Osuszanie mieszkania to jedna z naszych wieloletnich profesji. Doświadczenie, jakie zbudowaliśmy przez lata pozwala nam działać coraz szerzej, zarówno na terenie województwa łódzkiego, kujawsko-pomorskiego jak i mazowieckiego. Osuszaniem zajmujemy się kompleksowo oraz bezinwazyjnie. Nie ponosicie Państwo ryzyka, że sprzęty i metody, jakich użyjemy do osuszania w jakikolwiek sposób uszkodzą dom, mieszkanie czy też pomieszczenie, które będzie poddawane osuszaniu. Zapraszamy do kontaktu.

Osuszanie mieszkania - jak to robimy?

Zauważyłeś, że w Twoim domu pojawiła się wilgoć, nastąpiło zalanie mieszkania przez sąsiada, zalanie domu lub też w czasie Twojego remontu tynk i wylewka nie schną zbyt szybko?  Firma Wysusz Dom kompleksowo i szybko zajmie się sprawnym rozwiązaniem problemu. Jeśli tylko dostaniemy zgłoszenie, niezwłocznie reagujemy. W praktyce wygląda to następująco:

 1. Pojawiamy się jak najszybciej się da we wskazanym miejscu.
 2. Następnie dokonujemy profesjonalnej ekspertyzy, oceny pomieszczenia. z precyzyjnymi pomiarami wilgotności.
 3. Po dokładnej ocenie sytuacji, proponujemy najlepsze rozwiązanie osuszania, dobieramy odpowiedni sprzęt – osuszacze, nagrzewnice.
 4. Podajemy orientacyjny czas pracy i kosztorys usługi.
 5. Po zaakceptowaniu  oferty przez klienta podpisujemy umowę.
 6. Instalujemy w określonym czasie sprzęty, które nie niszczą budynku oraz bezpiecznie, po zakończeniu prac, je deinstalujemy.
 7. Proponujemy bezgotówkowe rozliczenie osuszenia budynku jeśli klient padł ofiara zalania. Jest to bardzo popularna forma rozliczenia, którą praktykujemy. 
 8. Podpowiadamy, jakie dokumenty należy złożyć oraz gdzie. Wyjaśniamy poniżej krok po kroku, całą procedurę.
Osuszanie murów Łódź

Zalety osuszenia mieszkania z firmą Wysusz Dom

 • bardzo precyzyjna diagnoza każdego problemu i szybkie podejmowanie niezbędnych działań
 • obsługa przez doświadczonych specjalistów w temacie kompleksowego osuszania, usuwania wilgoci oraz odgrzybiania
 • bezpłatne fachowe pomiary (między innymi kamerami termowizyjnymi).
  niewielki pobór prądu
 • bezinwazyjna metoda niewymagająca żadnych robót budowlanych.
 • osuszanie za pomocą nowego, profesjonalnego sprzętu
 • całkowita kontrola nad procesem osuszanie
  staranne
 • dopilnowanie wszelkich działań
 • opieka Państwa obiektu aż do zakończenia procesu osuszania
 • opieka nad dokumentacją – którą gromadzą pracownicy firmy Wysusz Dom.  

Ile trwa osuszanie podposadzkowe?

Proces osuszania podposadzkowego jest uwarunkowany ilością wody oraz faktycznym stanem posadzki która uległa zalaniu. W rzeczywistości podjęte prace w kierunku osuszania podposzadzkowego zajmują kilkanaście dni, czasami trwają nawet dwa lub trzy tygodnie. Firma Wysusz Dom bardzo precyzyjnie monitoruje wilgotność zalanych stref a także kontroluje cały proces osuszania podposadzkowego.

Osuszanie mieszkania - cena

Na to częste pytanie dotyczące kosztów osuszania mieszkania, nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Całkowity koszt danego procesu osuszania określamy indywidualnie dla danego obiektu. Robimy to zaraz po oględzinach naszego specjalisty. Na cenę końcową wpływa wiele czynników, takich jak:

 • liczba użytych urządzeń
 • wymiary budynku
 • stopień zawilgocenia pomieszczenia
 • grubość zewnętrznych i działowych ścian
 • użyte do pracy materiały

Posiadanie planów budynku ułatwia znacznie oszacować koszty osuszenia. W sytuacji kiedy ich klient nie posiada, nasz technik dokona takich pomiarów budynku podczas oględzin.

Poznaj naszą firmę WysuszDom.pl

Najwyższa jakość usług jakie świadczymy oraz praca na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie to nasze atuty. Dajemy gotowe rozwiązania osuszania pomieszczeń, budynków i obiektów, które indywidualnie dobrane zapewniają gwarancję osiągnięcia jak najlepszego efektu w krótkim czasie.

Korzyści / Efekty ze współpracy z nami

Kompleksowe osuszanie

Nasza bogata oferta pozwala na osuszanie każdego rodzaju mieszkań,  z wykonaniem bardzo precyzyjnych pomiarów. Klienci mają również możliwość skorzystania z usługi odgrzybiania czy też ozonowania.

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości specjalistycznym sprzęcie który jest w pełni bezpieczny. Nasze metody osuszania są bezinwazyjne. 

Szkolenia i rozwój

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, rozwijając nie tylko naszą ofertę kompleksowego osuszania ale inwestując również w jak najlepszy sprzęt.

Osuszanie mieszkania

Osuszanie mieszkanie – czas i skuteczność mają tu ogromne znaczenie. Również dlatego, że błyskawicznie reagując, minimalizujemy powstałe straty. Jeśli masz pytania odnośnie osuszania mieszkania – zapraszamy do kontaktu.

Poznaj rodzaje naszych usług

Dezynfekujemy budynki i pomieszczenia bez użycia środków chemicznych.

Firma Wysusz specjalizuje się w walce z wilgocią i jej skutkami.

Zajmujemy się rownież wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy powietrza.

Skąd bierze się pleśń na ścianie - pozbywanie się pleśni z firmą Wysusz Dom

Polecamy także usługi odgrzybiania ściań

Poza kompleksową usługą osuszania mieszkania, a w tym bezgotówkowej formy rozliczenia osuszania, oferujemy również profesjonale odgrzybianie oraz bezinwazyjne ozonowanie pomieszczeń. Dajemy również możliwość wypożyczenia osuszaczy na terenie całego województwa łódzkiego.

Osuszanie mieszkania łódzkie

Zajmujemy się osuszaniem mieszkania nie tylko w Łodzi ale całym woj. łódzkim. Osuszamy w miejscowościach takich jak: Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, Łowicz, Wieluń, Aleksandrów Łódzki, Opoczno, Ozorków, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Łask, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszów, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno Sulejów, Działoszyn, Krośniewice, Drzewica, Przedbórz, Stryków, Rzgów, Złoczew, Warta, Biała Rawska, Uniejów, Kamieńsk, Wolbórz, Lututów, Błaszki, Szadek, Piątek.