Osuszanie budynków Gostynin i okolice - kompleksowe usługi osuszania

Firma Wysusz Dom specjalizuje się w całościowym osuszaniu budynków, domów, mieszkań i lokali użytkowych w Gostyninie i okolicach. Zajmuje się osuszaniem z powodu nagłych zalań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu  jesteśmy w stanie zapewnić usługi osuszania na najwyższym poziomie. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych przypadków zalania.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę:

Osuszanie budynków Gostynin - pełna oferta

Osuszanie obiektów

Osuszamy budynki mieszkalne oraz obiekty handlowe i przemysłowe.

Osuszanie domu

Lokalizujemy źródło wycieku i osuszamy mury oraz posadzki w domach jednorodzinnych.

Osuszanie mieszkania

Pomagamy w nagłych przypadkach zalania mieszkania. Oferujemy pomoc w przygotowaniu dokumentacji.

Osuszanie garażu

 Wykonujemy osuszanie i pomagamy zlokalizować źródło problemu w garażu.

Osuszanie piwnicy

Osuszamy i lokalizujemy źródło problemu wilgoci w piwnicy.

Osuszanie podłogi

Oferujemy osuszanie podłogi po zalaniu za pomocą różnych metod.

Osuszanie podposadzkowe

W przypadku poważnych przypadków zalania wykonujemy osuszanie podposadzkowe.

Osuszanie pod deskę podłogową

Znamy parametry jakie powinna spełniać posadzka przed położeniem deski podłogowej.

Osuszanie murów

Usuwamy wilgoć z murów zarówno dla nowych realizacji jak i rewitalizacji.

Osuszanie ścian

Skutecznie osuszamy ściany wewnątrz budynków.

Osuszanie tynków

Przyspieszamy prace wykończeniowe i budowlane profesjonalnym osuszaniem tynków.

Osuszanie wilgoci technologicznej

Usuwamy wilgoć technologiczną w przypadku remontów jak i nowych inwestycji.

Osuszanie balkonu/tarasu

Lokalizujemy źródło wody i osuszamy zalany taras lub balkon.

Osuszanie dachu

Lokalizujemy źródło wycieku i osuszamy przeciekajacy dach

Osuszanie sufitu

Profesjonalnie osuszamy sufity z wilgoci technologicznej lub po zalaniach

Osuszamy skutecznie domy, mieszkania, lokale biurowe

Jeśli potrzebujesz osuszyć podłogę, sufit, piwnicę, fundamenty i ściany – jesteśmy do usług. Działamy w taki sposób, aby szybko i skutecznie zmniejszać straty i przywrócić budynkowi bezpieczeństwo oraz funkcjonalność. Naszym celem jest szybkie usunięcie skutków wilgoci, tak by nie powiększyły się zaistniałe wcześniej straty. Dysponujemy wysokiej klasy specjalistycznym sprzętem oraz zapewniamy fachową pomoc naszych ekspertów od osuszania.

Osuszanie budynków Gostynin

Samoistne schnięcia murów to długotrwały proces, szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Decydując się na budowę domu czy też remont, jesteśmy narażeni na zjawisko wilgoci technologicznej, która zdecydowanie opóźnia kolejne prace budowlane. W celu uniknięcia takich sytuacji firma Wysusz Dom oferuje szybkie i skuteczne metody osuszania budynków z wilgoci technologicznej na terenie Gostynina i okolic. Dzięki naszym usługom zaoszczędzisz czas oraz zminimalizujesz problemy w przyszłości.

Osuszamy budynki na terenie Gostynina oraz zajmujemy się odgrzybianiem, usuwaniem pleśni

Wilgoć to powszechny problem, z którym często borykają się nasi klienci – zarówno w mieszkaniach, jak i domach. Przyczyną wilgoci jest z reguły nieprawidłowa izolacja ścian i fundamentów. My, jako użytkownicy domów, również generujemy wilgoć poprzez gotowanie, pranie, mycie się czy zmywanie naczyń. Pojawienie się wilgoci niesie za sobą pojawienie się grzybów i pleśni, które niekorzystnie działają na organizm człowieka. Negatywnie wpływają na układ oddechowy i odpornościowy, powodując alergie oraz choroby skórne.

