Osuszanie budynków Kutno i okolice - kompleksowe usługi osuszania

Firma Wysusz Dom zajmuje się kompleksowym osuszaniem budynków, domów, mieszkań, lokali firmowych na terenie Kutna i okolic. Zajmujemy się osuszaniem na skutek nagłego zalania. Usuwamy wilgoć technologiczną powstałą w trakcie budowy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam świadczyć usługi osuszania na najwyższym poziomie. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Realizujemy nawet najbardziej wymagające zlecenia. 

Zadzwoń i zapytaj o ofertę:

Osuszanie budynków Kutno - pełna oferta

Osuszanie obiektów

Osuszamy budynki mieszkalne oraz obiekty handlowe i przemysłowe.

Osuszanie domu

Lokalizujemy źródło wycieku i osuszamy mury oraz posadzki w domach jednorodzinnych.

Osuszanie mieszkania

Pomagamy w nagłych przypadkach zalania mieszkania. Oferujemy pomoc w przygotowaniu dokumentacji.

Osuszanie garażu

 Wykonujemy osuszanie i pomagamy zlokalizować źródło problemu w garażu.

Osuszanie piwnicy

Osuszamy i lokalizujemy źródło problemu wilgoci w piwnicy.

Osuszanie podłogi

Oferujemy osuszanie podłogi po zalaniu za pomocą różnych metod.

Osuszanie podposadzkowe

W przypadku poważnych przypadków zalania wykonujemy osuszanie podposadzkowe.

Osuszanie pod deskę podłogową

Znamy parametry jakie powinna spełniać posadzka przed położeniem deski podłogowej.

Osuszanie murów

Usuwamy wilgoć z murów zarówno dla nowych realizacji jak i rewitalizacji.

Osuszanie ścian

Skutecznie osuszamy ściany wewnątrz budynków.

Osuszanie tynków

Przyspieszamy prace wykończeniowe i budowlane profesjonalnym osuszaniem tynków.

Osuszanie wilgoci technologicznej

Usuwamy wilgoć technologiczną w przypadku remontów jak i nowych inwestycji.

Osuszanie balkonu/tarasu

Lokalizujemy źródło wody i osuszamy zalany taras lub balkon.

Osuszanie dachu

Lokalizujemy źródło wycieku i osuszamy przeciekajacy dach

Osuszanie sufitu

Profesjonalnie osuszamy sufity z wilgoci technologicznej lub po zalaniach

Osuszamy domy, mieszkania, lokale firmowe dotknięte na skutek nagłych zalań.

Jeśli potrzebujesz osuszenia posadzki, sufitu, piwnicy, fundamentów oraz ścian – służymy pomocą. Nasze działania przeprowadzane są tak by w jak najmniejszym stopniu zminimalizować straty i przywrócić budynek do funkcjonowania oraz bezpieczeństwa. Naszą misją jest szybkie usunięcie skutków zawilgocenia oraz nie powiększanie zaistniałych strat. Dysponujemy wysokiej klasy specjalistycznym sprzętem oraz posiadamy ekspertów od osuszania i zalania. 

Osuszanie budynków Kutno

Każdy z nas jest wie, że proces samoistnego schnięcia murów potrafi być bardzo długotrwały. W okresie trwania budowy czy remontu zawsze występuje zjawisko wilgoci technologicznej, która może powodować opóźnia kolejnych prac budowlanych. Aby uniknąć takich sytuacji firma Wysusz Dom zapewnia skuteczne osuszanie budynków z wilgoci technologicznej na terenie Kutna. Nasze usługi pozwalają zaoszczędzić czas oraz zredukować problemy w przyszłości.

Osuszamy budynki na terenie Kutna oraz zajmujemy się odgrzybianiem, usuwaniem roztoczy, pleśni oraz alergenów.

