Firma Wysusz Dom oferuje osuszanie dachu na terenie Łodzi i woj. łódzkiego. Zdarza się, że pojawia się wilgoć pod ociepleniem dachu, czego przyczyną są najczęściej warunki klimatyczne lub wadliwa konstrukcja dachu. Materiały budowlane kurczą się i rozszerzają pod wpływem zmian temperatury, co także wpływa na powstawanie szczelin w dachach. 

Jeśli borykasz się z wilgocią w okolicach dachu, skontaktuj się z nami.

Osuszanie zalanych dachów - Wysusz Dom
Osuszanie dachów z Wysusz Dom - Łódź i okolice

Osuszanie dachu Łódź i okolice

Skutkiem nieszczelności w dachu może być kapiąca woda na poddasze, wilgoć na ścianach i suficie, a nawet też pleśń. Dlatego sprawne i dokładne osuszanie dachu jest niezbędne, jeśli chcemy zapobiec kolejnym zniszczeniom spowodowanym wilgocią.

Firma Wysusz Dom zajmuje się precyzyjnym i kompleksowym osuszaniem dachów – od oględzin, przez wykonanie pomiarów, dobór technik i sprzętu do osuszania, aż po  osuszanie i przygotowanie odpowiedniej dokumentacji dla towarzystwa ubezpieczeniowego.

Skontaktuj się z nami.

Osuszanie stropodachu

Wilgoć w stropodachu wpływa na jego wydajność energetyczną, obniżając izolację termiczną prowadzi do powstania pleśni, a w dłuższej perspektywie nawet do mechanicznych uszkodzeń konstrukcji. Im dłużej przekładane jest osuszanie stropodachu, tym koszty naprawy coraz bardziej się zwiększają. Mróz i gromadząca się woda z opadów atmosferycznych penetrują szczeliny konstrukcji stropodachów, woda się zatrzzymuje i niszczy zabudowę.

Osuszanie stropodachu minimalizuje koszty, które trzeba poświęcić na ewentualną odnowę. Dokładnie osuszymy tropodachy przy zastosowaniu wysokiej klasy sprzętu i sprawdzonych technik.

Zalane dachy, poddasza - osuszanie z Wysusz Dom
Zalane dachy, poddasza - osuszanie z Wysusz Dom Łódź i okolice

Osuszanie dachu płaskiego

Dachy płaskie, podobnie jak stropodachy, narażone są na nieustanne zmiany pogody i gwałtowne warunki atmosferyczne, a przez to powstają nieszczelności, rysy oraz niszczy się konstrukcja dachu. Woda w zamkniętej przestrzeni dachu płaskiego nie ma szansy odparować, więc tkwi w szczelinach, po czasie zaczyna kapać, rozwijają się grzyby pleśniowe i wzrastają koszty ogrzewania. Styropian lub wełna mineralna tracą swoje właściwości izolacyjne przez kontakt z wodą.

Skutecznie i precyzyjnie osuszymy Twój dach płaski. Urządzenia, jakich używamy do osuszania, charakteryzują się dużą wydajnością, szybkością działania, niskim zużyciem prądu oraz cichą pracą. Wynajmujemy także osuszacze powietrza.

Osuszanie poddasza

Do przyczyn pojawienia się wilgoci na poddaszu należą:

  • brak wentylacji osuszającej lub jej niedrożność
  • nieszczelna paroizolacja dachu, która chroni strych przed dostaniem się wilgoci z zewnątrz,
  • plastikowe okna dachowe bez nawiewników, które blokują przepływ pary wodnej na zewnątrz, co powoduje skrapla nie się wilgoci na ścianach i stropach,
  • wykorzystanie wilgotnych desek do budowy więźby i niewłaściwe impregnowanie ich,
  • istniejące mostki termiczne, tj. miejsca, przez które ucieka ciepło. 

Wilgoć na poddaszu wpływa też na osłabienie konstrukcji dachowej, pojawienie się pleśni i zniszczeń. Dlatego, gdy tylko zostaje wyryta, należy niezwłocznie osuszyć poddasze. 

Osuszanie dachu, stropodachu, dachu płaskiego z firmą Wysusz Dom
Osuszanie dachu i poddasza z firmą Wysusz Dom

Osuszanie zalanych dachów

Często zajmujemy się osuszaniem zalanych dachów. Problem występuje zwykle wtedy, gdy połać dachu została wadliwie wykonana lub uszkodzona i objawia się podczas dużej ulewy. Profesjonalnie osuszamy dachy w różnego rodzaju budynkach – mieszskalnych, biurowych, przemysłowych itd. Niezależnie od przyczyny powstania wilgoci. Im szybciej dojdzie do osuszania dachu, tym niższe będą koszty jego naprawy.

Osuszanie dachu Łódź - cena

Cena osuszania dachu bazuje na kosztorysie, jaki dokonujemy każdorazowo indywidualnie. Jest on zależny od:

  • rozmiaru i stopnia zawilgoconej powierzchni,
  • rodzaju osuszanego materiału budowlanego,
  • powierzchni pomieszczenia.

Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się więcej.

WysuszDom.pl - o firmie

Najwyższa jakość usług jakie świadczymy oraz praca na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie to nasze atuty. Dajemy gotowe rozwiązania osuszania pomieszczeń, budynków i obiektów, które indywidualnie dobrane zapewniają gwarancję osiągnięcia jak najlepszego efektu w krótkim czasie.

Korzyści / Efekty ze współpracy z nami

Kompleksowe osuszanie

Nasza bogata oferta pozwala na osuszanie każdego rodzaju pomieszczeń,  z wykonaniem bardzo precyzyjnych pomiarów. Klienci mają również możliwość skorzystania z usługi odgrzybiania czy też ozonowania.

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości specjalistycznym sprzęcie który jest w pełni bezpieczny. Nasze metody osuszania są bezinwazyjne. 

Szkolenia i rozwój

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, rozwijając nie tylko naszą ofertę kompleksowego osuszania ale inwestując również w jak najlepszy sprzęt.

Osuszanie dachu z firmą Wysusz Dom

Osuszanie dachu

Dzięki naszym usługom szybko i sprawnie osuszysz każde pomieszczenie. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my w jak najkrótszym czasie pojawimy się u Ciebie i dokonamy bezpłatnych oględzin oraz wszelkich niezbędnych pomiarów. Przedstawimy plan działania oraz wstępny kosztorys.

Rodzaje naszych usług

Dezynfekujemy budynki i pomieszczenia bez użycia środków chemicznych.

Firma Wysusz specjalizuje się w walce z wilgocią i jej skutkami.

Zajmujemy się rownież wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy powietrza.

Polecamy także osuszanie przeciekających balkonów i tarasów

Oferujemy kompleksowe osuszanie balkonów i tarasów. Wykonujemy dokładne pomiary, oferujemy konkurencyjne ceny i duże doświadczenie. Cieszymy się dobrymi opiniami wśród naszych klientów. Osuszanie balkonów oraz tarasów wykonujemy bardzo precyzyjnie i kompleksowo.

Osuszanie dachu łódzkie

ajmujemy się osuszaniem dachów nie tylko w Łodzi, ale całym woj. łódzkim. Osuszamy w miejscowościach takich jak: Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, Łowicz, Wieluń, Aleksandrów Łódzki, Opoczno, Ozorków, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Łask, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszów, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno Sulejów, Działoszyn, Krośniewice, Drzewica, Przedbórz, Stryków, Rzgów, Złoczew, Warta, Biała Rawska, Uniejów, Kamieńsk, Wolbórz, Lututów, Błaszki, Szadek, Piątek.