Osuszanie ścian oraz zawilgocenie izolacji ścian- to konieczny zabieg w momencie kiedy dotknie nas zalanie, stajemy się ofiarami powodzi lub też chcemy przyspieszyć proces schnięcia ścian w nowym budynku, mieszkaniu lub domu po remoncie. Dość często współczesne technologie malowania ścian nie pozwalają na samoistne wyschnięcie. Wówczas potrzebne jest wsparcie przy użyciu profesjonalnego sprzętu, chociażby w postaci osuszaczy kondensacyjnych, które nie tylko osuszą nam ściany ale również usuną rozwijające się grzyby i pleśnie, które stanowią zagrożenie dla zdrowia, zwłaszcza dzieci. Pozwolą również na zatrzymanie rozwijania się nieprzyjemnego zapachu stęchlizny oraz pojawienie się na murach widocznego grzyba, co wygeneruje dodatkowe koszty.

Osuszanie ścian po zalaniu - jak to wygląda?

 • oferujemy bezpłatne oględziny
 • po wykonaniu pomiaru zawilgocenia ścian nasi specjaliści proponują najbardziej odpowiednie rozwiązanie
 • zapewniamy unikalną technologię osuszania warstw izolacyjnych, bez konieczności przeprowadzenia prac remontowych
 • używamy osuszaczy kondensacyjnych które, obniżają wilgotność względną powietrza do około 35%.  Obniżenie wilgotności – daje nam możliwość przyśpieszenia procesu osuszenia ścian i zapobiega powstanie pleśni i grzybów. Ponadto osuszacze kondensacyjne są bardzo efektywne i zużywają niewielką ilość prądu. 
 • korzystamy również z nagrzewnic elektrycznych, wentylatorów oraz mierników wilgotności
 • przygotowujemy również niezbędną dokumentację dla firmy ubezpieczeniowej
 • w ramach naszych kompleksowych usług wykonujemy ozonowanie oraz odgrzybianie 
Osuszanie sufitu Łódź

Co zyskujemy dzięki osuszeniu ścian z firmą Wysusz Dom?

 • oszczędność czasu i pieniędzy (nasze osuszacze są energooszczędne)
  zminimalizowanie szkody
 • bezinwazyjną metodę nie wymagającą żadnych robót budowlanych
 • szybki powrót do komfortowych warunków
 • brak ryzyka powstania i rozwoju niebezpiecznych grzybów, pleśni które destrukcyjnie wpływają na nasze zdrowie i potęgują rozwój alergii
 • niwelujemy nieprzyjemny zapach stęchlizny
 • zapewniamy pełną dokumentację dla firmy ubezpieczeniowej
 • opiekę obiektu od początku aż do zakończenia procesu osuszania pomieszczenia

Korzyści / Efekty

Kompleksowe osuszanie

Nasza bogata oferta pozwala na osuszanie każdego rodzaju pomieszczeń,  z wykonaniem bardzo precyzyjnych pomiarów. Klienci mają również możliwość skorzystania z usługi odgrzybiania czy też ozonowania.

 

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości preparatach oraz urządzeniach. Używamy tylko tych, które zostały przebadane i posiadają odpowiednie certyfikaty.

Szkolenia i rozwój

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje na szkoleniach branżowych u czołowych instruktorów. Sami również aktywnie szkolimy.

Rodzaje naszych usług

Ozonowanie

Dezynfekujemy budynki i pomieszczenia bez użycia środków chemicznych.

Ogrzybianie

Firma Wysusz specjalizuje się w walce z wilgocią i jej skutkami.

Wypożyczalnia osuszaczy

Zajmujemy się rownież wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy powietrza.

Osuszanie ścian - cena

Koszt osuszania ścian jest zależny od kilku czynników taki jak:

 • ilość użytych urządzeń
 • wymiary budynku
 • poziom zawilgocenia pomieszczenia
 • użyte do pracy niezbędne materiały

Nasi technicy zajmują się wykonaniem wszystkich potrzebnych pomiarów, przy użyciu profesjonalnych sprzętów. Dokonujemy także bezpłatnych oględzin. Zapraszamy do kontaktu.

Poza kompleksową usługą osuszania ścian a w tym bezgotówkowej formy rozliczenie osuszania, oferujemy również profesjonale odgrzybianie oraz ozonowanie pomieszczeń a także dajemy możliwość wypożyczenia osuszaczy na terenie województwa łódzkiego.

O nas

Najwyższa jakość usług jakie świadczymy oraz praca na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie to nasze atuty. Dajemy gotowe rozwiązania osuszania pomieszczeń, budynków i obiektów, które indywidualnie dobrane zapewniają gwarancję osiągnięcia jak najlepszego efektu w krótkim czasie.

Dzięki naszym usługom szybko i sprawnie osuszysz każde pomieszczenie. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my w jak najkrótszym czasie pojawimy się u Ciebie i dokonamy bezpłatnych oględzin oraz wszelkich niezbędnych pomiarów. Przedstawimy plan działania oraz  wstępny kosztorys. 

Osuszanie ścian łódzkie

Zajmujemy się osuszaniem ścian nie tylko w Łodzi ale całym woj. łódzkim. Osuszamy w miejscowościach takich jak: Zgierz, Stryków, Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Koluszki, Ozorków, Rzgów, Tuszyn, Sokolniki, Łęczyca, Brzeziny, Głowno i inne.