Osuszanie budynków Płock i okolice - kompleksowe usługi osuszania

Nasza firma Wysusz Dom obejmuje kompleksowe osuszanie budynków, domów, mieszkań oraz lokali użytkowych w Płocku i okolicach. Specjalizujemy się w osuszaniu po nagłych zalaniach oraz usuwaniu wilgoci technologicznej powstałej podczas budowy. Wieloletnie doświadczenie, pozwala nam świadczyć usługi osuszania na najwyższym poziomie. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zrealizujemy nawet najcięższe zlecenia.

Zadzwoń do nas i zapytaj o ofertę:

Osuszanie budynków Płock - pełna oferta

Osuszanie obiektów

Budynki mieszkalne i obiekty handlowe to nie wszystko co osuszamy.

Osuszanie domu

W domach osuszymy zarówno mury jak i posadzki, natychmiastowo po zlokalizowaniu wycieku. 

Osuszanie mieszkania

Nagły przypadek zalania mieszkania? Pomożemy ci je osuszyć i przygotować odpowiednią dokumentację. 

Osuszanie garażu

Pomagamy lokalizować źródło przecieku w garażach oraz je osuszamy. 

Osuszanie piwnicy

Zlokalizujemy przeciek i osuszymy również twoją piwnicę. 

Osuszanie podłogi

Oferujemy osuszanie podłogi po zalaniu za pomocą różnych metod.

Osuszanie podposadzkowe

Poważne przypadki zalania? Wykonamy dla ciebie osuszanie podposadzkowe.

Osuszanie pod deskę podłogową

Wiemy jakie parametry powinna spełniać posadzka przed nałożeniem deski podłogowej.

Osuszanie murów

Dla nowych realizacji jak i nie tylko wykonujemy osuszanie murów.

Osuszanie ścian

Profesjonalnie osuszamy ściany wewnątrz budynków.

Osuszanie tynków

Z nami szybko osuszysz tynki i przyspieszysz czas kolejnych prac.

Osuszanie wilgoci technologicznej

Usuwamy wilgoć technologiczną w nowo wybudowanych domach.

Osuszanie balkonu/tarasu

Z powodzeniem osuszamy tarasy i balkony.

Osuszanie dachu

Oferujemy lokalizację źródła wycieku oraz osuszanie dachu.

Osuszanie sufitu

Zalany sufit przez sąsiada? Osuszymy to.

Osuszamy domy, mieszkania, lokale firmowe zalane na skutek nagłych zdarzeń.

Służymy pomocą każdemu kto potrzebuje osuszyć podłogę, sufit, ściany. Nasze działania są realizowane w taki sposób, aby zminimalizować straty i przywrócić budynkowi funkcjonalność i bezpieczeństwo. Misja naszej firmy, oparta jest na ekspresowym usunięciu skutków wilgoci i zminimalizowaniu poniesionych strat. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem wysokiej klasy, a nasi pracownicy to eksperci w dziedzinie osuszania i usuwania zalania.

 

Osuszanie budynków Płock

Tradycyjne osuszanie murów może być długotrwałym procesem. W przypadku budowy nowego obiektu, domu, budynku czy też remontu mamy do czynienia z wilgocią technologiczną. Jej obecność ma negatywny wpływ na budynek i powoduje opóźnienia w zaplanowanych dalej budowlanych pracach. W celu uniknięcia wilgoci technologicznej nasza firma – Wysusz Dom oferuje skuteczne i nieinwazyjne osuszanie z wilgoci technologicznej na terenie Płocka. Dzięki naszym usługom osuszania, nie tylko oszczędzasz czas ale również redukujesz problemy jakie mogłyby się pojawić w przyszłości.

