Osuszanie garażu jest niezbędne, gdy pojawi się tam wilgoć. Skraplająca się woda w garażu, plamy wilgoci na ścianach lub utrzymująca się woda – z tymi problemami sprawnie upora się firma WysuszDom.pl.

Skontaktuj się z nami.

Osuszanie garażu - wilgoć w garażu - Wysusz Dom

Przyczyny wilgoci w garażu

Wilgoć w garażu to często pojawiający się problem zarówno w garażach blaszanych jak i murowanych. Może prowadzić do rozwoju pleśni i grzybów, które są niebezpieczne dla zdrowia, a także prowadzić do rdzewienia metali. Garaże to miejsca bardzo narażone na pojawienie się wilgoci. W sytuacji gdy w naszym garażu pojawią się wilgotne plamy, należy jak najszybciej się ich pozbyć, żeby nie doprowadziły do kolejnych zniszczeń.

Wśród przyczyn pojawienia się wilgoci w garażu można wymienić kondensację pary wodnej pod sufitem, miejscowe kłopoty z izolacją i słabo zabezpieczoną podłogę. To trzy najczęściej występujące przyczyny pojawiania się wilgoci w garażu.

Osuszanie garażu z Wysusz Dom
Firma Wysusz Dom - osuszanie garaży

Osuszanie garażu Łódź i woj. łódzkie

Wilgoć w garażu wpływa na powstawanie rdzy i zniszczeń w pomieszczeniu oraz na zdrowie użytkowników. Dlatego nie powinno się bagatelizować tego problemu i jak najszybciej go likwidować. Wśród naszych usług znajduje się wypożyczalnia osuszaczy powietrza. Prowadzimy wynajem w Ozorkowie blisko Łodzi. Dowiedz się więcej.

Osuszanie garażu po zalaniu

Garaż może być wilgotny także w wyniku powodzi, burzy lub zalania. Zalanie może zdarzyć się praktycznie wszędzie, a nie tylko podczas mieszkania blisko wody. W takich sytuacjach niezbędne jest skontaktowanie się z firmą, która profesjonalnie i sprawnie osuszy całe pomieszczenie i nie dopuści do rozwoju negatywnych skutków zalania. Dowiedz się więcej o osuszaniu po zalaniu.

Osuszanie, odgrzybianie i ozonowanie garaży - Wysusz Dom
Wysusz Dom - osuszanie zalanych garaży

Osuszanie garażu podziemnego

Zdarza się, że przez wady wykonawcze garaże podziemne są zalewane w wyniku wody deszczowej lub topniejącego lodu. Jest to problem, który prowadzi do zniszczeń w konstrukcji budynku, rozwoju pleśni, a nawet do powstania uszkodzeń samochodów i innych rzeczy trzymanych w garażach.

Osuszaniem garaży podziemnych powinna zająć się profesjonalna firma. Wysusz Dom zajmuje się kompleksowym osuszaniem garaży i dokładnym pozbywaniem się wilgoci. Firma WysuszDom.pl to specjaliści od osuszania garaży, którzy posiadają ogromne doświadczenie i wiedzę w tej dziedzinie. Chętnie osuszymy Twój garaż, odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy, jak go zabezpieczać.

Jak osuszyć garaż?

Jak usunąć wilgoć z garażu? Wilgoć w garażu sprawia, że jego użytkownicy czują się mniej komfortowo, a urządzenia rdzewieją. Istnieje kilka sposobów osuszania tego pomieszczenia. Proces samodzielnego osuszania garażu jest długotrwały, trudny i nigdy nie ma pewności, czy garaż jest już w pełni suchy. Z naszą pomocą szybko i dokładnie osuszysz swój garaż.

Osuszanie garażu należy do naszych codziennych zadań. Mamy wiele lat doświadczenia, a nasze usługi wykonujemy rzetelnie i bardzo dokładnie.

