Wykonujemy usługi osuszanie domu na terenie Łodzi i okolic. Jesteśmy doświadczonym zespołem fachowców, którzy od lat osuszają domy skutecznie i szybko. Osuszamy zarówno z wilgoci technologicznej, jak i po zalaniach. Nasze metody są bardzo bezpieczne i bezinwazyjne. Zapraszamy do kontaktu.

Osuszanie domu w Łodzi, woj. łódzkie - Wysusz Dom

Osuszanie domu Łódź z firmą Wysusz Dom

Współpraca z firmą Wysusz Dom wiąże się z korzyściami takimi jak:

 • gwarantujemy niezawodne metody osuszania domu,
 • każde zlecenie osuszania domu traktujemy indywidualnie, tworząc autorski model osuszania,
 • zapewniamy indywidualny plan działania,
 • jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem,
 • pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie,
 • nasze usługi to wysoka jakość i pełne doradztwo,
 • stosujemy bezinwazyjne i bezpieczne metody.
Osuszanie domów w Łodzi - doświadczeni fachowcy z Wysusz Dom
Osuszanie domów w Łodzi - Wysusz Dom

Wilgoć w domu - Łódź

Nikt z nas nie jest zadowolony z faktu pojawienia się wilgoci w domu. Wpływa ona destrukcyjnie zarówno na stan domu jak i na nasze zdrowie poprzez pojawienie się pleśni oraz grzybów. Działa ona niekorzystnie na nasz organizm, atakując układ oddechowy oraz skórę. Przyczyną pojawienia się pleśni jest najczęściej nieprawidłowe wykonanie izolacji ścian lub fundamentów. Bardzo ważne jest szybkie reagowanie tak, aby zminimalizować i nie pogłębiać kolejnych zniszczeń. Firma Wysusz Dom działa od momentu zgłoszenia zlecenia. Przyjeżdżamy na oględziny, na których dokonujemy niezbędnych pomiarów oraz przedstawiamy wstępny zakres prac, a także wstępny kosztorys.

Wilgoć w nowym domu

Wilgoć w nowym domu to często występujący problem. Fachowo nazywa się ją wilgocią technologiczną. Osuszanie nowego domu to także usługa, którą mamy w ofercie. Dokładnie i trwale pozbywamy się wilgoci z nowo wybudowanego domy bądź mieszkania, dzięki czemu szybko można rozpocząć prace remontowe.

Osuszanie domu po zalaniu Łódź

Zalany dom, bez względu na stopień i wielkość zalania, powinien być w krótkim czasie osuszony. Bardzo często jesteśmy nieświadomi skutków i strat, jakie może wywołać zalany dom. Należy mieć na uwadze fakt, że mogą pojawić się takie sytuacje jak:

 • rozwarstwienia tynków oraz farb,
 • powiększenie się obszaru zalania,
 • rozwój pleśni oraz grzybów,
 • rozpulchnienia mokrych elementów,
 • odkształcenia,
 • wzrost wilgotności powietrza, które jest powodem pojawienia się nieprzyjemnych zapachów,
 • ryzyko uszkodzenia konstrukcyjnych elementów.

Pamiętajmy o tym, by skutki zalania usunąć w jak najkrótszym czasie, najlepiej w momencie gdy tylko pojawi się zalanie. Zapraszamy wówczas do kontaktu. Ustalimy termin naszej pierwszej wizyty oraz podpowiemy jakie kroki podjąć.

Osuszanie domu Łódź, woj. łódzkie - bezinwazyjne metody - Wysusz Dom
Osuszanie domu Łódź, łódzkie - firma Wysusz Dom

Osuszanie domów - pierwsze czynności po zalaniu domu

W przypadku zalania możemy sami podjąć już pierwsze kroki tak, aby przygotować dom do procesu profesjonalnego osuszania. Na początku należy zająć się usunięciem jak najszybciej wody z zalanego domu. Otwieranie okien pomoże z pewnością jeśli myślimy o pozbyciu się wilgoci z domu. W kolejnym etapie powinniśmy szybko usunąć meble, wszelkie sprzęty oraz dywany. Miejmy również na uwadze stan podłogi, która jest podatna na rozwarstwienie. Nasi fachowcy zawsze pomogą i doradzą, jakie krok podjąć, dobiorą odpowiedni plan działania oraz sprzęt, który pomoże osiągnąć najlepsze efekty. 

