Wysusz Dom to firma zajmująca się kompleksowym osuszaniem budynków, także na etapie ich budowy. Podczas budowy mogą wystąpić różnego rodzaju szkody,   np. zalanie, zawilgocenie. Oferujemy profesjonalne podejście oraz pełną obsługę  od oględzin począwszy, po organizację wszelkich formalności z ubezpieczycielem itd. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Pracujemy na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie. 

Współpraca z firmami deweloperskimi

Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy także z deweloperami z Łodzi i okolic. Jeśli w nowo budowanym budynku wystąpi szkoda w wyniku zalania, profesjonalnie zajmiemy się jej kompleksową obsługą wraz z wszelkimi formalnościami dla firmy ubezpieczającej mienie. Nasze usługi oferujemy także deweloperom w zakresie osuszania w celu przyspieszenia kolejnych prac  w budynku – np. osuszanie tynków, wylewek. Nasze metody są najczęściej bezinwazyjne, co pozwala na szybkie wznowienie prac na budowie. Dla deweloperów czas jest bardzo istotnym czynnikiem. Wiemy o tym, dlatego działamy szybko i sprawnie. Prowadzimy bezgotówkowe formy rozliczeń z naszymi klientami. 

Zachęcamy do podjęcia współpracy. Skontaktuj się z nami już teraz.

Osuszanie dla deweloperów

Działając na rynku od wielu lat, doskonale rozumiemy jak ważny dla deweloperów jest czas. Najlepsi w branży deweloperzy, chcąc sprostać wymaganiom stawianym im przez klientów oczekujących na mieszkanie, presję czasu odczuwają bardzo mocno. Najmniejsze opóźnienie może zaważyć zarówno na dobrej opinii wśród klientów, ale także może mieć wpływ np. na finansowanie późniejszych inwestycji. Kiedy podczas budowy pojawia się szkoda w wyniku zalania np. po bardzo obfitych opadach lub na skutek pęknięcia rury, czy z innych powodów, wówczas czynnik presji czasu oddziałuje na dewelopera. Firma Wysusz Dom podejmując współpracę z firmami deweloperskimi w zakresie likwidacji szkód powstałych w wyniku zalania / zawilgocenia w nowobudowanej nieruchomości, pozwala na skrócenie czasu likwidacji szkody do minimum. Polegamy na naszym bogatym doświadczeniu w usuwaniu szkód oraz we współpracy z ubezpieczycielami.

 

Co firma deweloperska może zyskać podejmując współpracę z Wysusz Dom?

Podejmując współpracę z Wysusz Dom zyskują Państwo:

 • bezgotówkową formę rozliczenia szkody
 • bezpłatne oględziny miejsca wystąpienia szkody
 • szybki czas przygotowania kompleksowej oferty likwidacji szkody
 • szczegółowy kosztorys
 • bardzo konkurencyjne stawki na rynku
 • bezproblemowe wykonanie likwidacji szkody 
 • pomoc w organizacji wszelkich formalności z firmą ubezpieczającą inwestycję.
Działamy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Posiadamy telefony alarmowe. Nasi rzeczoznawcy w krótkim czasie wykonają oględziny miejsca wystąpienia zalania, czy zawilgocenia. Jesteśmy niezawodni. Można na nas polegać. Podejmiemy współpracę z deweloperami z Łodzi i okolic. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą współpracy – zapraszamy do kontaktu z nami już teraz!

Likwidacja szkód po zalaniach

Firma Wysusz Dom profesjonalnie i kompleksowo zajmuje się likwidacją szkód powstałych w nowobudowanych budynkach czy to w wyniku zalania, obfitych opadów, czy po akcji gaśniczej straży pożarnej. Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu, dobieramy metody osuszania oraz koordynujemy nasze działania z bardzo dobrym rezultatem. Pracujemy na specjalistycznym osprzęcie. Nasi fachowcy w sposób rzetelny zajmują się całym procesem osuszania budynków oraz ich poszczególnych części, np. piwnic. Nasze metody są w dużej mierze bezinwazyjne, więc nie powodują naruszenia konstrukcji budynków. Nasze osuszacze działają w sposób niemalże bezobsługowy, pracując samodzielnie i pozbywając się nadmiaru wilgoci z różnego rodzaju pomieszczeń. Nasi eksperci czuwają nad przebiegiem całego procesu. Dokonując niezbędnych pomiarów kontrolnych, sprawdzają, czy proces przebiega bez zakłóceń i zgodnie z przewidywaniami. W naszej pracy wspierani jesteśmy poprzez  profesjonalny sprzęt w postaci np. kamer termowizyjnych.

Osuszanie budynków dla deweloperów

Zajmujemy się kompleksowym osuszaniem budynków dla deweloperów. Nasze doświadczenie pozwala nam działać szybko i sprawnie. Posiadamy styczność z różnego rodzaju zawilgoceniami w naszej codziennej pracy. Jesteśmy profesjonalistami w branży, a przy tym oferujemy konkurencyjne stawki za naszą pracę. Prace, jakie obejmuje osuszanie budynków to m.in.:

 • wykonanie oględzin miejsca zalania
 • ekspertyza, ocena pomieszczenia / pomieszczeń 
 • dobór odpowiedniej metody osuszania, dobór sprzętu – nagrzewnic, osuszaczy
 • wycena, kosztorys, określenie ram czasowych wykonania zlecenia,

a po pozytywnej decyzji odnośnie współpracy z naszą firmą:

 • instalacja maszyn i przystąpienie do prac osuszeniowych
 • po wykonaniu prac bezpieczna de – instalacja sprzętu oraz uporządkowanie miejsca wykonywania prac
 • oferujemy bezgotówkowe rozliczenie likwidacji szkody z ubezpieczycielem; wyjaśniamy procedurę postępowania w takich przypadkach i podpowiadamy gdzie i jakie dokumenty należy złożyć.
Więcej informacji na temat osuszania budynków po zalaniu znajdą Państwo tutaj, a na temat osuszania z wilgoci technologicznej – tutaj.

Rodzaje naszych usług

Ozonowanie

Dezynfekujemy budynki i pomieszczenia bez użycia środków chemicznych.

Odgrzybianie

Firma Wysusz specjalizuje się w walce z wilgocią i jej skutkami.

Wypożyczalnia osuszaczy

Zajmujemy się rownież wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy powietrza.

Inne Usługi

Poza kompleksową usługą osuszania a w tym bezgotówkowej formy rozliczenie osuszania, oferujemy również profesjonale odgrzybianie oraz ozonowanie pomieszczeń a także dajemy możliwość wypożyczenia osuszaczy na terenie województwa łódzkiego.

O nas

Najwyższa jakość usług jakie świadczymy oraz praca na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie to nasze atuty. Dajemy gotowe rozwiązania osuszania pomieszczeń, budynków i obiektów, które indywidualnie dobrane zapewniają gwarancję osiągnięcia jak najlepszego efektu w krótkim czasie.

Osuszanie bezgotówkowe

Dzięki naszym usługom szybko i sprawnie osuszysz każde pomieszczenie. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my w jak najkrótszym czasie pojawimy się u Ciebie i dokonamy bezpłatnych oględzin oraz wszelkich niezbędnych pomiarów. Przedstawimy plan działania oraz  wstępny kosztorys.