Osuszanie ścian to zabieg konieczny w przypadku, gdy dotknie nas zalanie, gaszenie pożaru, czy powódź, ale także wtedy, gdy chcemy przyspieszyć proces schnięcia przegród budowlanych podczas remontu.

Osuszanie ścian - Wysusz Dom

Osuszanie ścian Łódź

Osuszanie ścian oraz zawilgocenia izolacji ścian oferowane przez firmę WysuszDom to kompleksowa usługa, którą oferujemy naszym klientom z Łodzi oraz z województwa łódzkiego. 

Dość często współczesne technologie malowania ścian nie pozwalają na samoistne wyschnięcie. Wówczas potrzebne jest wsparcie przy użyciu profesjonalnego sprzętu, chociażby w postaci osuszaczy kondensacyjnych, które nie tylko osuszą nam ściany ale również usuną rozwijające się grzyby i pleśnie, które z kolei stanowią zagrożenie dla zdrowia, zwłaszcza dzieci. Pozwolą również na zatrzymanie rozwijania się nieprzyjemnego zapachu stęchlizny. Wstrzymają ponadto pojawienie się na murach widocznego grzyba, co wygenerować by mogło dodatkowe koszty.

Osuszanie ścian - Wysusz Dom
Osuszanie ścian - Wysusz Dom

Osuszanie ścian z firmą Wysusz Dom

Stawiając na współprace z naszą firmą, zyskują Państwo:

 • oszczędność czasu i pieniędzy (nasze osuszacze są energooszczędne),
 • zminimalizowanie szkody,
 • bezinwazyjną metodę nie wymagającą żadnych robót budowlanych,
 • szybki powrót do komfortowych warunków,
 • brak ryzyka powstania i rozwoju niebezpiecznych grzybów, pleśni które destrukcyjnie wpływają na nasze zdrowie i potęgują rozwój alergii,
 • zniwelowanie nieprzyjemnego zapachu stęchlizny,
 • zapewnienie pełnej dokumentacji dla firmy ubezpieczeniowej,
 • opiekę nad obiektem od początku aż do zakończenia procesu osuszania. pomieszczenia

Osuszanie ścian wewnętrznych

Osuszanie ścian wewnętrznych niezależnie od przyczyny ich zwilgocenia to proces, na którym się doskonale znamy. Dobierzemy najbardziej odpowiednią bezinwazyjną metodę osuszania. Stosujemy najnowocześniejszy sprzęt uznanych producentów, który nas nie zawodzi. Działamy do skutku, regularnie nadzorując proces osuszania poprzez systematyczne wykonywanie pomiarów zawartości wilgoci w ścianie wewnętrznej, którą poddajemy procesowi osuszania.  Zapraszamy do kontaktu – zajmiemy się kompleksowo skutecznym osuszeniem ścian wewnętrznych w Państwa budynku.

Osuszanie ścian - Wysusz Dom
Osuszanie ścian - Wysusz Dom

Osuszanie ścian piwnic

Osuszanie ścian piwnic może okazać się problematyczne, jednak nasza grupa fachowców podchodzi do każdego zlecenia w sposób profesjonalny. Wykonujemy osuszanie ścian niezależnie od ich umiejscowienia. Działamy w sposób kompleksowy i skuteczny, opierając się na wieloletnim doświadczeniu, wiedzy i wykorzystując specjalistyczny sprzęt. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Ozorkowie – odpowiemy na pytania i umówimy się na dogodny termin oględzin.

Osuszanie ścian po zalaniu

Osuszanie ścian po zalaniu to proces, który musi nastąpić szybko i sprawnie, żeby nie doprowadzić do rozwoju pleśni. Dokładne pozbycie się wilgoci jest kluczowe dla zdrowia osób, które przebywają w pomieszczeniu. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, jak osuszać ściany po zalaniu, kliknij w przycisk poniżej.

Osuszanie ścian - Wysusz Dom

Korzyści / Efekty

Kompleksowe osuszanie

Nasza bogata oferta pozwala na osuszanie każdego rodzaju pomieszczeń,  z wykonaniem bardzo precyzyjnych pomiarów. Klienci mają również możliwość skorzystania z usługi odgrzybiania czy też ozonowania.

 

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości preparatach oraz urządzeniach. Używamy tylko tych, które zostały przebadane i posiadają odpowiednie certyfikaty.

Szkolenia i rozwój

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje na szkoleniach branżowych u czołowych instruktorów. Sami również aktywnie szkolimy.

Rodzaje naszych usług

Ozonowanie

Dezynfekujemy budynki i pomieszczenia bez użycia drażniących i niebezpiecznych środków chemicznych.

Ogrzybianie

Firma Wysusz specjalizuje się w walce z wilgocią i jej skutkami. Skutecznie odgrzybiamy pomieszczenia, usuwamy także pleśń, która może powdować poważne skutki zdrowotne. 

Wypożyczalnia osuszaczy

Zajmujemy się rownież wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy powietrza.

Osuszanie ścian - cena

Koszt osuszania ścian przez firmę Wysusz Dom jest zależny od kilku czynników, takich jak:

 • ilość użytych urządzeń,
 • wymiary budynku,
 • poziom zawilgocenia pomieszczenia,
 • rodzaj i ilość użytych do pracy niezbędne materiałów.

Nasi technicy zajmują się wykonaniem wszystkich potrzebnych pomiarów przy użyciu profesjonalnych i zaawansowanych technicznie sprzętów. Dokonujemy także bezpłatnych oględzin. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – wyjaśnimy, podpowiemy oraz wyznaczymy termin spotkania.

Osuszanie ścian oraz inne usługi - Wysusz Dom

Poza kompleksową usługą osuszania ścian, a w tym bezgotówkowej formy rozliczenie osuszania, oferujemy również profesjonale odgrzybianie oraz ozonowanie pomieszczeń, a także dajemy możliwość wypożyczenia osuszaczy na terenie województwa łódzkiego.

Osuszanie ścian łódzkie

Zajmujemy się osuszaniem ścian nie tylko w Łodzi, ale w całym woj. łódzkim. Osuszamy w miejscowościach takich jak: Zgierz, Stryków, Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Koluszki, Ozorków, Rzgów, Tuszyn, Sokolniki, Łęczyca, Brzeziny, Głowno i inne.

Osuszanie ścian - Wysusz Dom

O nas

Najwyższa jakość usług jakie świadczymy oraz praca na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie to nasze atuty. Dajemy gotowe rozwiązania osuszania pomieszczeń, budynków i obiektów, które indywidualnie dobrane zapewniają gwarancję osiągnięcia jak najlepszego efektu w krótkim czasie.

Osuszanie ścian - Wysusz Dom

Osuszanie ścian

Dzięki naszym usługom szybko i sprawnie osuszysz każde pomieszczenie. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my w jak najkrótszym czasie pojawimy się u Ciebie i dokonamy bezpłatnych oględzin oraz wszelkich niezbędnych pomiarów. Przedstawimy plan działania oraz  wstępny kosztorys.