpoznania i pozbycia się przyczyny zalania. Wykonujemy bardzo precyzyjne pomiary wilgotnych powierzchni, diagnozujemy problem i osuszamy. Oferujemy bezinwazyjne osuszanie murów, dzięki czemu znacząco zmniejszają się koszty naprawy szkód. 

Więcej o osuszaniu murów.

Bezinwazyjne osuszanie murów - Wysusz Dom
Bezinwazyjne osuszanie ścian Wysusz Dom

Bezinwazyjne osuszanie ścian

Osuszamy ściany zarówno zewnętrzna jak i wewnętrzne. Do indywidualnej sytuacji dobieramy najbardziej odpowiednią metodę osuszania. Bezinwazyjne osuszanie z naszą pomocą odbywa się przy zastosowaniu najwyższej jakości sprzętu, który skutecznie i dokładnie osuszy ściany. Dzięki braku ingerencji w ściany, proces nie wymaga robót budowlanych. Bazujemy na nowoczesnych technologiach i sprawdzonych metodach osuszania. Więcej o osuszaniu ścian.

Bezinwazyjne osuszanie budynków

Oferujemy bezinwazyjne osuszanie budynków bez względu na ich kubaturę. Skutecznie osuszamy budynki mieszkalne, domy, biura, apartamenty, lokale magazynowe, obiekty przemysłowe, sportowe i inne budynki. W firmie Wysusz Dom pracują profesjonaliści, którzy korzystając ze specjalistycznego sprzętu, znacznie skróci czas osuszania obiektu. A to oznacza, że szybko będzie można cieszyć się budynkiem w stanie jak sprzed szkody.

Więcej o osuszaniu budynków.

Bezinwazyjne osuszanie budynków Wysusz Dom

Bezinwazyjne osuszanie - cena

Cena bezinwazyjnego osuszania będzie zależała od miejsca, które poddajemy osuszaniu, jego gabarytów, użytego sprzętu i poziomu zawilgocenia. Dokonujemy wszystkich pomiarów i sporządzamy dokumentację dla ubezpieczyciela. Chętnie wykonamy też bezpłatne oględziny.

O WysuszDom.pl

Najwyższa jakość usług jakie świadczymy oraz praca na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie to nasze atuty. Dajemy gotowe rozwiązania osuszania pomieszczeń, budynków i obiektów, które indywidualnie dobrane zapewniają gwarancję osiągnięcia jak najlepszego efektu w krótkim czasie.

Korzyści / Efekty ze współpracy z nami

Kompleksowe osuszanie

Nasza szeroka oferta pozwala na osuszanie każdego rodzaju pomieszczeń,  z wykonaniem dokładnych pomiarów. Klienci mają również możliwość skorzystania z usługi odgrzybiania czy też ozonowania.

 

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości specjalistycznym sprzęcie, który jest w pełni bezpieczny. Nasze metody osuszania są bezinwazyjne i nie wymagają robót budowlanych.

Szkolenia i rozwój

Wciąż zwiększamy swoje kwalifikacje, rozwijamy naszą ofertę kompleksowego osuszania oraz inwestujemy w nowoczesny sprzęt.

Bezinwazyjne osuszanie ścian Wysusz Dom

Bezinwazyjne osuszanie

Wysusz Dom to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy niezbędną wiedzę, materiały i sprzęt do bezinwazyjnego osuszania różnego rodzaju pomieszczeń, obiektów i ścian.

Poza kompleksowym bezinwazyjnym osuszaniem ścian, murów, domów, apartamentów, garaży, budynków firmowych, przemysłowych i innych, oferujemy również profesjonale odgrzybianie oraz ozonowanie pomieszczeń. W naszej ofercie jest także możliwość wynajmu osuszaczy na terenie województwa łódzkiego. Zapraszamy do współpracy.

Poznaj inne usługi firmy Wysusz Dom

Dezynfekujemy budynki i pomieszczenia bez użycia środków chemicznych.

Firma Wysusz specjalizuje się w walce z wilgocią i jej skutkami.

Zajmujemy się rownież wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy powietrza.

Bezinwazyjne osuszanie i inne usługi - Wysusz Dom

Polecamy także osuszanie wilgoci technologicznej

Wilgoć technologiczna to ta, która powstaje podczas budowy domów, budynków firmowych i bloków mieszkalnych. Żeby móc zacząć remont powinno się osuszyć dokładnie ściany z pozostałej wilgoci. Firma WysuszDom.pl specjalizuje się w usuwaniu wilgoci technologicznej, co pozwoli zaoszczędzić czas i uniknąć różnych problemów w przyszłości. Dowiedz się więcej.

Bezinwazyjne osuszanie łódzkie

Osuszamy w sposób bezinwazyjny nie tylko w Łodzi, ale też w całym woj. łódzkim. Osuszamy w miejscowościach takich jak: Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, Łowicz, Wieluń, Aleksandrów Łódzki, Opoczno, Ozorków, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Łask, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszów, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno Sulejów, Działoszyn, Krośniewice, Drzewica, Przedbórz, Stryków, Rzgów, Złoczew, Warta, Biała Rawska, Uniejów, Kamieńsk, Wolbórz, Lututów, Błaszki, Szadek, Piątek.