Osuszanie budynków Żychlin i okolice - kompleksowe usługi osuszania

Zajmujemy się kompleksowym osuszaniem budynków, domów, mieszkań, lokali firmowych na terenie Żychlina i okolic. Również na skutek nagłego zalania. Usuwanie wilgoci technologicznej powstałej podczas budowy jest naszą specjalnością. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć usługi osuszania na najwyższym poziomie. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Realizujemy nawet najbardziej wymagające zlecenia.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę:

Osuszanie budynków Żychlin - pełna oferta

Osuszanie obiektów

Osuszamy budynki mieszkalne oraz obiekty handlowe i przemysłowe.

Osuszanie domu

Lokalizujemy źródło wycieku i osuszamy mury oraz posadzki w domach jednorodzinnych.

Osuszanie mieszkania

Pomagamy w nagłych przypadkach zalania mieszkania. Oferujemy pomoc w przygotowaniu dokumentacji.

Osuszanie garażu

 Wykonujemy osuszanie i pomagamy zlokalizować źródło problemu w garażu.

Osuszanie piwnicy

Osuszamy i lokalizujemy źródło problemu wilgoci w piwnicy.

Osuszanie podłogi

Oferujemy osuszanie podłogi po zalaniu za pomocą różnych metod.

Osuszanie podposadzkowe

W przypadku poważnych przypadków zalania wykonujemy osuszanie podposadzkowe.

Osuszanie pod deskę podłogową

Znamy parametry jakie powinna spełniać posadzka przed położeniem deski podłogowej.

Osuszanie murów

Usuwamy wilgoć z murów zarówno dla nowych realizacji jak i rewitalizacji.

Osuszanie ścian

Skutecznie osuszamy ściany wewnątrz budynków.

Osuszanie tynków

Przyspieszamy prace wykończeniowe i budowlane profesjonalnym osuszaniem tynków.

Osuszanie wilgoci technologicznej

Usuwamy wilgoć technologiczną w przypadku remontów jak i nowych inwestycji.

Osuszanie balkonu/tarasu

Lokalizujemy źródło wody i osuszamy zalany taras lub balkon.

Osuszanie dachu

Lokalizujemy źródło wycieku i osuszamy przeciekajacy dach

Osuszanie sufitu

Profesjonalnie osuszamy sufity z wilgoci technologicznej lub po zalaniach

Osuszamy domy, mieszkania, biura dotknięte zalaniem.

Jeśli potrzebujesz wysuszyć podłogę, sufit, piwnicę, fundamenty i ściany – możemy pomóc. Nasze działania są prowadzone w taki sposób, aby zminimalizować straty i przywrócić budynkom funkcjonalność i bezpieczeństwo. Nasza misja polega na szybkim usuwaniu skutków wilgoci oraz niepowiększaniu pojawiających się strat. Posiadamy wysokiej klasy specjalistyczny sprzęt oraz mamy grono ekspertów w dziedzinie osuszania powietrza i usuwania zalania.

Osuszanie budynków Żychlin

Proces naturalnego suszenia murów może być bardzo długi. W okresie budowy lub remontu zawsze występuje zjawisko wilgoci technologicznej, które może spowodować opóźnienia w kolejnych pracach konstrukcyjnych. Aby uniknąć takich sytuacji, firma Wysusz Dom oferuje skuteczne osuszanie budynków od wilgoci technologicznej w Żychlinie. Nasze usługi oszczędzają czas i redukują problemy w przyszłości.

Oferujemy odgrzybianie, usuwanie roztoczy, pleśni oraz alergenów.

