Osuszanie podłóg to jedna z usług, jakie posiadamy w swojej ofercie. Wysusz Dom działa głównie na terenie miasta Łódź oraz województwa łódzkiego. Nasza usługa osuszania podłóg jest istotnym elementem naszej oferty. W przypadku, kiedy podłoga ulegnie zawilgoceniu jakiegokolwiek pochodzenia (zalanie lub przenikanie wody np. z fundamentów), trzeba działać szybko i precyzyjnie. W przeciwnym wypadku, podłoga, a przy tym cała konstrukcja budynku może ulec trwałemu uszkodzeniu. Oferujemy fachową pomoc tuż po oględzinach miejsca wyznaczonego do osuszania. Cechuje nas profesjonalizm w działaniu. Naszą pracę wspiera specjalistyczny osprzęt, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom.

Jeśli czujesz, że Twoja podłoga jest mokra, koniecznie skontaktuj się z nami. Obejrzymy, doradzimy, wybierzemy odpowiednią metodę i sprawimy, że Twoja podłoga znów będzie sucha. Zapraszamy do kontaktu. 

Osuszanie podłogi po zalaniu

Podłoga, która została zalana powinna zostać niezwłocznie poddana procesowi osuszania. Najpierw zalecane jest wytarcie posadzki do sucha, a następnie poprzez wybór odpowiedniej metody, przystąpienie do osuszania zalanego fragmentu podłogi. Wysusz Dom zajmie się profesjonalnym osuszeniem Twojej podłogi. Nie czekaj i od razu skontaktuj się z nami. Rozłożenie w czasie jakichkolwiek działań związanych z przywróceniem podłogi do stanu sprzed zalania może spowodować szereg strat oraz niedogodności, np.:

 • rozwarstwienie się posadzki – wówczas posadzka, np. drewniana, czy laminowana nie nadaje się już do ponownego użytku i musi zostać zastąpiona przez inna, nową.
 • rozwarstwienie się farb i tynków
 • zamoknięcie izolacji w podłodze, co może skutkować nawet naruszeniem nośności budynku
 • odkształcenie się mokrych elementów, czego konsekwencją może być nierówna wylewka nawet po osuszeniu
 • pojawienie się zmian w postaci grzybów i pleśni – podmokła podłoga stanowi idealne środowisko do rozprzestrzeniania się bakterii, grzybów oraz pleśni
 • wzrost wilgotności powietrza w pomieszczeniu – wpływa na pojawienie się nieprzyjemnego zapachu, co może być uciążliwe.

Osuszanie podłogi w nowych budynkach

W budynkach nowo budowanych proces schnięcia materiałów (np. zapraw, tynków) może zachodzić w sposób naturalny lub wymuszony. Wysusz Dom oferuje usługę osuszania podłogi i innych elementów konstrukcji budynku z nagromadzonej w nich wilgoci tzw. technologicznej. Wymuszone osuszanie przyspieszy prace na budowie, np. etap nakładania tynków, czy wylewania posadzek. Zaoszczędzony w ten sposób czas inwestor może przeznaczyć na wykonanie innych prac budowlanych lub wykończeniowych.

Osuszanie podłóg przez firmę Wysusz Dom to:

 • Bezpłatne oględziny Państwa budynku
 • Praca na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie
 • Skuteczne i szybkie osuszanie piwnic
 • Bezinwazyjna metoda osuszania
 • Fachowe pomiary ( między innymi przy pomocy kamery termowizyjnej )
 • Sprawdzone rozwiązania ( posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku )
 • Opieka nad Państwa obiektem przez cały proces osuszania piwnicy

Osuszanie podłóg - Łódź i województwo łódzkie

Naszą działalność prowadzimy w dużej mierze na terenie województwa łódzkiego. Jeśli mieszkasz w miastach takich, jak: Łódź, Zgierz, Ozorków, Stryków, Skierniewice, Kutno, Łowicz, Brzeziny, Pabianice, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Aleksandrów Łódzki, Uniejów, Sieradz, czy Łask – chętnie pomożemy Ci w osuszeniu Twojego budynku. Zapraszamy do kontaktu.