logowysusz1

Skuteczne osuszanie - Radomsko

Profesjonalnie i skutecznie osuszanie mieszkania, domy i budynki w Radomsku i jego okolicach. Szybko reagujemy na zgłoszenia i zapewniamy fachową pomoc. Posiadamy innowatorski, skuteczny sprzęt do osuszania zarówno zalań powstałych na skutek wilgoci technologicznej, jak i tych, które pojawiły się niespodziewanie, np. w wyniku nawałnicy czy awarii instalacji. Na rynku działamy już kilka lat. Cały czas się doskonalimy i zdobywamy doświadczenie, realizując wszelkiego rodzaju zlecenia – od tych małych po duże i skomplikowane.

Z nami skutecznie osuszysz budynki:

Lokali firmowych

Mieszkań

Domów

Ścian

Pomagamy w nagłych zalaniach domów, mieszkań i firm.

Jesteśmy firmą, która zadba o Twoje zalane sufity, posadzki, piwnice, fundamenty oraz ściany. Działamy skutecznie i szybko tak by zminimalizować straty i zapewnić budynkom jak najszybszą ochronę i bezpieczeństwo. Usuwamy skutki zawilgocenia tak aby nie powiększały one zaistniałych strat. Posiadamy profesjonalny technologicznie sprzęt oraz ekspertów od zalań i osuszania. 

Osuszamy nowe budynku lub te w trakcie budowy

Samoistny proces schnięcia murów budynku to długotrwały i czasochłonny proces. W trakcie budowy czy remontu dość często mamy styczność z pojawiającą się wilgocią technologiczną, która niestety negatywnie wpływa na kolejne prace związane z wykonaniem wylewek i tynków. W rzeczywistości dalsze prace często są wstrzymywane. Aby zapobiec takim sytuacjom firma w Wysusz Dom oferuje skuteczne usługi osuszania budynków z technologicznej wilgoci. W ten sposób można oszczędzić czas i zredukować potencjalnych problemów w przyszłości.

Profesjonalnie zajmujemy się odgrzybianiem, usuwaniem roztoczy, pleśni oraz alergenów.

Wilgoć dość często zadomawia się w naszych mieszkaniach, nie tylko z powodu zalania. Z reguły wilgoć przedostaje się na skutek wadliwej izolacji ścian czy też fundamentów. Samoistnie również jesteśmy generatorami wilgoci – poprzez nasze działania : gotowanie, pranie, mycie, prysznic, kąpiel, zmywanie naczyń. Pojawianie się wilgoci wiąże się z pojawieniem się pleśni oraz grzybów, które są szkodliwe dla naszego zdrowia. Mają szkodliwe działanie zwłaszcza na układ oddechowy oraz odpornościowy, wywołują choroby skóry oraz alergie.

Wypompowywanie wody

Skutecznie i szybko usuwamy wodę z zalanych piwnic, garaży, windowych szybów. Zajmujemy się również usuwaniem brudnej wody na skutek wadliwej instalacji wodno-kanalizacyjnej. 

Ozonowanie

Ozon to bardzo silny utleniacz, pozwala na skuteczną dezynfekcję bez konieczności stosowania środków chemicznych. Ozon napotykając na różne zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu, wchodzi z nimi w reakcję chemiczną powodując ich utlenienie.

Pomiary wilgoci

Dzięki naszym niezawodnym sprzętom nasi eksperci wykonują profesjonalnych pomiarów szlichty, wilgotności ścian i sufitów (do głębokości 30 cm), drewnianych elementów, materiałów budowlanych, a także względnej wilgotności powietrza.

Badania termowizyjne

Przy użyciu naszych kamer termowizyjnych jesteśmy w stanie skontrolować rozkład temperatury elementów konstrukcji oraz wykończenia budynku. Jesteśmy w stanie trafnie ocenić które miejsca wymagają szczególnej uwagi w postaci docieplenia oraz izolacji.

Wypożyczanie osuszaczy

Od kilku lat zajmujemy się wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy. Dzięki naszym sprzętom osuszysz zalaną piwnicę, dosuszysz tynki i posadzki przed położeniem parkietu, paneli czy terakot

Osuszanie mieszkań

Jeśli chcesz żebyśmy zajęli się Twoim zalanym mieszkaniem skorzystaj z naszych usług. Gwarantujemy osuszanie za pomocą nowego, profesjonalnego sprzętu oraz całkowitą kontrolę nad procesem osuszanie. Starannie dopilnujemy wszelkich działań.

Odgrzybianie

Właściwy proces odgrzybiania ścian poprzedza dokonanie odpowiednich pomiarów wilgoci, które również wykonujemy. Z firmą Wysusz Dom przywrócisz swoje ściany do dawnej świetności i raz na zawsze zapomnisz o problemie odgrzybiania. 

Kamera termowizyjna to świetne narzędzie które pozwala nam sprawdzić rozkład temperatury w konstrukcji oraz wykończenia budynku. Pozwala sprawdzić które miejsca wymagają natychmiastowej wymiany, czy też docieplenia lub izolacji.

Wypozyczalnia osuszaczy powietrza w Pabianicach i całym woj. łódzkim

Firma Wysusz Dom prowadzi również wypożyczalnię profesjonalnych osuszaczy. Posiadamy sprzęt do osuszania budowlanych obiektów : nagrzewnice, osuszacze, wentylatory, urządzenia do pomiaru wilgotności, kamery termowizyjne niezbędne do zlokalizowania mostków termicznych.

 

Oferujemy
kompleksowe usługi

w zakresie osuszania budynków, zarówno z wilgoci technologicznej, jak i w przypadku nagłych zalań. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży, zapewniamy specjalistyczną pomoc w walce z wilgocią, realizując zarówno pojedyncze zlecenia, jak i skomplikowane projekty. Na co dzień działamy na terenie Łodzi oraz całego woj. łódzkiego.

Jesteśmy wiodącą firmą która zajmuje się
kompleksowym osuszaniem budynków

Misją naszej firmy jest zdecydowanie minimalizowanie strat naszych klientów. Z myślą o nich z roku na rok udoskonalamy nasz sprzęt technologiczny, oraz poziom naszych usług. Nasza siedziba znajduje się w Ozorkowie, nieopodal Łodzi. Na rynku działamy już ponad 20 lat. Posiadamy zatem bogate doświadczenie i wiedzę w osuszaniu różnego rodzaju pomieszczeń.