Osuszanie piwnicy we własnym zakresie to proces bardzo pracochłonny i zabierający mnóstwo czasu. Firma Wysusz Dom posiada wieloletnie doświadczenie w osuszaniu domów, budynków, lokali firmowych a także piwnic.  Zalane piwnice stanowią bardzo często problem dla starszych zabudowań. Zwłaszcza wtedy, gdy na ścianach w piwnicy pojawiają się wilgoć, pleśń oraz grzyby, które dopełnia charakterystyczny, nieprzyjemny zapach. Istnieje kilka przyczyn pojawienia się wilgoci w piwnicy, m.in.: brak odpowiedniej izolacji, awaria instalacji wodnej lub kanalizacyjnej. Dość często do zalania piwnicy dochodzi na skutek gwałtownej burzy, nawałnicy czy powodzi. Pierwszym krokiem jest zawsze usunięcie zalegającej wody a następnie osuszanie pomieszczenia. Firma Wysusz Dom reaguje szybko i skutecznie na każde zalanie piwnicy na ternie Łodzi i całego województwa łódzkiego. Zapraszamy do kontaktu. 

Osuszanie piwnic po zalaniu

Warto zadać pytanie, jak szybko i efektywnie uporać się z zalaną piwnicą. Nasze doświadczenie nie raz udowodniło że, z wielkim rezultatem spotkają się  działania i metody osuszania firmy Wysusz Dom. Nasze specjalistyczny sprzęt jest praktycznie bezobsługowy. Całym procesem osuszania zajmują się nasi fachowcy. Ustawiają sprzęt w najbardziej strategicznych miejscach oraz podłączają je do źródła prądu. Osuszacze działają samodzielnie, pozbywając się wcześniej powstałej wilgoci z piwnicy na skutek zalania. Nasi eksperci trzymają piecze nad całym procesem osuszania piwnicy, dokonując często pomiarów kontrolnych. 

Technologia Osuszania piwnic przez firmę Wysusz Dom to:

  • Bezpłatne oględziny Państwa budynku
  • Praca na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie
  • Skuteczne i szybkie osuszanie piwnic
  • Bezinwazyjna metoda osuszania
  • Fachowe pomiary ( między innymi kamerami termowizyjnymi )
  • Sprawdzone rozwiązania ( wieloletnie doświadczenie na rynku )
  • Opieka Państwa obiektu przez cały procesu osuszania piwnicy

Osuszanie piwnicy - cena

W naszej branży cenę za usługę osuszanie piwnicy każdorazowo kalkulujemy indywidualnie. Cena za usługę osuszania piwnic zależy od wielu czynników, m.in. od osuszanej powierzchni, długości trwania procesu, doboru metody osuszania. Wysusz Dom po wykonaniu oględzin piwnicy, która ma być poddana procesowi osuszania, przygotuje ofertę dopasowaną do potrzeb Klienta. Jeśli potrzebujesz wyceny naszej usługi, skontaktuj się z nami!

×
×

Koszyk