Osuszanie garażu jest niezbędne, gdy pojawi się tama wilgoć. Skraplająca się woda w garażu, plamy wilgoci na ścianach lub utrzymująca się woda – z tymi problemami sprawnie upora się firma WysuszDom.pl.

Skontaktuj się z nami.

Osuszanie garażu - wilgoć w garażu - Wysusz Dom

Przyczyny wilgoci w garażu

Wilgoć w garażu to często pojawiający się problem zarówno w garażach blaszanych jak i murowanych. Może prowadzić do rozwoju pleśni i grzybów, które są niebezpieczne dla zdrowia, a także prowadzić do rdzewienia metali. Garaże to miejsca bardzo narażone na pojawienie się wilgoci. W sytuacji gdy w naszym garażu pojawią się wilgotne plamy, należy jak najszybciej się ich pozbyć, żeby nie doprowadziły do kolejnych zniszczeń.

Wśród przyczyn pojawienia się wilgoci w garażu można wymienić kondensację pary wodnej pod sufitem, miejscowe kłopoty z izolacją i słabo zabezpieczoną podłogę. To trzy najczęściej występujące przyczyny pojawiania się wilgoci w garażu.

Osuszanie, odgrzybianie i ozonowanie garaży - woj. łódzkie - Wysusz Dom
Firma Wysusz Dom - osuszanie garaży

Osuszanie garażu Łódź i woj. łódzkie

Wilgoć w garażu wpływa na powstawanie rdzy i zniszczeń w pomieszczeniu oraz na zdrowie użytkowników. Dlatego nie powinno się bagatelizować tego problemu i jak najszybciej go likwidować. Wśród naszych usług znajduje się wypożyczalnia osuszaczy powietrza. Prowadzimy wynajem w Ozorkowie blisko Łodzi. Przeczytaj o tym więcej.

Osuszanie garażu po zalaniu

Garaż może być wilgotny także w wyniku powodzi, burzy lub zalania. Zalanie może zdarzyć się praktycznie wszędzie, a nie tylko podczas mieszkania blisko wody. W takich sytuacjach niezbędne jest skontaktowanie się z firmą, która profesjonalnie i sprawnie osuszy całe pomieszczenie i nie dopuści do rozwoju negatywnych skutków zalania. Więcej o osuszaniu po zalaniu pisaliśmy tutaj.

Osuszanie, odgrzybianie i ozonowanie garaży - Wysusz Dom
Wysusz Dom - osuszanie zalanych garaży

Osuszanie garażu podziemnego

Zdarza się, że przez wady wykonawcze garaże podziemne są zalewane w wyniku wody deszczowej lub topniejącego lodu. Jest to problem, który prowadzi do zniszczeń w konstrukcji budynku, rozwoju pleśni, a nawet do powstania uszkodzeń samochodów i innych rzeczy trzymanych w garażach.

Osuszaniem garaży podziemnych powinna zająć się profesjonalna firma. Wysusz Dom zajmuje się kompleksowym osuszaniem garaży i dokładnym pozbywaniem się wilgoci. Firma WysuszDom.pl to specjaliści od osuszania garaży, którzy posiadają ogromne doświadczenie i wiedzę w tej dziedzinie. Chętnie osuszymy Twój garaż, odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy, jak go zabezpieczać.

Jak osuszyć garaż?

Jak usunąć wilgoć z garażu? Wilgoć w garażu sprawia, że jego użytkownicy czują się mniej komfortowo, a urządzenia rdzewieją. Istnieje kilka sposobów osuszania tego pomieszczenia. Proces samodzielnego osuszania garażu jest długotrwały, trudny i nigdy nie ma pewności, czy garaż jest już w pełni suchy. Z naszą pomocą szybko i dokładnie osuszysz swój garaż.

Osuszanie garażu należy do naszych codziennych zadań. Mamy wiele lat doświadczenia, a nasze usługi wykonujemy rzetelnie i bardzo dokładnie.