Osuszanie budynków Gostynin - nasze dodatkowe usługi

odgrzybianie-ikona

Odgrzybianie ścian

Sprawnie i skutecznie odgrzybiamy mieszkania, domy. Wykonujemy specjalistyczne pomiary w tym kierunku. Poza szkodą na materiałach budowlanych, grzyby i pleśń szkodzą również ludzkiemu zdrowiu, dlatego solidne odgrzybianie ścian jest niezbędne do poradzenia sobie z problemem.

i2

Ozonowanie

Ozonowanie jest znane jako sposób na dezynfekcję i odświeżanie wnętrz. Od dłuższego czasu ta metoda jest stosowana w placówkach opieki zdrowotnej, zalanych obiektach, czy też w pomieszczeniach gdzie mamy styczność z wilgocią, pleśnią i grzybami.

i3

Badania termowizyjne

Oferujemy kamery termowizyjne, które dają możliwość kontrolować rozkład temperatury w danym pomieszczeniu, elementów konstrukcji oraz wykończenia budynku. Trafnie typujemy miejsca, które wymagają dodatkowego docieplenia czy też izolacji.

i4

Pomiary wilgoci

Wykonujemy pomiary wilgotności ścian, sufitów (do głębokości 30 cm), drewnianych elementów, materiałów budowlanych, w tym również pomiary względnej wilgotności powietrza. Dysponujemy bardzo dobrej jakości sprzętem, obsługiwanym przez naszych fachowców.

Jesteśmy sprawdzoną i zaufaną firmą, zajmującą się
kompleksowym osuszaniem budynków w Gostyninie i okolicach.

Celem naszej działalności jest skuteczne usuwanie wilgoci i minimalizacja strat naszych Klientów. Na rynku działamy nieprzerwanie już ponad 20 lat. Posiadamy bogate doświadczenie i wiedzę z dziedziny osuszania.

0 +
lat na rynku
+ 0
realizacji rocznie
+ 0
sprzętów do osuszania

Dlaczego warto z nami współpracować?

Wieloletnie doświadczenie

Zajmując się profesjonalnie osuszaniem wiemy, że usuwanie wilgoci nie jest łatwym zadaniem i niewłaściwa metoda może zrobić więcej szkody niż pożytku. Nasze doświadczenie pozwala nam działać szybko i efektywnie.

Zespół profesjonalistów

Nasz zespół posiada ponad 20 lat doświadczenia w usuwaniu skutków oraz przyczyny wilgoci w budynkach. Nasze referencje obejmują setki wykonanych projektów, również na terenie Gostynina.

Bezgotówkowe rozliczenie osuszenia budynków​

Bezgotówkowe rozliczenie osuszenia budynków – to idealne rozwiązanie dla osób które padły ofiarą zalania. Również w sytuacji jeśli zalałeś swoje mieszkanie, lub mieszkanie sąsiada, lub też z jakiegoś innego powodu.

Wypożyczalnia osuszaczy na terenie Gostynina i okolic

Nasza firma oferuje również wynajem profesjonalnych osuszaczy powietrza. Nasze urządzenia pozwolą Ci na profesjonalne wysuszenie zalanej piwnicy, tynku na sufitach oraz podłóg przed ułożeniem parkietu, terakoty lub laminatu. Posiadamy sprzęt do suszenia, w tym:

  • nagrzewnice
  • osuszacze
  • wentylatory
  • urządzenia do pomiaru wilgotności

Zadzwoń i zapytaj o naszą aktualną ofertę:

Osuszanie budynków Gostynin - sprzęt do wypożyczenia