Osuszanie piwnicy we własnym zakresie to proces bardzo pracochłonny i zabierający mnóstwo czasu. Firma Wysusz Dom posiada wieloletnie doświadczenie w osuszaniu domów, budynków, lokali firmowych a także piwnic. 

Osuszanie piwnic Wysusz Dom

Osuszanie piwnic

Osuszanie piwnic może być czasochłonne. Warto zlecić to zadanie odpowiednim fachowcom, którzy specjalizują się w osuszaniu różnych powierzchni i przegród budowlanych.

Warto zadać pytanie, jak szybko i efektywnie uporać się z zawilgoconą piwnicą. Nasze doświadczenie nie raz udowodniło, że z wielkim rezultatem spotkają się działania i metody osuszania firmy Wysusz Dom.

Nasz specjalistyczny sprzęt jest praktycznie bezobsługowy. Całym procesem osuszania zajmują się nasi fachowcy. Ustawiają sprzęt w najbardziej strategicznych miejscach oraz podłączają je do źródła prądu. Osuszacze działają samodzielnie, pozbywając się wcześniej powstałej wilgoci z piwnicy. Nasi eksperci trzymają pieczę nad całym procesem osuszania piwnicy, regularnie dokonując pomiarów kontrolnych.

Osuszanie piwnic Wysusz Dom
Osuszanie piwnic Wysusz Dom

Osuszanie piwnicy z Wysusz Dom

Osuszanie piwnicy z firma Wysusz dom jest proste i pozwala na oszczędność czasu. Co otrzymujecie Państwo stawiając na współpracę z nasza firmą:

  • Bezpłatne oględziny Państwa budynku,
  • Pracę na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie,
  • Skuteczne i szybkie osuszanie piwnic,
  • Bezinwazyjne metody osuszania,
  • Fachowe pomiary (między innymi kamerami termowizyjnymi),
  • Sprawdzone rozwiązania (wieloletnie doświadczenie na rynku),
  • Opieka nad Państwa obiektem przez cały procesu osuszania piwnicy.

Osuszanie piwnic po zalaniu

Osuszanie piwnic po zalaniu to specjalność firmy Wysusz Dom. Zalane piwnice stanowią bardzo często problem dla starszych zabudowań. Zwłaszcza wtedy, gdy na ścianach w piwnicy pojawiają się wilgoć, pleśń oraz grzyby, które dopełnia charakterystyczny, nieprzyjemny zapach stęchlizny. Istnieje kilka przyczyn pojawienia się wilgoci w piwnicy, m.in.:

  • brak odpowiedniej izolacji,
  • awaria instalacji wodnej lub kanalizacyjnej.
  • dość często do zalania piwnicy dochodzi na skutek gwałtownej burzy, nawałnicy czy powodzi.

Pierwszym krokiem jest zawsze usunięcie zalegającej wody, a następnie osuszenie pomieszczenia. Firma Wysusz Dom reaguje szybko i skutecznie na każde zalanie piwnicy na ternie Łodzi i całego województwa łódzkiego. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Ozorkowie pod Łodzią – omówimy szczegóły zlecenia i rozwiejemy Państwa wątpliwości ze szczegółami omawiając proces osuszania piwnicy w Państwa budynku.

Osuszanie piwnic Wysusz Dom
Osuszanie piwnic Wysusz Dom

Osuszanie piwnic od wewnątrz

Osuszanie piwnic od wewnątrz z firmą Wysusz Dom gwarantuje skuteczne pozbycie się wilgoci z tej części budynku. Nasze bezinwazyjne metody i zaawansowany technicznie sprzęt pozwalają na szybka i, co najważniejsze, skuteczną eliminację wilgoci zalegającej w ścianach, sufitach i posadzkach piwnicznych. Jeśli borykają się Panstwo z wilgocią, zapachem stęchlizny, a nawet z nawracającymi grzybami i pleśniami w pomieszczeniach piwnic, to zapraszamy do kontaktu z nami – pomożemy, dobierzemy najbardziej odpowiedni sprzęt i niezwłocznie przystąpimy do procesu osuszania piwnicy od wewnątrz.

Korzyści / Efekty

Kompleksowe osuszanie

Nasza bogata oferta pozwala na osuszanie każdego rodzaju pomieszczeń,  z wykonaniem bardzo precyzyjnych pomiarów. Klienci mają również możliwość skorzystania z usługi odgrzybiania czy też ozonowania.

 

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości specjalistycznym sprzęcie który jest w pełni bezpieczny. Nasze metody osuszania są bezinwazyjne. 

Szkolenia i rozwój

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, rozwijając nie tylko naszą ofertę kompleksowego osuszania ale inwestując również w jak najlepszy sprzęt.

Poznaj inne usługi firmy Wysusz Dom

Ozonowanie

Dezynfekujemy budynki i pomieszczenia bez użycia środków chemicznych.

Odgrzybianie

Firma Wysusz specjalizuje się w walce z wilgocią i jej skutkami.

Wypożyczalnia osuszaczy

Zajmujemy się rownież wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy powietrza.

Osuszanie piwnicy - cena

Osuszanie piwnic nie jest powtarzalną usługą. W każdym przypadku mamy do czynienia z innym stopniem zawilgocenia przegród, innym układem pomieszczeń, przez co także z inną cyrkulacją powietrza. Z tych powodów do każdego zlecenia wykorzystujemy inną ilość i rodzaj urządzeń osuszających. Cenę za usługę osuszania piwnic ustalamy zatem indywidualnie w oparciu o wykonane uprzednio oględziny przez naszego fachowca. Nasi technicy dokonają wszelkich niezbędnych pomiarów, wykorzystując do tego zaawansowany sprzęt. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – odpowiemy na pytania i umówimy dogodny termin wykonania zlecenia osuszania piwnic.

Poza kompleksową usługą osuszania, a w tym bezgotówkowej formy rozliczenia osuszania, oferujemy również profesjonale odgrzybianie oraz bezinwazyjne ozonowanie pomieszczeń. Dajemy również możliwość wypożyczenia osuszaczy na terenie całego województwa łódzkiego.

Zajmujemy się osuszaniem piwnicy nie tylko w Łodzi, ale w całym woj. łódzkim. Osuszamy piwnice w budynkach różnego przeznaczenia w miejscowościach takich jak: Zgierz, Stryków, Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Koluszki, Ozorków, Rzgów, Tuszyn, Sokolniki, Łęczyca, Brzeziny, Głowno i inne.

O nas

Najwyższa jakość usług jakie świadczymy oraz praca na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie to nasze atuty. Dajemy gotowe rozwiązania osuszania pomieszczeń, budynków i obiektów, które indywidualnie dobrane zapewniają gwarancję osiągnięcia jak najlepszego efektu w krótkim czasie.

Dzięki naszym usługom szybko i sprawnie osuszysz każdy obiekt. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my w jak najkrótszym czasie pojawimy się u Ciebie i dokonamy bezpłatnych oględzin oraz wszelkich niezbędnych pomiarów. Przedstawimy plan działania oraz wstępny kosztorys.