Osuszanie budynków Uniejów i okolice - profesjonalne usługi osuszania

Firma Wysusz Dom zajmuje się profesjonalnym osuszeniem budynków, domów, mieszkań oraz pomieszczeń użytkowych na terenie Uniejowa i okolic. Specjalizuje się w usuwaniu wilgoci spowodowanej nagłymi powodziami oraz technologiczną wilgocią powstałą podczas budowy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie świadczyć usługi osuszania na najwyższym poziomie. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Realizujemy nawet najbardziej wymagające zlecenia.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę:

Osuszanie budynków Uniejów - pełna oferta

Osuszanie obiektów

Osuszamy budynki mieszkalne oraz obiekty handlowe i przemysłowe.

Osuszanie domu

Lokalizujemy źródło wycieku i osuszamy mury oraz posadzki w domach jednorodzinnych.

Osuszanie mieszkania

Pomagamy w nagłych przypadkach zalania mieszkania. Oferujemy pomoc w przygotowaniu dokumentacji.

Osuszanie garażu

 Wykonujemy osuszanie i pomagamy zlokalizować źródło problemu w garażu.

Osuszanie piwnicy

Osuszamy i lokalizujemy źródło problemu wilgoci w piwnicy.

Osuszanie podłogi

Oferujemy osuszanie podłogi po zalaniu za pomocą różnych metod.

Osuszanie podposadzkowe

W przypadku poważnych przypadków zalania wykonujemy osuszanie podposadzkowe.

Osuszanie pod deskę podłogową

Znamy parametry jakie powinna spełniać posadzka przed położeniem deski podłogowej.

Osuszanie murów

Usuwamy wilgoć z murów zarówno dla nowych realizacji jak i rewitalizacji.

Osuszanie ścian

Skutecznie osuszamy ściany wewnątrz budynków.

Osuszanie tynków

Przyspieszamy prace wykończeniowe i budowlane profesjonalnym osuszaniem tynków.

Osuszanie wilgoci technologicznej

Usuwamy wilgoć technologiczną w przypadku remontów jak i nowych inwestycji.

Osuszanie balkonu/tarasu

Lokalizujemy źródło wody i osuszamy zalany taras lub balkon.

Osuszanie dachu

Lokalizujemy źródło wycieku i osuszamy przeciekajacy dach

Osuszanie sufitu

Profesjonalnie osuszamy sufity z wilgoci technologicznej lub po zalaniach

Osuszamy domy, mieszkania, lokale firmowe

Jeśli potrzebujesz osuszyć podłogę, sufit, piwnicę, fundamenty i ściany – skontaktuj się z nami. Nasze działania są prowadzone w taki sposób, aby zminimalizować straty i przywrócić budowlę do funkcji i bezpieczeństwa. Nasza misja polega na szybkim usunięciu skutków wilgoci i zminimalizowaniu zaistniałych strat. Posiadamy wysokiej klasy specjalistyczny sprzęt oraz ekspertów w dziedzinie osuszania i zalania.

Osuszanie budynków Uniejów

Wszyscy wiedzą, że proces naturalnego osuszania murów może być bardzo długi. Podczas okresu budowy lub remontu zawsze występuje zjawisko wilgoci technologicznej, które może spowodować opóźnienia w kolejnych pracach budowlanych. Aby uniknąć takich sytuacji, firma Wysusz Dom oferuje skuteczne suszenie budynków z wilgoci technologicznej na terenie Uniejowa. Nasze usługi pozwalają zaoszczędzić czas i redukują problemy w przyszłości.

Osuszamy budynki na terenie Uniejowa oraz zajmujemy się odgrzybianiem i usuwaniem pleśni.