Osuszamy budynki na terenie Płocka oraz zajmujemy się odgrzybianiem, usuwaniem pleśni oraz alergenów

Wilgoć to powszechny problem, który dotyka naszych klientów – w ich mieszkaniach i domach. Najczęstszą przyczyną wilgoci jest wadliwa izolacja ścian i fundamentów. Mieszkańcy także są generatorami wilgoci poprzez czynności takie jak gotowanie, pranie, kąpiel czy też mycie naczyń. Pojawienie się wilgoci wiąże się z obecnością grzybów i pleśni, które mają toksyczny wpływ na nasze zdrowie. Negatywnie oddziałują na układ oddechowy i odpornościowy, powodując alergie oraz choroby skóry.

Osuszanie budynków Płock - nasze dodatkowe usługi

i2

Ozonowanie

Ozon, jako silny utleniacz, zapewnia bardzo skuteczną dezynfekcję bez użycia substancji chemicznych. Napotykając wiele zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu, ozon, wchodzi z nimi w reakcję, co dalej skutkuje ich utlenianiem. 

i4

Pomiary wilgoci

Dysponujemy niezawodnym sprzętem obsługiwanym przez naszych ekspertów. Przeprowadzają oni pomiary wilgotności ścian, sufitów (do głębokości 30 cm), elementów drewnianych i materiałów budowlanych, a także przeprowadzają pomiary wilgotności względnej powietrza.

i3

Badania termowizyjne

W terenie używamy kamer termowizyjnych do badania rozkładu temperatury w danym pomieszczeniu, elementach konstrukcyjnych i wykończeniowych budynku. Jesteśmy bardzo precyzyjni w ocenie, gdzie potrzebne jest docieplenie i izolacja termiczna.

odgrzybianie-ikona

Odgrzybianie ścian

Z nami szybko i skutecznie odgrzybisz każde mieszkanie. Dokonujemy specjalistycznych pomiarów w tym kierunku. Nie warto zwlekać z decyzją,  ponieważ pleśń jest nosicielem grzybów, alergenów i bakterii. Dzięki Wysusz Dom przywrócisz swoim ścianom dawny blask.

Jesteśmy renomowaną firmą zajmującą się
kompleksowym osuszaniem budynków w Płocku i okolicach.

Klienci są naszym priorytetem, dlatego naszym celem jest skuteczne osuszanie, usuwanie wilgoci i minimalizowanie strat spowodowanych przez zalania. Działamy nieustannie przez ponad 20 lat. Wyróżnia nas więc bogate doświadczenie i wiedza z dziedziny osuszania.

lat na rynku
0 +
realizacji rocznie
+ 0
sprzętów do osuszania
+ 0

Dlaczego warto z nami współpracować?

Wieloletnie doświadczenie

Przez lata działalności doskonaliliśmy technikę osuszania domów. Wiemy, że likwidowanie wilgoci nie jest łatwe a niepoprawna metoda może bardziej zaszkodzić niż naprawić problem. Jednak nasze doświadczenie pozwala nam błyskawicznie i skutecznie działać i usuwać wilgoć.

Zespół profesjonalistów

Nasz zespół posiada ponad 20 lat doświadczenia w usuwaniu skutków oraz przyczyn wilgoci w budynkach. Nasze referencje obejmują setki realizacji na terenie województwa łódzkiego, również Płocka i okolic.

Bezgotówkowe rozliczenie osuszenia budynków​

Bezgotówkowe rozliczenie osuszania budynków to doskonała alternatywa dla osób, które padły ofiarą zalania. Jeżeli zalałeś swoje mieszkanie lub sąsiada, bądź też z jakiegoś innego powodu – skontaktuj się z nami.

Wypożyczalnia osuszaczy na terenie Płocka i okolic

W ofercie posiadamy także wynajem profesjonalnych osuszaczy powietrza. Urządzenia dedykowane do osuszania, umożliwią profesjonalne wysuszenie zalanej piwnicy, podłóg, ścian i murów. Dysponujemy sprzętem do osuszania konstrukcji budowlanych, takim jak:

  • nagrzewnice
  • osuszacze
  • wentylatory
  • urządzenia do pomiaru wilgotności
  • kamery termowizyjne

Skontaktuj się z nami i zapytaj o aktualną ofertę:

Osuszanie budynków Płock - sprzęt do wypożyczenia