Osuszanie budynków na terenie Tomaszowa Mazowieckiego to nasza wieloletnia profesja. Zajmujemy się zarówno osuszaniem budynków z wilgoci technologicznej, jak i z powodu niespodziewanego zalania. Setki osuszonych budynków, a co za tym idzie zdobyte ogromne doświadczenie, pozwala na z profesjonalizmem świadczyć usługi osuszania i skutecznie walczyć z wilgocią. Działamy na obszarze Tomaszowa i okolic dla klientów indywidualnych oraz firm. Realizujemy zlecenia pojedyncze oraz te bardziej długofalowe.

Z nami kompleksowo osuszysz budynki:

Mieszkań

Ścian

Domów

Lokali firmowyh

Służymy pomocą w gwałtownych zalaniach domów, firm i mieszkań.

Z powodzeniem możesz w nasze ręce oddać zalany sufit, piwnicę, ściany, posadzkę czy też fundamenty. Naszą ideą jest skuteczne i szybkie działanie. Minimalizujemy straty i szybko staramy się zapewnić ochronę budynku. Usuwane przez nas skutki zawilgocenia nie powiększają zaistniałych strat. Działamy na nowatorskim, wysokiej jakości technologicznie sprzęcie. Służymy radą naszych ekspertów od zalania i osuszania.

Osuszanie budynków nowych lub w trakcie budowy

Pozostawiając budynek do samoistnego wyschnięcia, musimy liczyć się z tym, że potrzebny będzie czas. Jest to powiem proces długotrwały. Wilgoć technologiczna, to dość częste zjawisko, które pojawia się w trakcie budowy czy też remontu. Ma ona swoje w działaniu negatywne skutki i źle wpływa na dalsze prace, często powodując ich wstrzymanie. Dbając o uniknięcie takich sytuacji, kierujemy do klientów ofertę osuszania budynków z wilgoci technologicznej. Pozwala nam to nie tylko zaoszczędzić czas ale również zminimalizować najczęstsze problemy w przyszłości.

Zajmujemy się odgrzybianiem, redukowaniem roztoczy, alergenów i roztoczy.

Jedną z najczęstszych przyczyn powstania wilgoci jest zalanie. Pamiętajmy jednak, że zalanie to nie jedyny sprawca wilgoci. Do jej powstania mogą przyczynić się: podciąganie kapilarne, wadliwa izolacja ścian, kondensacja pary wodnej oraz roboty remontowe czy wykończeniowe. Samoistnie również jesteśmy generatorami wilgoci – poprzez nasze działania : gotowanie, pranie, mycie, prysznic, kąpiel, zmywanie naczyń. Wilgoć niesie za sobą pojawienie się grzybów, pleśni i alergenów. Są to czynniki szkodliwe dla naszego zdrowia. Cierpi na tym nasz układ oddechowy, odpornościowy oraz nasza skóra, która jest podatna na alergie.

Wypompowywanie wody

Z nami bardzo skutecznie i szybko usuniesz wodę z zalanych piwnic, garaży, windowych szybów. Mamy za sobą również usuwanie brudnej wody na skutek wadliwej instalacji wodno-kanalizacyjnej. 

Ozonowanie

Ozon to jako silny utleniacz, skutecznie dezynfekuje pomieszczenia bez konieczności stosowania środków chemicznych. Ozon napotykając na różne zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu, wchodzi z nimi w reakcję chemiczną powodując ich utlenienie.

Pomiary wilgoci

Nasze wysokiej jakości sprzęty, pozwalają nam na osiąganie jeszcze lepszych efektów. Dokonujemy pomiarów wilgotności ścian i sufitów (do głębokości 30 cm), drewnianych elementów, materiałów budowlanych, a także względnej wilgotności powietrza.

Badania termowizyjne

Kamery termowizyjne to wynalazek który pozwala na pełną kontrolę rozkładu temperatury elementów konstrukcji i wykończenia budynku. Kamery pozwalają nam w pełni ocenić które miejsca wymagają szczególnej uwagi, poprzez docieplenie oraz izolację.

Wypożyczanie osuszaczy

Od kilku lat zajmujemy się wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy. Dzięki naszym sprzętom osuszysz zalaną piwnicę, dosuszysz tynki i posadzki przed położeniem parkietu, paneli czy terakot

Osuszanie mieszkań

Szybko i skutecznie osuszymy Twoje mieszkanie, minimalizując straty na skutek zalania. Zapewniamy osuszanie za pomocą nowego, profesjonalnego sprzętu oraz całkowitą kontrolę nad procesem osuszanie. Starannie dopilnujemy wszelkich działań.

Odgrzybianie

Właściwy proces odgrzybiania ścian poprzedza dokonanie odpowiednich pomiarów wilgoci, które również wykonujemy. Z firmą Wysusz Dom przywrócisz swoje ściany do dawnej świetności i raz na zawsze zapomnisz o problemie odgrzybiania. 

Kamera termowizyjna to świetne narzędzie które pozwala nam sprawdzić rozkład temperatury w konstrukcji oraz wykończenia budynku. Pozwala sprawdzić które miejsca wymagają natychmiastowej wymiany, czy też docieplenia lub izolacji.

Wypozyczalnia osuszaczy powietrza w Pabianicach i całym woj. łódzkim

Firma Wysusz Dom zajmuje się również wypożyczaniem wysokiej jakości osuszaczy. Dzięki naszym sprzętom sprawnie i skutecznie osuszysz każde pomieszczenie. W ofercie posiadamy nagrzewnice, wentylatory, osuszacze, urządzenia do pomiaru wilgotności oraz kamery termowizyjne niezbędne do zlokalizowania mostków termicznych.

 

Oferujemy
kompleksowe usługi

Firma WYSUSZ Błyskawicznie reaguje na każde zalania, zarówno te nagłe, niespodziewane jak i te na skutek wilgoci technologicznej. Zdobyte przez nas latami doświadczeniem, pozwala nam z pełnym profesjonalizmem działać w branży, walczyć skutecznie z wilgocią, realizować indywidualne oraz te bardziej wymagające projekty. Jeśli potrzebujesz silnego wsparcia przy osuszania na terenie Tomaszowa Mazowieckiego i okolic, skontaktuj się z nami.

Osuszanie budynków ceny

Firma Wysusz indywidualnie podchodzi do każdej realizacji, a tym samym klienta. Wstępną wycenę podajemy na miejscu zalanego budynku czy mieszkania. Pamiętajmy, że cena osuszania budynku jest zależna od wielu czynników, takich jak:

  • grubość i wielkość ścian
  • konstrukcja budynku
  • rodzaj podłoża
  • stopień zawilgocenia
  • wybrana technika osuszania 

Firma Wysusz zajmuje się
kompleksowym osuszaniem budynków na terenie Tomaszowa Mazowieckiego

Misją naszej firmy jest zdecydowanie minimalizowanie strat naszych klientów. Z myślą o nich z roku na rok udoskonalamy nasz sprzęt, oraz poziom naszych usług. Nasza siedziba znajduje się w Ozorkowie, nieopodal Łodzi. Na rynku działamy już ponad 20 lat. Posiadamy zatem bogate doświadczenie i wiedzę w osuszaniu różnego rodzaju pomieszczeń.