Osuszanie dla brokerów i towarzystw ubezpieczeniowych – jako Wysusz Dom zajmujemy się profesjonalnym osuszaniem różnych części budynków. Podejmiemy współpracę z brokerami oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, jesteśmy specjalistami w naszej branży. 

Osuszanie dla brokerów i towarzystw ubezpieczeniowych

Współpracujemy z ubezpieczycielami: zarówno z brokerami, jak i samymi towarzystwami, aby jak najszybciej usunąć powstałe szkody. Dokładamy wszelkich starań aby klienci nie czekali długo na likwidację szkody. Działamy sprawnie i dokładnie, będąc konkurencyjnymi na rynku osuszania. Mamy ogromne doświadczenie w sporządzaniu pełnych kosztorysów likwidacji szkód powstałych w wyniku np. zalań, czy przecieków. Współpracujemy na linii poszkodowany – ubezpieczyciel i naszą pracą udowadniamy, że warto na nas polegać. Efektem naszych działań jest sprawne, szybkie i bezproblemowe załatwienie wszelkich formalności związanych z likwidacją szkód. Prowadzimy bezgotówkowe formy rozliczeń dla naszych klientów. 

Zapraszamy do kontaktu.

Co zyskują Państwo kontaktując się z nami?​

 • bezgotówkową formę rozliczenia,
 • bezpłatne oględziny miejsca szkody,
 • szybką i kompleksową wycenę prac,
 • szczegółowy kosztorys,
 • konkurencyjne stawki na rynku,
 • bezproblemowe wykonanie likwidacji szkody,
 • pomoc w organizacji wszelkich formalności.

Działamy 24h/dobę 7 dni w tygodniu

Działamy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Posiadamy telefony alarmowe. Nasi rzeczoznawcy znajdą się w miejscu występowania szkody w bardzo krótkim czasie. Jesteśmy niezawodni. Można na nas polegać.
Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą współpracy – zapraszamy do kontaktu z nami już teraz.

Wysusz Dom - osuszanie dla brokerów i towarzystw ubezpieczeniowych

Działając na rynku od wielu lat, w odróżnieniu od pojedynczych klientów, na co dzień mamy styczność z różnego rodzaju szkodami powstałymi w wyniku zalań itp.  Z tego powodu doskonale wiemy, jakie działania powinny być podjęte w celu bezproblemowego oraz sprawnego usunięcia szkody. Dzięki naszej pracy organizacja współpracy na linii poszkodowany – ubezpieczyciel jest sprawna i bezproblemowa. Jesteśmy specjalistami w naszej branży. Dokładamy wszelkich starań, aby usunąć szkody jak najszybciej i jak najlepiej.

Współpracując z Wysusz Dom otrzymują Państwo szereg usług na najwyższym poziomie:

 • bezpłatne oględziny miejsca wystąpienia szkody
 • szybki czas reakcji
 • szczegółowy kosztorys prac obejmujący kompleksowe usunięcie szkody
 • bezgotówkową formę rozliczenia szkody
 • wysoką jakość wykonania prac – pracujemy na specjalistycznym sprzęcie obsługiwanym przez doświadczonych pracowników
 • szybkie i skuteczne wykonanie prac – dbamy o wysoką jakość świadczonych przez nas usług osuszania
 • konkurencyjne stawki na rynku

Współpraca z Wysusz Dom

Jesteśmy otwarci na współpracę w ramach likwidacji szkód z towarzystwami ubezpieczeniowymi na terenie Łodzi i okolic. Jeśli chcą Państwo mieć pewność dobrze wykonanej usługi – zapraszamy do kontaktu z Wysusz Dom.

Likwidacja szkód po zalaniach

Warto zadać pytanie, jak szybko i efektywnie uporać się ze szkodą powstałą w wyniku np. zalania, czy akcji gaśniczej straży pożarnej. Nasze doświadczenie pokazuje, że działania i metody osuszania firmy Wysusz Dom spotykają się ze świetnym rezultatem. Nasz specjalistyczny sprzęt jest praktycznie bezobsługowy. Całym procesem osuszania zajmują się nasi fachowcy. Ustawiają sprzęt w najbardziej strategicznych miejscach oraz podłączają je do źródła prądu. Osuszacze działają samodzielnie, pozbywając się wcześniej powstałej wilgoci z materiałów na skutek zalania. Nasi eksperci panują nad całym procesem osuszania, często dokonując pomiarów kontrolnych przy pomocy specjalistycznego sprzętu, np. kamer termowizyjnych. Dzięki naszym działaniom likwidujemy szkody powstałe w wyniku działania wody sprawnie, szybko i bezproblemowo.

Restytucja mienia

Wysusz Dom zajmuje się profesjonalnymi działaniami w obszarze osuszania budynków, w tym różnego rodzaju pomieszczeń, np. serwerowni, czy archiwów. Restytucja mienia po zalaniu to także część prac, jakich się podejmujemy.

Pracujemy na specjalistycznym sprzęcie. Nasi doświadczeni pracownicy odpowiednio dobierają metody osuszania do materiałów, jakie będą poddane temu procesowi. Najczęściej wybieramy metody jak najmniej inwazyjne, aby chronić przedmioty przed dalszymi uszkodzeniami. 

Oferujemy także przeprowadzenie fachowych pomiarów wilgotności i temperatury przy pomocy wysokiej jakości sprzętu, np. kamer termowizyjnych. Pomiary takie pomagają kontrolować przebieg procesu osuszania. 

W naszej pracy stosujemy sprawdzone rozwiązania poznane w trakcie naszej wieloletniej działalności. Opiekujemy się obiektem od początku aż do zakończenia prac osuszeniowych. Można polegać na naszej pracy – zajmujemy się każdym problemem kompleksowo. 

Korzyści / Efekty

Kompleksowe osuszanie

Nasza bogata oferta pozwala na osuszanie każdego rodzaju pomieszczeń,  z wykonaniem bardzo precyzyjnych pomiarów. Klienci mają również możliwość skorzystania z usługi odgrzybiania czy też ozonowania.

 

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości preparatach oraz urządzeniach. Używamy tylko tych, które zostały przebadane i posiadają odpowiednie certyfikaty.

Szkolenia i rozwój

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje na szkoleniach branżowych u czołowych instruktorów. Sami również aktywnie szkolimy naszych fachowców.

Rodzaje naszych usług

Ozonowanie

Dezynfekujemy budynki i pomieszczenia bez użycia środków chemicznych.

Odgrzybianie

Firma Wysusz specjalizuje się w walce z wilgocią i jej skutkami.

Wypożyczalnia osuszaczy

Zajmujemy się rownież wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy powietrza.

Inne Usługi

Poza kompleksową usługą osuszania a w tym bezgotówkowej formy rozliczenie osuszania, oferujemy również profesjonale odgrzybianie oraz ozonowanie pomieszczeń, a także dajemy możliwość wypożyczenia osuszaczy na terenie województwa łódzkiego.

O nas

Najwyższa jakość usług jakie świadczymy oraz praca na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie to nasze atuty. Dajemy gotowe rozwiązania osuszania pomieszczeń, budynków i obiektów, które indywidualnie dobrane zapewniają gwarancję osiągnięcia jak najlepszego efektu w krótkim czasie.

Galeria zdjęć