Wysusz Dom - osuszanie garaży

Osuszanie garażu z firmą Wysusz Dom

Dzięki współpracy z naszą firmą Wysusz Dom zyskujesz:

 • dużą oszczędność czasu, a także pieniędzy (używamy energooszędnych osuszaczy ścian),
 • zminimalizowanie szkód i zapobieganie powstawania nowych,
 • bezinwazyjne osuszanie garaży,
 • sprawny powrót do komfortu
 • wyeliminowanie ryzyka powstania pleśni i grzybów,
 • poprawę zapachu w garażu,
 • przygotowaną dokumentację dla ubezpieczalni
 • opiekę i bezpieczeństwo na każdym etapie procesu.
Suszenie garażu, precyzyjne pomiary - Wysusz Dom

Korzyści / Efekty

Kompleksowe osuszanie

Nasza szeroka oferta obejmuje osuszanie każdego rodzaju pomieszczeń,  z uprzednim wykonaniem precyzyjnych pomiarów. Można także skorzystać z usługi odgrzybiania lub ozonowania.

 

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości specjalistycznym sprzęcie, który jest w pełni bezpieczny. Nasze metody osuszania są bezinwazyjne i nie wymagają robót budowlanych. 

Szkolenia i rozwój

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, aktualizujemy naszą wiedzę i dopracowujemy metody osuszania. Posiadamy także najlepszy sprzęt, w który ciągle inwestujemy.

Osuszanie garażu - cena

Cena osuszania garażu będzie zależała od kilku różnych czynników. Wśród nich można wymienić:

 • wymiary garażu i jego specyfikę,
 • poziom zawilgocenia
 • rodzaj i liczbę użytych do pracy urządzeń i materiałów.

Nasi fachowcy wykonają wszystkie niezbędne pomiary przy użyciu profesjonalnych i zaawansowanych technicznie sprzętów. Dokonujemy także bezpłatnych oględzin. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – wyjaśnimy, podpowiemy oraz wyznaczymy termin spotkania.

Poznaj inne usługi firmy Wysusz Dom

Ozonowanie

Dezynfekujemy budynki i pomieszczenia bez użycia środków chemicznych.

Odgrzybianie

Firma Wysusz specjalizuje się w walce z wilgocią i jej skutkami.

Wypożyczalnia osuszaczy

Zajmujemy się rownież wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy powietrza.

Osuszanie garażu - wilgoć w garażu - Wysusz Dom

Osuszanie garażu i inne usługi - Wysusz Dom

Poza dokładnym i kompleksowym osuszaniem garaży oferujemy też odgrzybianie i ozonowanie, jak również wynajem osuszaczy na terenie województwa łódzkiego.

Jeśli Twoje mieszkanie zostało zalane – należy zacząć działać natychmiast. Osuszamy mieszkania po zalaniach, dokładnie pozbywamy się wilgoci i prowadzimy dokumentację dla towarzystwa ubezpieczeniowego. Chętnie Ci pomożemy! Wysusz Dom to zaufana firma z dużym doświadczeniem.

Osuszanie garażu z Wysusz Dom

Osuszanie garażu łódzkie

Osuszamy garaże z wilgoci i po zalaniu nie tylko w Łodzi, ale w całym woj. łódzkim. Osuszamy garaże blaszane, murowane i podziemne w budynkach różnego przeznaczenia w miejscowościach: Aleksandrów Łódzki, Bełchatów, Brzeziny Głowno, Konstantynów Łódzki, Łęczyca,  Ozorków, Pabianice, Rzgów, Sokolniki, Tuszyn, Zgierz i inne.

O nas

Najwyższa jakość usług, jakie świadczymy, a także praca na najlepszym specjalistycznym sprzęcie to nasze cechy charakterystyczne. Osuszamy garaże i inne pomieszczenia od lat – dokładnie i kompleksowo.