Wilgoć to powszechny problem, z którym nasi klienci się borykają – zarówno w swoich mieszkaniach, jak i domach. Najczęstszą przyczyną wilgoci są wadliwie zaizolowane ściany i fundamenty. Sami również generujemy wilgoć poprzez takie czynności jak gotowanie, pranie, mycie oraz branie prysznica czy kąpieli oraz zmywanie naczyń. Pojawienie się wilgoci wiąże się z obecnością grzybów i pleśni, które mają toksyczny wpływ na nasze ciała. Negatywnie oddziałują one na układ oddechowy i odpornościowy, powodując alergie oraz choroby skórne.Zapobiegaj problemom w przyszłości.

Osuszanie budyknów Żychlin - nasze dodatkowe usługi

i2

Ozonowanie

Bardzo skuteczną dezynfekcję zapewnia ozon – który jest silnym utleniaczem i zapewnia bardzo dobrą dezynfekcję bez udziału środków chemicznych. Ozon który napotyka się na liczne zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu, wchodzi z nimi w reakcję chemiczną i powoduje ich utlenienie.

i4

Pomiary wilgoci

Posiadamy niezawodny sprzęt obsługiwany przez naszych ekspertów. Mierzą oni zawartość wilgoci w ścianach, sufitach (do głębokości 30 cm), elementach drewnianych, materiałach budowlanych, a także przeprowadzają pomiary wilgotności względnej.

i3

Badania termowizyjne

Korzystamy z kamer termowizyjnych do badania rozkładu temperatury w danym pomieszczeniu, elementach konstrukcyjnych i wykończeniowych budynku. Nasze oceny dotyczące potrzeby izolacji termicznej są bardzo dokładne.

odgrzybianie-ikona

Odgrzybianie ścian

Z nami szybko i skutecznie usuniesz grzyb w każdym mieszkaniu. Podejmujemy specjalistyczne działania w tej kwestii. Nie warto zwlekać z usuwaniem pleśni ze ścian, ponieważ jest ona nosicielem grzybów, alergenów i bakterii. Dzięki Wysusz Dom przywrócisz swoim ścianom dawny blask.

Jesteśmy renomowaną firmą zajmującą się
kompleksowym osuszaniem budynków w Żychlinie i okolicach.

Celem naszej działalności jest skuteczne usuwanie wilgoci i minimalizacja strat naszych Klientów. Na rynku działamy nieprzerwanie już ponad 20 lat. Posiadamy bogate doświadczenie i wiedzę z dziedziny osuszania.

0 +
lat na rynku
+ 0
realizacji rocznie
+ 0
sprzętów do osuszania

Dlaczego warto z nami współpracować?

Wieloletnie doświadczenie

Z doświadczenia wiemy, że usuwanie wilgoci nie jest łatwym zadaniem i niewłaściwa metoda może więcej szkodzić niż pomagać w rozwiązaniu problemu. Nasze doświadczenie pozwala nam działać szybko i skutecznie.

Zespół profesjonalistów

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w usuwaniu skutków oraz przyczyny wilgoci w budynkach. Nasze referencje obejmują setki realizacji na terenie województwa łódzkiego i okolic.

Bezgotówkowe rozliczenie osuszenia budynków​

Bezgotówkowe rozliczenie suszenia budynków – to doskonała alternatywa dla każdego, kto padł ofiarą zalania. Zarówno jeśli zalane zostało twoje mieszkanie lub mieszkanie sąsiada, albo z jakiegoś innego powodu.

Wypożyczalnia osuszaczy na terenie Żychlina i okolic

Nasza firma oferuje również wynajem profesjonalnych osuszaczy powietrza. Nasze urządzenia pozwolą Ci profesjonalnie wysuszyć zalany piwnicę, tynki sufitowe oraz podłogi przed ułożeniem parkietu, terakoty lub laminatu. Mamy dobry, specjalistyczny sprzęt:

  • nagrzewnice
  • osuszacze
  • wentylatory
  • urządzenia do pomiaru wilgotności
  • kamery termowizyjne niezbędne do zlokalizowania mostków termicznych.

Zadzwoń i zapytaj o naszą aktualną ofertę:

Osuszanie budynków Żychlin - sprzęt do wypożyczenia