Osuszanie sufitu Łódź oraz na terenie województwa łódzkiego zrealizujemy z profesjonalnym podejściem. Wyposażeni w specjalistyczny sprzęt jesteśmy w stanie szybko i profesjonalnie zareagować na zgłoszenia naszych Klientów. Zajmujemy się kompleksowym osuszaniem sufitów  z wilgoci technologicznej oraz po zalaniach. Skontaktuj się z nami.

Osuszanie sufitów w Łodzi i na terenie woj. łódzkiego z firmą Wysusz Dom
Osuszanie sufitów z firmą Wysusz Dom - pomiar wilgoci, bezinwazyjne osuszanie

Osuszanie sufitu Łódź z firmą Wysusz Dom

Niezależnie od tego, czy budynek jest nowy, nieoddany jeszcze do użytkowania, czy starszy i zamieszkały – podchodzimy do zadań nam powierzonych w sposób profesjonalny i niecierpiący zbędnej zwłoki. Jako fachowcy w branży osuszania wiemy, że czas jest bardzo ważnym czynnikiem w naszej pracy i ma ogromny wpływ na jej skuteczność. Osuszanie sufitu Łódź – nasze telefony alarmowe czynne są całą dobę.

Najlepiej od razu zadzwonić po fachowców, którzy wiedzą, jak w sposób nieinwazyjny dla pomieszczenia, osuszyć ściany. 

Dokonujemy dokładnych pomiarów zalanej powierzchni, skutecznie i szybko osuszamy ściany po zalaniu i sprawiamy, że znów możesz cieszyć się komfortem użytkowania przestrzeni.

Osuszanie sufitu Łódź, woj. łódzkie

Sufit jest bardzo ważnym elementem konstrukcji każdego budynku. Jeśli ulegnie jakiemukolwiek zawilgoceniu, szczególnie jeśli jest to zalany sufit, należy działać szybko. Sprawne osuszanie sufitu po zalaniu pozwoli zapobiec trwałym uszkodzeniom konstrukcji i powiększaniu się strat materialnych.

Osuszanie sufitów z firmą Wysusz Dom pomiar wilgoci
Osuszanie sufitów z firmą Wysusz Dom w Łodzi i na terenie woj. łódzkiego

Zalany sufit przez sąsiada

Niezależnie od tego, czy mamy zalany sufit przez sąsiada czy uległ on zawilgoceniu w inny sposób – tu trzeba działać szybko. Także bez względu na to, czy chodzi tu o mokry sufit w garażu, w mieszkaniu czy przestrzeni biurowej.

Jeśli woda zaczyna nam kapać na głowę, to oznacza tylko jedno – nasza nieruchomość uległa właśnie zalaniu przez sąsiada mieszkającego nad nami. Przyczyn zalania może być wiele: uszkodzenia instalacji, popsuta pralka lub cieknący kran. W pierwszej kolejności należy szybko wyeliminować przyczynę przenikania wody przez sufit. Ograniczy to straty. Następnie należy niezwłocznie przystąpić do próby osuszenia zalanej powierzchni. Pracownicy Wysusz Dom przyjadą na miejsce, wykonają oględziny i dobiorą najskuteczniejsza metodę osuszania tak, żeby cały proces przebiegł sprawnie i skutecznie.

Zalany sufit – proces osuszania sufitu

Osuszanie sufitu Łódź – nasza praca zaczyna się zawsze od wstępnych oględzin miejsca poddawanemu osuszaniu. W następnych krokach podejmujemy decyzję, jaka z dostępnych metod naszej pracy będzie najbardziej skuteczna i najmniej inwazyjna dla konstrukcji budynku. Dbamy o to, aby proces osuszania przebiegał możliwie jak najsprawniej i trwał jak najkrócej. Jesteśmy świadomi, że dla naszych Klientów czas oczekiwania na ponowną możliwość wejścia do budynku, czy mieszkania jest istotny i ważne jest, aby był jak najkrótszy. Osuszanie sufitu z nami jest w pełni bezpieczne, możliwie jak najbardziej bezinwazyjne i szybkie.

Osuszanie sufitu - dlaczego My?

Zajmujemy się osuszaniem sufitów zarówno w nagłych przypadkach zalania, jak i osuszaniem z wilgoci technologicznej zawartej w materiałach budowlanych podczas budowy nowych budynków o charakterze mieszkalnym i usługowym. 

 • Oferujemy bezgotówkowe rozliczenia w ramach naszych usług. 
 • Posiadamy bogate doświadczenie w rozliczaniu naszych usług z ubezpieczycielami. 
 • Przygotowujemy profesjonalną dokumentację problemu oraz jego rozwiązania.

Jeśli potrzebujesz fachowców w swojej branży do osuszenia Twojego sufitu – skontaktuj się z nami. Działamy 24h!