Wysusz Dom - osuszanie garaży
Osuszanie, odgrzybianie i ozonowanie garaży - woj. łódzkie - Wysusz Dom

Osuszanie garażu z firmą Wysusz Dom

Dzięki współpracy z naszą firmą Wysusz Dom zyskujesz:

 • dużą oszczędność czasu, a także pieniędzy (używamy energooszędnych osuszaczy ścian),
 • zminimalizowanie szkód i zapobieganie powstawania nowych,
 • bezinwazyjne osuszanie garaży,
 • sprawny powrót do komfortu
 • wyeliminowanie ryzyka powstania pleśni i grzybów,
 • poprawę zapachu w garażu,
 • przygotowaną dokumentację dla ubezpieczalni
 • opiekę i bezpieczeństwo na każdym etapie procesu.

Osuszanie garażu - cena

Cena osuszania garażu będzie zależała od kilku różnych czynników. Wśród nich można wymienić:

 • wymiary garażu i jego specyfikę,
 • poziom zawilgocenia
 • rodzaj i liczbę użytych do pracy urządzeń i materiałów.

Nasi fachowcy wykonają wszystkie niezbędne pomiary przy użyciu profesjonalnych i zaawansowanych technicznie sprzętów. Dokonujemy także bezpłatnych oględzin. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – wyjaśnimy, podpowiemy oraz wyznaczymy termin spotkania.

O WysuszDom.pl

Specjalizujemy się w osuszaniu różnego rodzaju garaży. Wykorzystujemy sprawdzone przez lata metody, które są całkowicie bezinwazyjne i bezpieczne. Jesteśmy doświadczoną firmą, która zatrudnia wykwalifikowanych fachowców. 

Korzyści / Efekty ze współpracy z nami

Szkolenia i rozwój

Chętnie się rozwijamy i naszą ofertę. Nieustannie też inwestujemy w specjalistyczny sprzęt.

Jakość i Bezpieczeństwo

Zarówno sprzęt, z jakiego korzystamy, jak i wypracowane przez lata metody są gwarancją najwyższej jakości usług.

Kompleksowe osuszanie

W naszej ofercie jest osuszanie różnego rodzaju pomieszczeń, poprzedzone wykonaniem precyzyjnych pomiarów. Oferujemy także usługi ozonowania i odgrzybiania.

 

Osuszanie garażu - wilgoć w garażu - firma Wysusz Dom

Osuszanie garażu łódzkie

Poza dokładnym i kompleksowym osuszaniem garaży oferujemy też odgrzybianie i ozonowanie, jak również wynajem osuszaczy na terenie województwa łódzkiego.

Poznaj inne usługi firmy Wysusz Dom

Dezynfekujemy budynki i pomieszczenia bez użycia środków chemicznych.

Firma Wysusz specjalizuje się w walce z wilgocią i jej skutkami.

Zajmujemy się rownież wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy powietrza.

Bezinwazyjne osuszanie i inne usługi - Wysusz Dom

Wykonujemy również osuszanie mieszkania po zalaniu

Jeśli Twoje mieszkanie zostało zalane – należy zacząć działać natychmiast. Osuszamy mieszkania po zalaniach, dokładnie pozbywamy się wilgoci i prowadzimy dokumentację dla towarzystwa ubezpieczeniowego. Chętnie Ci pomożemy! Wysusz Dom to zaufana firma z dużym doświadczeniem.

Osuszanie garażu łódzkie

Osuszamy garaże z wilgoci i po zalaniu nie tylko w Łodzi, ale w całym woj. łódzkim. Osuszamy garaże blaszane, murowane i podziemne w budynkach różnego przeznaczenia w miejscowościach: Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, Łowicz, Wieluń, Aleksandrów Łódzki, Opoczno, Ozorków, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Łask, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszów, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno Sulejów, Działoszyn, Krośniewice, Drzewica, Przedbórz, Stryków, Rzgów, Złoczew, Warta, Biała Rawska, Uniejów, Kamieńsk, Wolbórz, Lututów, Błaszki, Szadek, Piątek.