Wilgoć to powszechny problem, który dotyka naszych klientów – w ich mieszkaniach i domach. Wadliwa izolacja ścian i fundamentów najczęściej odpowiada za wilgoć. Sami również generujemy wilgoć poprzez czynności takie jak gotowanie, pranie, mycie podłóg, branie prysznica czy mycie naczyń. Pojawienie się wilgoci wiąże się z obecnością grzybów i pleśni, które mają toksyczny wpływ na nasze zdrowie. Mają one destrukcyjny wpływ na układ oddechowy i odpornościowy, powodując alergie i choroby skóry.

Osuszanie budynów Uniejów - nasze dodatkowe usługi

i2

Ozonowanie

Bardzo skuteczną dezynfekcję zapewnia ozon – który jest silnym utleniaczem i pozwala na bardzo dobrą dezynfekcję bez użycia substancji chemicznych. Ozon, który napotyka liczne zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu, wchodzi z nimi w reakcję chemiczną i powoduje ich utlenienie.

i4

Pomiary wilgoci

Dysponujemy niezawodnym sprzętem obsługiwanym przez naszych ekspertów. Wykonują oni pomiary zawartości wilgoci w ścianach, sufitach (do głębokości 30 cm), elementach drewnianych, materiałach budowlanych oraz wykonują pomiary wilgotności względnej.

i3

Badania termowizyjne

W naszej codziennej pracy używamy również kamer termowizyjnych do badania rozkładu temperatury w danym pomieszczeniu, elementach konstrukcyjnych i wykończeniowych budynku. Dokładnie oceniamy, gdzie wymagana jest izolacja termiczna i docieplenie.

odgrzybianie-ikona

Odgrzybianie ścian

Dzięki współpracy z nami skutecznie odświeżysz każde mieszkanie. Wykonujemy specjalistyczne pomiary w tym kierunku. Nie warto zwlekać z jakąkolwiek obróbką pleśniowej ściany, ponieważ jest ona nośnikiem grzybów, alergenów i bakterii. Dzięki Wysusz Dom przywrócisz swoje ściany do dawnej świetności.

Jesteśmy renomowaną firmą zajmującą się
kompleksowym osuszaniem budynków w Uniejowie i okolicach.

Celem naszej działalności jest skuteczne usuwanie wilgoci i minimalizacja strat naszych Klientów. Na rynku działamy nieprzerwanie już ponad 20 lat. Posiadamy bogate doświadczenie i wiedzę z dziedziny osuszania.

lat na rynku
0 +
realizacji rocznie
+ 0
sprzętów do osuszania
+ 0

Dlaczego warto z nami współpracować?

Wieloletnie doświadczenie

Zdajemy sobie sprawę, że usuwanie wilgoci to nie łatwe zadanie i niewłaściwa metoda może bardziej szkodzić niż pomagać w rozwiązaniu problemu. Nasze doświadczenie daje możliwość działać szybko i skutecznie.

Zespół profesjonalistów

Nasz zespół posiada ponad 20 lat doświadczenia w usuwaniu efektów oraz przyczyny wilgoci w budynkach. Nasze referencje obejmują setki realizacji na terenie województwa łódzkiego i okolic.

Bezgotówkowe rozliczenie osuszenia budynków​

Forma bezgotówkowego rozliczenia osuszenia budynków – to dobra opcja dla osób które padły ofiarą zalania. Również w sytuacji kiedy zalaniu uległo mieszkanie własne, sąsiada czy też miało miejsce zalanie z innego powodu.

Wypożyczalnia osuszaczy na terenie Uniejowa

Nasza firma oferuje również wynajem profesjonalnych osuszaczy powietrza. Nasze urządzenia pozwolą Ci na profesjonalne wysuszenie zalanej piwnicy, sufitu i podłóg przed położeniem parkietu, terakoty lub laminatu. Posiadamy sprzęt do suszenia konstrukcji budowlanych.

  • nagrzewnice
  • osuszacze
  • wentylatory
  • urządzenia do pomiaru wilgotności
  • kamery termowizyjne niezbędne do zlokalizowania mostków termicznych.

Zadzwoń i zapytaj o naszą aktualną ofertę:

Osuszanie budynków Uniejów - sprzęt do wypożyczenia