Osuszanie domu - koszt

Koszt osuszania domu jest zależny od kilku czynników takich jak:

 • stan i stopień zalania,
 • wielkość zalanej powierzchni, a tym samym ilość użytego specjalistycznego sprzętu do osuszania,
 • kubatura domu,
 • stopień zawilgocenia domu,
 • grubość ścian w domu,
 • użyty do osuszania specjalistyczny sprzęt,
 • użyte dodatkowe materiały.

W trakcie całego procesu osuszania nasi eksperci służą wsparciem oraz profesjonalnym doradztwem. W celu ustalenia szczegółów odnośnie kosztów osuszania domu, zapraszamy do kontaktu.

O firmie WysuszDom.pl

Profesjonalnie zajmujemy się osuszaniem domów na terenie Łodzi i całego województwa łódzkiego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu świadczymy usługi najwyższej jakości. W pracy korzystamy ze specjalistycznego sprzętu, w który nieustannie inwestujemy. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, które indywidualnie dobieramy do danych sytuacji, co daje gwarancję osiągnięcia najlepszego efektu w krótkim czasie.

Korzyści / Efekty ze współpracy z nami

Kompleksowe osuszanie

W naszej bogatej ofercie znajduje się osuszanie każdego rodzaju pomieszczeń oraz wykonywanie dokładnych pomiarów. Zapewniamy także usługę odgrzybiania i ozonowania.

 

Jakość i Bezpieczeństwo

Korzystamy ze specjalistycznego sprzętu najwyższej jakości, w pełni bezpiecznego. Oferujemy bezinwazyjne i bezpieczne metody osuszania, które nie wymagają robót budowlanych.

Szkolenia i rozwój

Ciągle i chętnie inwestujemy w zwiększanie naszych kwalifikacji i nowoczesny sprzęt, a także rozwijamy naszą ofertę w zakresie kompleksowego osuszania.

Osuszanie domu Łódź, woj. łódzkie - Wysusz Dom

Osuszanie domów

W firmie Wysusz Dom pracują fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy niezbędną wiedzę, materiały i sprzęt do osuszania domów w sposób bezpieczny i bezinwazyjny.

Zapewniamy osuszanie ścian w domu, garaży, balkonów, dachów, piwnic, jak również osuszanie po zalaniu, pożarze, pozbywanie się wilgoci technologicznej, czy osuszanie pod deskę podłogową. W ofercie mamy też ozonowanie i odgrzybianie pomieszczeń, jak również wynajem osuszaczy na terenie woj. łódzkiego. Zachęcamy do współpracy.

Poznaj inne usługi firmy Wysusz Dom

Zajmujemy się rownież wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy powietrza.

Firma Wysusz specjalizuje się w walce z wilgocią i jej skutkami.

Dezynfekujemy budynki i pomieszczenia bez użycia środków chemicznych.

Osuszanie domu w Łodzi, woj. łódzkie - firma Wysusz Dom

Polecamy także ozonowanie pomieszczeń

Ozonowanie to usługa wykonywana tam, gdzie przydaje się profesjonalna dezynfekcja pomieszczeń biurowych i prywatnych, domów, firm, czy lokali przemysłowych, która ma przebiegać bez użycia środków chemicznych. Wykonujemy ozonowanie na terenie Łodzi i całego woj. łódzkiego.

Osuszanie domu łódzkie

Wykonujemy bezinwazyjne osuszanie domu nie tylko w Łodzi, ale też w całym woj. łódzkim. Osuszamy domy w miejscowościach takich jak: Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, Łowicz, Wieluń, Aleksandrów Łódzki, Opoczno, Ozorków, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Łask, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszów, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno Sulejów, Działoszyn, Krośniewice, Drzewica, Przedbórz, Stryków, Rzgów, Złoczew, Warta, Biała Rawska, Uniejów, Kamieńsk, Wolbórz, Lututów, Błaszki, Szadek, Piątek.