Osuszanie piwnicy we własnym zakresie to proces bardzo pracochłonny i zabierający mnóstwo czasu. Firma Wysusz Dom posiada wieloletnie doświadczenie w osuszaniu domów, budynków, lokali firmowych a także piwnic. Zalane piwnice stanowią bardzo często problem dla starszych zabudowań. Zwłaszcza wtedy, gdy na ścianach w piwnicy pojawiają się wilgoć, pleśń oraz grzyby, które dopełnia charakterystyczny, nieprzyjemny zapach. Istnieje kilka przyczyn pojawienia się wilgoci w piwnicy, m.in.: brak odpowiedniej izolacji, awaria instalacji wodnej lub kanalizacyjnej. Dość często do zalania piwnicy dochodzi na skutek gwałtownej burzy, nawałnicy czy powodzi. Pierwszym krokiem jest zawsze usunięcie zalegającej wody a następnie osuszanie pomieszczenia. Firma Wysusz Dom reaguje szybko i skutecznie na każde zalanie piwnicy na ternie Łodzi i całego województwa łódzkiego. Zapraszamy do kontaktu.

.

Osuszanie piwnic po zalaniu

Warto zadać pytanie, jak szybko i efektywnie uporać się z zalaną piwnicą. Nasze doświadczenie nie raz udowodniło że, z wielkim rezultatem spotkają się działania i metody osuszania firmy Wysusz Dom. Nasze specjalistyczny sprzęt jest praktycznie bezobsługowy. Całym procesem osuszania zajmują się nasi fachowcy. Ustawiają sprzęt w najbardziej strategicznych miejscach oraz podłączają je do źródła prądu. Osuszacze działają samodzielnie, pozbywając się wcześniej powstałej wilgoci z piwnicy na skutek zalania. Nasi eksperci trzymają piecze nad całym procesem osuszania piwnicy, dokonując często pomiarów kontrolnych.

Osuszanie sufitu Łódź

Technologia Osuszania piwnic przez firmę Wysusz Dom to:

 • Bezpłatne oględziny Państwa budynku
 • Praca na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie
 • Skuteczne i szybkie osuszanie piwnic
 • Bezinwazyjna metoda osuszania
 • Fachowe pomiary ( między innymi kamerami termowizyjnymi )
 • Sprawdzone rozwiązania ( wieloletnie doświadczenie na rynku )
 • Opieka Państwa obiektu przez cały procesu osuszania piwnicy

Korzyści / Efekty

Kompleksowe osuszanie

Nasza bogata oferta pozwala na osuszanie każdego rodzaju pomieszczeń,  z wykonaniem bardzo precyzyjnych pomiarów. Klienci mają również możliwość skorzystania z usługi odgrzybiania czy też ozonowania.

 

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości specjalistycznym sprzęcie który jest w pełni bezpieczny. Nasze metody osuszania są bezinwazyjne. 

Szkolenia i rozwój

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, rozwijając nie tylko naszą ofertę kompleksowego osuszania ale inwestując również w jak najlepszy sprzęt.

Rodzaje naszych usług

Ozonowanie

Dezynfekujemy budynki i pomieszczenia bez użycia środków chemicznych.

Odgrzybianie

Firma Wysusz specjalizuje się w walce z wilgocią i jej skutkami.

Wypożyczalnia osuszaczy

Zajmujemy się rownież wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy powietrza.

Osuszanie piwnicy - cena

Koszt osuszania piwnicy jest zależny od kilku czynników taki jak:

 • ilość użytych urządzeń
 • wymiary budynku
 • poziom zawilgocenia pomieszczenia
 • użyte do pracy niezbędne materiały

Nasi technicy zajmują się wykonaniem wszystkich potrzebnych pomiarów, przy użyciu profesjonalnych sprzętów. Dokonujemy także bezpłatnych oględzin. Zapraszamy do kontaktu.

Poza kompleksową usługą osuszania, a w tym bezgotówkowej formy rozliczenia osuszania, oferujemy również profesjonale odgrzybianie oraz bezinwazyjne ozonowanie pomieszczeń. Dajemy również możliwość wypożyczenia osuszaczy na terenie całego województwa łódzkiego.

O nas

Najwyższa jakość usług jakie świadczymy oraz praca na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie to nasze atuty. Dajemy gotowe rozwiązania osuszania pomieszczeń, budynków i obiektów, które indywidualnie dobrane zapewniają gwarancję osiągnięcia jak najlepszego efektu w krótkim czasie.

Dzięki naszym usługom szybko i sprawnie osuszysz każdy obiekt. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my w jak najkrótszym czasie pojawimy się u Ciebie i dokonamy bezpłatnych oględzin oraz wszelkich niezbędnych pomiarów. Przedstawimy plan działania oraz wstępny kosztorys.

Osuszanie piwnicy łódzkie

Zajmujemy się osuszaniem piwnicy nie tylko w Łodzi ale całym woj. łódzkim. Osuszamy w miejscowościach takich jak: Zgierz, Stryków, Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Koluszki, Ozorków, Rzgów, Tuszyn, Sokolniki, Łęczyca, Brzeziny, Głowno i inne.