Osuszanie murów na terenie Łodzi i całego woj. łódzkiego – skuteczne i szybko. To jedna  z  usług firmy Wysusz Dom. Zawilgocone mury to problem nie tylko starych budynków, ale i nowych. Pamiętajmy, że nawet najbardziej zniszczone mury da się uratować, trzeba tylko zastosować najlepsze rozwiązania, by je osuszyć. Firma Wysusz stosuje bezinwazyjne metody, które nie naruszają konstrukcji murów. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej odnośnie naszej oferty – zapraszamy do kontaktu.

Osuszanie murów z Wysusz Dom

Osuszanie murów - przyczyny zawilgocenia

Do najczęściej pojawiających się przyczyn zawilgocenia domu należy niesprawna lub źle wykonana wentylacja pomieszczeń. Szczególnie w starym budownictwie bywa ona wadliwa. 

Często występującą przyczyną pojawiania się wilgoci w domu jest niewłaściwe wykonanie lub brak odpowiedniej izolacji termicznej ścian zewnętrznych. W tym wypadku ściany budynku pozostają mocno wychłodzone, a na zimny mur oddziałuje ciepło pochodzące z ogrzewania budynku. Nagłe zetknięcie zimnej przegrody z wyższą temperaturą sprawia, że na powierzchni ścian skrapla się para wodna. To z kolei powoduje, że w bardzo krótkim czasie pojawia się wilgoć na ścianie. Dlatego osuszanie jest wówczas niezbędne.

Osuszanie murów z firmą Wysusz Dom - sprawnie i dokładnie
Osuszanie murów z firmą Wysusz Dom - komfort, bezpieczeństwo

Osuszanie murów po zalaniu

Osuszanie murów po zalaniu to proces, który powinien nastąpić w krótkim czasie po wystąpieniu zdarzenia. Ponadto osuszanie wykonane szybko i sprawnie zapobiegnie rozwojowi pleśni. 

Dokładnie i szybkie osuszenie murów jest bardzo ważne, żeby wilgoć nie wpłynęła negatywnie na zdrowie osób przebywających w obrębie murów. 

Przeczytaj o osuszaniu ścian po zalaniu.

Osuszanie zawilgoconych murów

W murach, które dotknęła wilgoć, także może rozwinąć się pleśń. Dlatego osuszanie zawilgoconych murów powinno wystąpić niezwłocznie po wykryciu problemu. Potrzebujesz pomocy w usuwaniu wilgoci z murów?

Osuszanie murów metody

Osuszanie murów zawsze rozpoczynamy od rozpoznania i wyeliminowania przyczyny problemu. Bez tego osuszanie murów przyniesie jedynie krótkotrwały efekt.

Bezinwazyjne osuszanie murów

Tak długo, jak sytuacja na to pozwala, stosujemy bezinwazyjne metody osuszania murów. Dzięki nim jesteśmy w stanie zminimalizować szkody, dokładnie osuszyć mury i szybko przywrócić komfort użytkowania pomieszczenia. 

Poza usuwaniem wilgoci oferujemy także usługi odgrzybiania i ozonowania, a także prowadzimy wypożyczalnię osuszaczy.

Osuszanie murów Łódź
Osuszanie murów szybko i dokładnie z firmą Wysusz Dom

Zalety osuszania murów z firmą Wysusz Dom

Do zalet osuszania murów z Wysusz Dom należą:

 • bardzo precyzyjna diagnoza każdego problemu i szybkie podejmowanie niezbędnych działań,
 • obsługa przez doświadczonych specjalistów,
 • kompleksowe osuszanie, usuwanie wilgoci oraz odgrzybianie,
 • bezpłatne fachowe pomiary (między innymi kamerami termowizyjnymi),
 • niewielki pobór prądu,
 • bezinwazyjna metoda niewymagająca żadnych robót budowlanych,
 • osuszanie za pomocą nowego, profesjonalnego sprzętu,
 • całkowita kontrola nad procesem osuszania,
 • staranne dopilnowanie wszelkich działań, nadzór na każdym etapie,
 • opieka nad Państwa obiektem aż do zakończenia procesu osuszania,
 • opieka nad dokumentacją, którą gromadzą pracownicy firmy Wysusz Dom.

Osuszanie murów - cena

Na pytanie dotyczące kosztów osuszania nie da się odpowiedzieć jednoznacznie. Całkowity koszt procesu osuszania murów określamy indywidualnie dla danego obiektu. Robimy to zaraz po oględzinach naszego specjalisty. Na cenę końcową wpływa wiele czynników, takich jak:

 • ilość użytych urządzeń,
 • wymiary budynku,
 • stopień zawilgocenia pomieszczenia,
 • grubość zewnętrznych i działowych ścian,
 • użyte do pracy materiały.

Posiadanie planów budynku ułatwia znacznie oszacowanie kosztów osuszenia. W sytuacji, kiedy klient ich nie posiada, nasz technik dokona takich pomiarów podczas oględzin.

O nas - WysuszDom.pl

Najwyższa jakość usług jakie świadczymy oraz praca na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie to nasze atuty. Dajemy gotowe rozwiązania osuszania pomieszczeń, budynków i obiektów, które indywidualnie dobrane zapewniają gwarancję osiągnięcia jak najlepszego efektu w krótkim czasie.

Korzyści / Efekty ze współpracy z nami

Kompleksowe osuszanie

Nasza szeroka oferta pozwala na osuszanie każdego rodzaju pomieszczeń,  z wykonaniem dokładnych pomiarów. Klienci mają również możliwość skorzystania z usługi odgrzybiania czy też ozonowania.

 

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości specjalistycznym sprzęcie, który jest w pełni bezpieczny. Nasze metody osuszania są bezinwazyjne i nie wymagają robót budowlanych.

Szkolenia i rozwój

Wciąż zwiększamy swoje kwalifikacje, rozwijamy naszą ofertę kompleksowego osuszania oraz inwestujemy w nowoczesny sprzęt.

Osuszanie murów Łódź

Chcesz korzystać z usługi osuszania murów po zalaniu bądź usuwania wilgoci z murów na terenie Łodzi lub okolic?

Skontaktuj się z nami!

Osuszanie murów jeszcze nigdy nie było tak sprawne, bezpieczne i komfortowe.

Wysusz Dom - osuszanie murów szybko i dokładnie

Poznaj inne usługi firmy Wysusz Dom

Zajmujemy się rownież wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy powietrza.

Dezynfekujemy budynki i pomieszczenia bez użycia środków chemicznych.

Firma Wysusz specjalizuje się w walce z wilgocią i jej skutkami.

Osuszanie mieszkania w stanie deweloperskim Wysusz Dom

Polecamy także osuszanie wilgoci technologicznej

Wilgoć technologiczna to fachowe określenie wilgoci powstającej na skutek budowy kolejnych budynków, domów czy bloków. Utrudnia wykonywanie dalszych prac remontowych i znacznie je spowalnia. Zajmujemy się profesjonalnym i dokładnym usuwaniem wilgoci technologicznej, dzięki czemu sprawnie można przystąpić do kolejnych prac.

Osuszanie murów Łódź

Osuszamy mury bezinwazyjnie na terenie Łodzi oraz całego województwa łódzkiego. Proponujemy osuszanie murów Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, Łowicz, Wieluń, Aleksandrów Łódzki, Opoczno, Ozorków, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Łask, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszów, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno Sulejów, Działoszyn, Krośniewice, Drzewica, Przedbórz, Stryków, Rzgów, Złoczew, Warta, Biała Rawska, Uniejów, Kamieńsk, Wolbórz, Lututów, Błaszki, Szadek, Piątek.