Osuszanie ścian po zalaniu to pracochłonny proces, który zabiera bardzo dużo czasu. Firma Wysusz Dom zrobi to za Ciebie – skutecznie i nieinwazyjnie. Oferujemy osuszanie ścian w pomieszczeniach każdego rodzaju.

Osuszanie ścian po zalaniu Łódź i woj. łódzkie

Osuszanie ścian po zalaniu to proces, który trzeba wykonać niezwłocznie po wystąpieniu zdarzenia. W przeciwnym razie może dojść do odkształceń na ścianie, rozwarstwienia tynków, pojawienia się pleśni i grzybów, a także utrzymywania się coraz bardziej intensywnego nieprzyjemnego zapachu.

Najlepiej od razu zadzwonić po fachowców, którzy wiedzą, jak w sposób nieinwazyjny dla pomieszczenia osuszyć ściany. 

Dokonujemy dokładnych pomiarów zalanej powierzchni, skutecznie i szybko osuszamy ściany po zalaniu i sprawiamy, że znów możesz cieszyć się komfortem użytkowania przestrzeni.

Osuszanie ścian po zalaniu w domu

Zalane ściany w domu sprawiają, że domownicy czują się niekomfortowo i powietrze staje się bardziej wilgotne. W dłuższej perspektywie prowadzi to do rozwoju pleśni i grzybów oraz do negatywnego wpływu na zdrowie domowników. 

Osuszanie ścian w domu należy do naszych codziennych zadań. Mamy wiele lat doświadczenia i nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje.

Osuszanie ścian po zalaniu w mieszkaniu

Osuszanie ścian po zalaniu w mieszkaniu, niezależnie od przyczyny i stopnia zalania, to coś, na czym fachowcy z firmy Wysusz Dom znają się doskonale. Żeby dokładnie i nieinwazyjnie osuszyć powierzchnię ścian po zalaniu trzeba wiedzieć, jak długo i na jakiej powierzchni się skupić. Niekiedy konieczne okazuje się także odgrzybianie i ozonowanie, żeby pomieszczenie mogło wrócić do stanu sprzed zalania. 

Osuszanie ścian po zalaniu w piwnicy

Zalane ściany w piwnicy – jak szybko i skutecznie się z tym uporać? Niezbędny będzie specjalistyczny sprzęt, który dokładnie osuszy ściany, a także regularne dokonywanie pomiarów kontrolnych. 

Korzystając z oferty Wysusz Dom w celu osuszenia ścian po zalaniu w piwnicy zyskujesz:

 • bezpłatne oględziny pomieszczenia,
 • pracę z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu
 • bezinwazyjne osuszenie ścian,
 • skrupulatne pomiary z wykorzystaniem kamer termowizyjnych,
 • sprawdzone rozwiązania,
 • opiekę na obiektem przez cały czas trwania osuszania.

Zobacz przykładowe realizacje.

Osuszanie ścian po zalaniu w biurach i lokalach magazynowych

Dla komfortu pracowników w przypadku zalania osuszanie ścian w biurach i lokalach magazynowych następuje zwykle bardzo szybko. Dlatego ważne jest, żeby firma, która zajmie się osuszaniem, zrobiła to w sposób dokładny, szybki i nieinwazyjny. 

Nasi fachowcy z Wysusz Dom to profesjonaliści, którzy cechują się wieloletnim doświadczeniem i nieustannym zwiększaniem swoich kompetencji. Skorzystaj z naszych usług – działamy w Łodzi i na terenie województwa łódzkiego. 

 

Osuszanie ścian po zalaniu z firmą Wysusz Dom

Dzięki współpracy z nami zyskujesz;

 • minimalizowanie szkód
 • oszczędność czasu i pieniędzy (używamy energooszędnych osuszaczy ścian),
 • metodę bezinwazyjną, która nie wymaga robót budowlanych,
 • szybki i bezpieczny powrót do komfortu,
 • brak ryzyka powstania i rozwoju pleśni i grzybów,
 • usunięcie zapachu stęchlizny,
 • zapewnienie dokumentacji dla firmy ubezpieczeniowej,
 • opiekę i bezpieczeństwo na każdym etapie procesu.

Korzyści / Efekty

Kompleksowe osuszanie

Nasza bogata oferta pozwala na osuszanie każdego rodzaju pomieszczeń,  z wykonaniem bardzo precyzyjnych pomiarów. Klienci mają również możliwość skorzystania z usługi odgrzybiania czy też ozonowania.

 

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości specjalistycznym sprzęcie który jest w pełni bezpieczny. Nasze metody osuszania są bezinwazyjne. 

Szkolenia i rozwój

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, rozwijając nie tylko naszą ofertę kompleksowego osuszania ale inwestując również w jak najlepszy sprzęt.

Poznaj inne usługi firmy Wysusz Dom

Ozonowanie

Dezynfekujemy budynki i pomieszczenia bez użycia środków chemicznych.

Odgrzybianie

Firma Wysusz specjalizuje się w walce z wilgocią i jej skutkami.

Wypożyczalnia osuszaczy

Zajmujemy się rownież wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy powietrza.

Osuszanie ścian po zalaniu - cena

Koszt osuszania ścian po zalaniu jest zależny od kilku różnych czynników. Wśród nich można wymienić:

 • liczbę używanych urządzeń,
 • wymiary zalanej powierzchni,
 • poziom zawilgocenia pomieszczenia,
 • rodzaj i liczbę użytych do pracy materiałów.

Nasi technicy zajmują się wykonaniem wszystkich potrzebnych pomiarów przy użyciu profesjonalnych i zaawansowanych technicznie sprzętów. Dokonujemy także bezpłatnych oględzin. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – wyjaśnimy, podpowiemy oraz wyznaczymy termin spotkania.

Osuszanie ścian po zalaniu i inne usługi - Wysusz Dom

Poza kompleksowym osuszaniem ścian po zalaniu oferujemy również profesjonale odgrzybianie oraz ozonowanie pomieszczeń, a także dajemy możliwość wypożyczenia osuszaczy na terenie województwa łódzkiego.

Osuszanie ścian po zalaniu łódzkie

Osuszamy ściany po zalaniu nie tylko w Łodzi, ale w całym woj. łódzkim. Osuszamy piwnice w budynkach różnego przeznaczenia w miejscowościach takich jak: Bełchatów, Zgierz, Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Ozorków, Rzgów, Tuszyn, Sokolniki, Łęczyca, Brzeziny, Głowno i inne.

Osuszanie piwnic Wysusz Dom

O nas

Najwyższa jakość usług jakie świadczymy oraz praca na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie to nasze atuty. Dajemy gotowe rozwiązania osuszania pomieszczeń, budynków i obiektów, które indywidualnie dobrane zapewniają gwarancję osiągnięcia jak najlepszego efektu w krótkim czasie.