Osuszanie budynków w Bełchatowie i okolicach to jedna z naszych profesji, którą udoskonalamy od lat. Posiadamy bardzo nowatorski, skuteczny sprzęt do osuszania zarówno zalań powstałych na skutek wilgoci technologicznej, jak i tych, które pojawiły się gwałtownie i niespodziewanie. Naszą bogatą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firmowych. Realizujemy drobne, pojedyncze zlecenia, jak i te bardziej wymagające. Na co dzień działamy na terenie województwa łódzkiego.

Z nami skutecznie osuszysz budynki:

Ścian

Mieszkań

Domów

Lokali firmowych

Nagłe zalania mieszkań, domów i firm

Zawsze błyskawicznie reagujemy na sytuacje kiedy dochodzi do zalania posadzki, sufitu, fundamentów, ścian. Działamy szybko dlatego osiągamy dużą skuteczność w osuszaniu. Minimalizujemy straty by zapewnić budynkom jak najszybszą ochronę oraz bezpieczeństwo. Redukujemy skutki zawilgocenia, tak by nie generowały większych strat. Pracujemy na nowym, dobrej jakości technologicznie sprzęcie a nasi eksperci od zalań zawsze chętnie doradzą i  udzielą wskazówek jak osuszyć zalane powierzchnie.

Osuszamy budynki nowe oraz te w trakcie budowy

Budynek pozostawiony sam sobie do wyschnięcia to bardzo czasochłonny i długotrwały proces. Wilgoć technologiczna, która pojawia się podczas budowy i remontu zbiera niekorzystne skutku i negatywnie wpływa na dalsze prace w zakresie wylania wylewek i tynków. W praktyce kolejne prace są często wstrzymywane. Aby uniknąć takich sytuacji firma Wysusz posiada w ofercie profesjonalną usługę osuszania budynków z wilgoci technologicznej. Pozwala nam to nie tylko na oszczędność czasu ale przede wszystkim zredukować potencjalne problemy, które pojawią się w przyszłości.

Odgrzybiamy, usuwamy pleśń, roztocza oraz pozostłałe alergeny

Pojawienie się wilgoci w budynku czy mieszkaniu to dość powszechne zjawisko. Wilgoć dużą łatwością zadomawia się w naszych budynkach. Do najczęstszych przyczyn powstania wilgoci zaliczamy : wadliwą izolację ścian, fundamentów, lub po prostu jej brak. Samoistnie również jesteśmy generatorami wilgoci – poprzez nasze działania : gotowanie, pranie, mycie, prysznic, kąpiel, zmywanie naczyń. Zaistniałą pleśń generuje również inne szkody takie jak pojawienie się pleśni, grzybów. Mają one niekorzystny wpływ na nasze zdrowie, atakując nasz układ oddechowy, odpornościowy a także wywołując reakcje skórne. 

Wypompowywanie wody

Zajmujemy się szybkim i skutecznym usuwaniem wody z zalanych piwnic, windowych szybów czy garaży. Realizujemy również zlecenia usuwania brudnej wody z powodu wadliwej instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Ozonowanie

Skuteczna dezynfekcja bez konieczności stosowania środków chemicznych jest możliwa dzięki ozonowi. Ozon likwiduje błyskawicznie pojawiające się na jego drodze zanieczyszczenia w powietrzu. Wchodzi w reakcję z zanieczyszczeniami powodując ich utlenienie.

Pomiary wilgoci

Posiadamy bardzo nowatorski technologicznie sprzęt który pozwala nam wykonywać bardzo precyzyjne pomiary wilgotności ścian i sufitów – nawet do głębokości 30 metrów. Również pomiarów drewnianych elementów, materiałów budowlanych, a także względnej wilgotności powietrza.

Bezgotówkowe rozliczenie osuszenia budynków​​

Jeśli padłeś ofiarą zalania firma Wysusz Dom z chętnie podejmie się bezgotówkowego rozliczenia osuszenia budynku. Zadzwoń do nas i dowiedz się jak wygląda procedura bezgotówkowego rozliczenia, chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania.

Wypożyczanie osuszaczy

Firma Wysusz zajmuje się również wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy. Nasze sprzęty pozwalają osuszyć w krótkim czasie  zalaną piwnicę, dosuszyć tynki i posadzki przed położeniem parkietu, paneli czy terakoty.

Osuszanie mieszkań

Jeśli chcesz żebyśmy zajęli się Twoim zalanym mieszkaniem skorzystaj z naszych usług. Zapewniamy osuszanie za pomocą nowego, profesjonalnego sprzętu oraz całkowitą kontrolę nad procesem osuszanie. Starannie dopilnujemy wszelkich działań.

Odgrzybianie

Właściwy proces odgrzybiania ścian poprzedza dokonanie odpowiednich pomiarów wilgoci, które również wykonujemy. Z firmą Wysusz Dom przywrócisz swoje ściany do dawnej świetności i raz na zawsze zapomnisz o problemie odgrzybiania. 

Do badań termowizyjnych używamy bardzo profesjonalnych kamer termowizyjnych które są w stanie skontrolować rozkład temperatury elementów konstrukcji oraz wykończenia budynku. Kamera pozwala nam trafnie ocenić, które miejsca wymagają szczególnej uwagi w postaci docieplenia oraz izolacji.

Wypozyczalnia osuszaczy powietrza w Pabianicach i całym woj. łódzkim

Firma Wysusz Dom prowadzi również wypożyczalnię profesjonalnych osuszaczy. Posiadamy sprzęt do osuszania budowlanych obiektów : nagrzewnice, osuszacze, wentylatory, urządzenia do pomiaru wilgotności, kamery termowizyjne niezbędne do zlokalizowania mostków termicznych.

 

Oferujemy
kompleksowe usługi

w zakresie osuszania budynków, zarówno z wilgoci technologicznej, jak i w przypadku nagłych zalań. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży, zapewniamy specjalistyczną pomoc w walce z wilgocią, realizując zarówno pojedyncze zlecenia, jak i skomplikowane projekty. Na co dzień działamy na terenie Łodzi oraz całego woj. łódzkiego.

Osuszanie budynków cena

Firma Wysusz indywidualnie podchodzi do każdej realizacji, a tym samym klienta. Wstępną wycenę podajemy na miejscu zalanego budynku czy mieszkania. Pamiętajmy, że cena osuszania budynku jest zależna od wielu czynników, takich jak:

  • grubość i wielkość ścian
  • konstrukcja budynku
  • rodzaj podłoża
  • stopień zawilgocenia
  • wybrana technika osuszania

Jesteśmy wiodącą firmą która zajmuje się
kompleksowym osuszaniem budynków

Misją naszej firmy jest zdecydowanie minimalizowanie strat naszych klientów. Z myślą o nich z roku na rok udoskonalamy nasz sprzęt technologiczny, oraz poziom naszych usług. Nasza siedziba znajduje się w Ozorkowie, nieopodal Łodzi. Na rynku działamy już ponad 20 lat. Posiadamy zatem bogate doświadczenie i wiedzę w osuszaniu różnego rodzaju pomieszczeń.

Osuszanie budynków w Bełchatowie i okolicach to jedna z naszych profesji, którą udoskonalamy od lat. Posiadamy bardzo nowatorski, skuteczny sprzęt do osuszania zarówno zalań powstałych na skutek wilgoci technologicznej, jak i tych, które pojawiły się gwałtownie i niespodziewanie. Naszą bogatą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firmowych. Realizujemy drobne, pojedyncze zlecenia, jak i te bardziej wymagające. Na co dzień działamy na terenie województwa łódzkiego.