Wilgoć to częsty problem z którym borykają się nasi klienci – w swoich mieszkaniach oraz domach. Za wilgoć odpowiada najczęściej wadliwa izolacja ścian i fundamentów. Sami również generujemy wilgoć poprzez takie czynności jak: gotowanie, pranie, mycie, prysznic, kąpiel oraz zmywanie naczyń. Pojawienie się wilgoci jest związanie z występowaniem grzybów i pleśni, które działają toksycznie na nasze organizmy. Niekorzystnie wpływają na układ oddechowy oraz odpornościowy, wywołując alergie i choroby skórne.

 

Osuszanie budyknów Kutno - nasze dodatkowe usługi

i2

Ozonowanie

Bardzo skuteczną dezynfekcję zapewnia ozon – który jest silnym utleniaczem i zapewnia bardzo dobrą dezynfekcję bez udziału środków chemicznych. Ozon który napotyka się na liczne zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu, wchodzi z nimi w reakcję chemiczną i powoduje ich utlenienie.

i4

Pomiary wilgoci

Posiadamy niezawodny sprzęt obsługiwany przez naszych ekspertów. Wykonują oni pomiary wilgotności ścian, sufitów (do głębokości 30 cm), drewnianych elementów, materiałów budowlanych, a także pomiary względnej wilgotności powietrza.

i3

Badania termowizyjne

W terenie wykorzystujemy kamery termowizyjne, które pozwalają skontrolować rozkład temperatury w danym pomieszczeniu, elementów konstrukcji oraz wykończenia budynku. Bardzo trafnie oceniamy, w których miejscach wymagane jest docieplenie oraz izolacja.

odgrzybianie-ikona

Odgrzybianie ścian

Z nami szybko i skutecznie odgrzybisz każde mieszkanie. Wykonujemy specjalistyczne pomiary w tym kierunku. Nie warto zwlekać z wszelkimi zabiegami na zgrzybiałej ścianie, ponieważ jest ona nośnikiem grzybów, alergenów i bakterii. Z firmą Wysusz Dom przywrócisz swoje ściany do dawnej świetności.

Jesteśmy renomowaną firmą zajmującą się
kompleksowym osuszaniem budynków w Kutnie i okolicach.

Celem naszej działalności jest skuteczne usuwanie wilgoci i minimalizacja strat naszych Klientów. Na rynku działamy nieprzerwanie już ponad 20 lat. Posiadamy bogate doświadczenie i wiedzę z dziedziny osuszania.

lat na rynku
0 +
realizacji rocznie
+ 0
sprzętów do osuszania
+ 0

Dlaczego warto z nami współpracować?

Wieloletnie doświadczenie

Z doświadczenia wiemy, że usuwanie wilgoci nie jest łatwym zadaniem a niepoprawnie dobrana metoda może bardziej zaszkodzić niż naprawić problem. Nasze doświadczenie pozwala nam na szybkie i efektywne działanie.

Zespół profesjonalistów

Nasz zespół posiada ponad 20-letnie doświadczenie w usuwaniu skutków jak i przyczyny wilgoci w budynkach. Nasze referencje to setki realizacji w całym województwie łódzkim i okolicach.

Bezgotówkowe rozliczenie osuszenia budynków​

Bezgotówkowe rozliczenie osuszenie budynków – to świetna alternatywa dla wszystkich którzy padli ofiarą zalania. Jeśli zalałeś wodą swoje mieszkanie lub mieszkanie sąsiada, czy też z jakiegoś innego powodu. 

Wypożyczalnia osuszaczy na terenie Kutna i okolic

Nasze firma zajmuje się również wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy. Nasze sprzęty pozwolą Ci profesjonalnie osuszyć zalaną piwnicę, sufity dosuszyć tynki i posadzki przed położeniem parkietu, terakoty czy paneli. Posiadamy sprzęt do osuszania obiektów budowlanych:

  • nagrzewnice
  • osuszacze
  • wentylatory
  • urządzenia do pomiaru wilgotności
  • kamery termowizyjne niezbędne do zlokalizowania mostków termicznych.

Zadzwoń i zapytaj o naszą aktualną ofertę:

Osuszanie budynków Kutno - sprzęt do wypożyczenia