Osuszanie pod deskę podłogową jest niezbędne jeśli w przyszłości będziemy się ubiegać o reklamację. W firmie Wysusz Dom profesjonalnie osuszamy wylewkę pod deski podłogowe i osiągamy poziom wilgotności wskazany przez producenta. Mamy duże doświadczenie i dokładnie realizujemy usługi osuszania.

Skontaktuj się z nami.

Osuszanie jastrychu - Wysusz dom
Osuszanie wylewki - Wysusz dom

Osuszanie posadzki Łódź, woj. łódzkie

Powstaje ciągle wiele nowych domów i mieszkań, w których na podłogach można spotkać płytki, panele lub deski podłogowe. Zanim jednak wykończy się podłogę należy sprawdzić poziom wilgotności posadzki. Każdy producent informuje o tym, jaki powinien on być przed położeniem szczególnie drewna. Osuszanie posadzki więc niekiedy jest niezbędne, jeśli pomiar wilgotności posadzki wykazał, że jest zbyt wilgotna.

Wilgotność posadzki

Dzięki pomocy specjalistów, którzy wiedzą, jak sprawdzić wilgotność posadzki, można uzyskać procentową wilgotność posadzki. Zwykle producenci zalecają występowanie wilgotności na poziomie od 1 do 4%. Wilgotność mierzy się metodą CM (karbidową)

Wilgotność posadzki pod panele

Wilgotność posadzki pod panele powinna być na poziomie niższym niż 2,5% w przypadku wylewki cementowej, a w przypadku wylewki anhydrytowej na poziomie niższym, niż 1,5%. Powinno się zrobić pomiar wilgotności paneli, żeby w przyszłości uniknąć ich podnoszenia się, powstawania szczelin lub deformacji kształtu.

Wilgotność posadzki pod płytki

Pod płytki także należy sprawdzić poziom wilgotności posadzki. Precyzyjnie wykonany pomiar umożliwi identyfikację problemów wpływających na wykańczanie podłóg. Pomiaru dokonuje się zgodnie z normami, a wilgotność ma być na poziomie zalecanym przez producenta.

Wilgotność posadzki pod parkiet

Wilgotność posadzki cementowej pod parkiet powinna zostać zmierzona metodą CM i wynosić tyle, ile wskazał producent w instrukcji (zarówno w przypadku braku ogrzewania podłogowego, jak i z ogrzewaniem). Właściwa wilgoć wylewki będzie wpływać na późniejszą wytrzymałość parkietu oraz komfort użytkowania.

Wilgotność posadzki pod deski

Niezbędne jest wykonanie pomiaru wilgotności posadzki pod deski podłogowe. Niekiedy zdarza się, że ludzie o nim zapominają lub lekceważą ten etap, przez co później wynikają z tego problemy jeśli chce się uzyskać reklamację od producenta. Pomiar kończy się protokołem, który jest przedłożony w procesie reklamacji. Zwykle wilgotność powinna tu występować na poziomie od 1 do 4%. 

Wilgotność posadzki - norma

Pomiarem wilgotności trudnią się profesjonalne firmy, które wykonują pomiar najczęściej metodą karbidową. Metoda jest dobierana zgodnie z normą PN-EN ISO 12470, która nie reguluje jednak sposobu, w jaki pobierane są próbki. Dlatego ważne jest, by pomiaru dokonywał doświadczony profesjonalista, a sam pomiar zakończył się sporządzeniem protokołu.

Osuszanie posadzki - Wysusz dom
Osuszanie pod deski podłogowe - Wysusz dom

Osuszanie wylewki betonowej

Osuszanie wylewki jest niezbędne, jeśli poziom jej wilgotności przekracza zalecany przez producenta. Wysusz Dom to firma, w której od lat zajmujemy się osuszaniem posadzek, tynków, podłóg, sufitów i ścian. Pozbywamy się wilgoci technologicznej oraz wilgoci powstałej na skutek zalania, powodzi, bądź innych zdarzeń.

Osuszanie pod deskę podłogową - koszt usługi

Koszt usługi osuszania wylewki będzie zależał od kilku różnych czynników, jak np. powierzchnia czy użyty sprzęt. Zapewniamy sprawne osuszanie, precyzyjne i wykonane przez doświadczonych pracowników. Zapraszamy do współpracy.

O WysuszDom.pl

W Wysusz Dom świadczymy najwyższej jakości usługi osuszania. Korzystamy z zaawansowanego sprzętu oraz wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. Indywidualnie podchodzimy do naszych zleceń i dobieramy najlepsze rozwiązania do danych sytuacji.

Skontaktuj się z nami.

Korzyści / Efekty ze współpracy z nami

Kompleksowe osuszanie

W naszej ofercie posiadamy usługi osuszania różnego rodzaju pomieszczeń i posadzek. Także oferujemy usługi odgrzybiania, ozonowania i wynajmu osuszaczy.

 

Jakość i Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość zapewnia na specjalistyczny sprzęt oraz wypracowane przez lata metody – bezinwazyjne i niewymagające dodatkowych robót budowlanych.

Szkolenia i rozwój

Nieustannie inwestujemy w naszych pracowników, zwiększamy ich kwalifikacje, a także ciągle rozwijamy naszą ofertę i inwestujemy w nowe sprzęty. 

 

Osuszanie jastrychu - Wysusz dom

Bezinwazyjne osuszanie pod deskę podłogową

Wysusz Dom to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Współpracujemy z inwestorami i firmami montażowymi w zakresie osuszania pod deski podłogowe. Świadczymy też usługi dla klientów indywidualnych.

Posiadamy niezbędną wiedzę, materiały i sprzęt do bezinwazyjnego osuszania pod deskę podłogową.

W ofercie mamy kompleksowe, bezinwazyjne osuszanie ścian, murów, domów, apartamentów, garaży, budynków firmowych, przemysłowych i innych, a także odgrzybianie oraz ozonowanie pomieszczeń. 

Poznaj inne usługi firmy Wysusz Dom

Dezynfekujemy budynki i pomieszczenia bez użycia środków chemicznych.

Firma Wysusz specjalizuje się w walce z wilgocią i jej skutkami.

Zajmujemy się rownież wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy powietrza.

Wynajem Osuszaczy Łódź - Wysusz Dom

Polecamy także wynajem osuszaczy

W ofercie mamy również wynajem osuszaczy, dzięki  którym samodzielnie można osuszyć wilgotne powierzchnie w budynku. Wypożyczalnia znajduje się w Ozorkowie i posiadamy kilkanaście profesjonalnych sprzętów, które sprawdzą się podczas osuszania. Zapewniamy też transport sprzętu pod wskazane miejsce.

Osuszanie pod deskę podłogową łódzkie

Osuszamy pod deskę podłogową w sposób bezinwazyjny nie tylko w Łodzi, ale też w całym woj. łódzkim. Wykonujemy usługi w miejscowościach takich jak: Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, Łowicz, Wieluń, Aleksandrów Łódzki, Opoczno, Ozorków, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Łask, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszów, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno Sulejów, Działoszyn, Krośniewice, Drzewica, Przedbórz, Stryków, Rzgów, Złoczew, Warta, Biała Rawska, Uniejów, Kamieńsk, Wolbórz, Lututów, Błaszki, Szadek, Piątek.