Osuszanie domu na terenie Łodzi i okolic,  to jedna z naszych priorytetowych usług. Doświadczenie jakie zebraliśmy przez lata pozwala nam osuszać domy skutecznie i szybko. Osuszamy zarówno z wilgoci technologicznej jak i po zalaniach. Nasze metody są bardzo bezpieczne i bezinwazyjne. 

 

Osuszanie domu z firmą Wysusz Dom

 • gwarantujemy niezawodne metody osuszania domu
 • każde zlecenie osuszania domu traktujemy indywidualnie, tworząc autorski model osuszania
 • zapewniamy indywidualny plan działania
 • jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem
 • pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie
 • nasze usługi to wysoka jakość i pełne doradztwo
 • stosujemy bezinwazyjne i bezpieczne metody
Osuszanie murów Łódź

Wilgoć w domu - Łódź

Nikt z nas nie jest zadowolony z faktu pojawienia się wilgoci w domu. Wpływa ona destrukcyjnie zarówno na stan domu jak i na nasze zdrowie, poprzez pojawienie się pleśni oraz grzybów. Działa ona niekorzystnie na nasz organizm, atakując układ oddechowy oraz skórę. Przyczyna pojawienie się pleśni jest najczęściej nieprawidłowe wykonanie izolacji pozioma ścian lub fundamentów. Bardzo ważne jest aby szybko reagować, tak aby zminimalizować i nie pogłębiać kolejnych zniszczeń. Firma Wysusz Dom działa od momentu zgłoszenia zlecenia. Przyjeżdżamy na oględziny, na których wykonujemy niezbędnych pomiarów oraz przedstawiamy wstępny zakres prac a także wstępny kosztorys.

Zalanie domu Łódź

Zalany dom, bez względu na stopień i wielkość zalania, powinien być w szybkim czasie osuszony. Bardzo często jesteśmy nie świadomi skutków i strat jakie może wywołać zalany dom. Należy mieć na uwadze fakt, że mogą pojawić się takie sytuacje jak:

 • rozwarstwienia tynków oraz farb
 • powiększenie się obszaru zalania
 • rozwój pleśni oraz grzybów 
 • rozpulchnienia mokrych elementów
 • odkształcenia
 • wzrost wilgotności powietrza, które jest powodem pojawienia się nieprzyjemnych zapachów
 • ryzyko uszkodzenia konstrukcyjnych elementów 

Pamiętajmy o tym by skutki zalania usunąć w jak najkrótszym możliwe czasie, najlepiej w momencie gdy tylko pojawi się zalanie. Zapraszamy wówczas do kontaktu. Ustalimy termin naszej pierwszej wizyty oraz podpowiemy jakie kroki podjąć.

Pierwsze czynności po zalaniu domu

Jeśli myślimy o osuszaniu domu, możemy sami podjąć już pierwsze kroki tak aby przygotować dom do profesjonalnego procesu osuszania. Na początku możemy zająć się usunięciem jak najszybciej wody z zalanego domu. Otwieranie okien pomoże z pewnością jeśli myślimy o pozbyciu się wilgoci z domu. W kolejnym etapie powinniśmy szybko usunąć meble, wszelkie sprzęty oraz dywany. Miejmy również na uwadze stan podłogi, która jest podatna na rozwarstwienie. Nasi fachowcy zawsze pomogą i doradzą jakie krok podjąć, dobiorą odpowiedni plan działania oraz sprzęt który pomoże osiągnąć najlepsze efekty. 

 

Korzyści / Efekty

Kompleksowe osuszanie

Nasza bogata oferta pozwala na osuszanie każdego rodzaju pomieszczeń,  z wykonaniem bardzo precyzyjnych pomiarów. Klienci mają również możliwość skorzystania z usługi odgrzybiania czy też ozonowania.

 

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości preparatach oraz urządzeniach. Używamy tylko tych, które zostały przebadane i posiadają odpowiednie certyfikaty.

Szkolenia i rozwój

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje na szkoleniach branżowych u czołowych instruktorów. Sami również aktywnie szkolimy.

Rodzaje naszych usług

Ozonowanie

Dezynfekujemy budynki i pomieszczenia bez użycia środków chemicznych.

Ogrzybianie

Firma Wysusz specjalizuje się w walce z wilgocią i jej skutkami.

Wypożyczalnia osuszaczy

Zajmujemy się rownież wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy powietrza.

Osuszanie domu - cena

Koszt osuszania domu jest zależny od kilku czynników takich jak:

 • stan i stopień zalania
 • wielkość zalanej powierzchni a tym samym ilość użytego specjalistycznego sprzętu do osuszania
 • kubatury domu
 • stopień zawilgocenia domu
 • grubość ścian w domu
 • użyty do osuszania specjalistyczny sprzęt
 • użytych dodatkowych materiałów
  W trakcie całego procesu osuszania nasi eksperci służą wsparciem oraz profesjonalnym doradztwem. W celu ustalenia szczegółów odnośnie kosztów osuszania domu, zapraszamy do kontaktu.

Poza kompleksową usługą osuszania a w tym bezgotówkowej formy rozliczenie osuszania, oferujemy również profesjonale odgrzybianie oraz ozonowanie pomieszczeń a także dajemy możliwość wypożyczenia osuszaczy na terenie województwa łódzkiego.

O nas

Najwyższa jakość usług jakie świadczymy oraz praca na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie to nasze atuty. Dajemy gotowe rozwiązania osuszania pomieszczeń, budynków i obiektów, które indywidualnie dobrane zapewniają gwarancję osiągnięcia jak najlepszego efektu w krótkim czasie.

Dzięki naszym usługom szybko i sprawnie osuszysz każde pomieszczenie. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my w jak najkrótszym czasie pojawimy się u Ciebie i dokonamy bezpłatnych oględzin oraz wszelkich niezbędnych pomiarów. Przedstawimy plan działania oraz  wstępny kosztorys. 

 

Osuszanie domu - Łódź, woj. łódzki

Zajmujemy się osuszaniem domów nie tylko w Łodzi ale całym woj. łódzkim. Osuszamy w miejscowościach takich jak: Zgierz, Stryków, Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Koluszki, Ozorków, Rzgów, Tuszyn, Sokolniki, Łęczyca, Brzeziny, Głowno i inne.