Wysusz Dom - Osuszanie sufitów w Łodzi i woj. łódzkim
Osuszanie sufitów w Łodzi i woj. łódzkim - Wysusz Dom

Zalany sufit - szkody powodowane wilgocią

 

Czas jest istotnym czynnikiem w przypadku zalań sufitów, ponieważ wpływa on na rozmiar szkód spowodowanych wilgocią. Im szybciej nastąpi zatrzymanie przyczyny zawilgocenia powierzchni sufitu oraz im szybciej zaczniemy proces osuszania, tym mniejsze będą straty i niedogodności wyrządzone przez wodę. Do najczęstszych szkód wyrządzonych przez zalanie sufitu zaliczamy:

 • rozwój grzybów i pleśni,
 • powstawanie nieprzyjemnego zapachu w pomieszczeniach dotkniętych zalaniem,
 • uszkodzenie konstrukcji,
 • uszkodzenie izolacji stropu,
 • trwałe odkształcenia w stropie,
 •  rozwarstwienie się farb i tynków pokrywających zawilgocone powierzchnie sufitów, a w następstwie ich odpadanie.

Osuszanie sufitu z wilgoci technologicznej​

Proces wysychania sufitów budynków w trakcie budowy lub remontu jest powolny, a jego skuteczność dość ograniczona. Podczas prac budowlanych pojawia się wilgoć technologiczna, która wstrzymuje dalsze prace związane z wykonaniem tynków czy wylewek. W naszej ofercie posiadamy profesjonalne usługi osuszania budynków, w tym także osuszanie sufitów z wilgoci technologicznej, które pozwalają zaoszczędzić czas i uniknąć potencjalnych problemów w przyszłości.

Osuszanie sufitu Łódź w budynkach nowo budowanych: 

 • pozwala na kontynuację prac wykończeniowych już po upływie 7 do 14 dni;
 • daje 100 % pewność w zakresie poprawnie przeprowadzonego procesu osuszania;
 • zmniejsza koszty pracownicze przy większych inwestycjach budowlanych. Czas zaoszczędzony na naturalnym wysychaniu może być przeznaczony na wykonanie innych prac. 
Osuszanie sufitu z firmą Wysusz Dom Łódź i okolice

Osuszanie sufitu Łódź przez firmę Wysusz Dom to:​

 • Bezpłatne oględziny miejsca do osuszenia.
 • Specjalistyczny sprzęt.
 • Skuteczne i szybkie osuszanie sufitów.
 • Bezinwazyjna metoda osuszania.
 • Profesjonalne pomiary (między innymi kamerami termowizyjnymi).
 • Sprawdzone rozwiązania (posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży osuszania).
 • Opieka nad nieruchomością podczas procesu osuszania sufitu.

Osuszanie sufitu Łódź - cena

W naszej branży każdy przypadek jest inny, unikalny. Zalanie zalaniu nierówne, nie można także porównać strat poniesionych w wyniku przenikania wody/wilgoci przez jakąkolwiek przegrodę w jednym budynku nawet do podobnej przegrody w drugim budynku. Cena za nasze usługi jest każdorazowo kalkulowana zależnie od zakresu naszych działań, czasu ich trwania oraz rozmiaru powierzchni podlegającej procesowi osuszania. Aby wycenić usługę osuszania sufitu, każdorazowo wymagane jest wykonanie oględzin miejsca wyznaczonego do osuszania. Na tej podstawie przedstawiamy ofertę cenową Klientowi. Zapraszamy do kontaktu.

O nas

Najwyższa jakość usług jakie świadczymy oraz praca na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie to nasze atuty. Dajemy gotowe rozwiązania osuszania pomieszczeń, budynków i obiektów, które indywidualnie dobrane zapewniają gwarancję osiągnięcia jak najlepszego efektu w krótkim czasie.

Korzyści / Efekty ze współpracy z nami

Kompleksowe osuszanie

Nasza bogata oferta pozwala na osuszanie każdego rodzaju pomieszczeń,  z wykonaniem bardzo precyzyjnych pomiarów. Klienci mają również możliwość skorzystania z usługi odgrzybiania czy też ozonowania.

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości specjalistycznym sprzęcie który jest w pełni bezpieczny. Nasze metody osuszania są bezinwazyjne.

Szkolenia i rozwój

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, rozwijając nie tylko naszą ofertę kompleksowego osuszania ale inwestując również w jak najlepszy sprzęt.

Osuszanie sufitu Łódź i okolice - Wysusz Dom

Osuszanie sufitu Łódź

Firma Wysusz Dom prowadzi usługi w zakresie osuszania sufitów głównie na terenie województwa łódzkiego. Działamy w miastach takich jak: Łódź, Ozorków, Zgierz, Brzeziny, Skierniewice, Stryków, Kutno, Łowicz, Sieradz, Uniejów, Poddębice, Łask, Aleksandrów Łódzki, Opoczno, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Bełchatów. Skontaktuj się z nami – przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Poznaj inne usługi firmy Wysusz Dom

Dezynfekujemy budynki i pomieszczenia bez użycia środków chemicznych.

Firma Wysusz specjalizuje się w walce z wilgocią i jej skutkami.

Zajmujemy się rownież wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy powietrza.

Skąd bierze się pleśń na ścianie - pozbywanie się pleśni z firmą Wysusz Dom

Polecamy także usługę odgrzybiania ścian

Grzyb i pleśń na ścianach pojawi się na skutek utrzymującej się w nich wilgoci. Żeby nie doprowadzić do powstania negatywnych skutków na zdrowiu osób, które przebywają w takich pomieszczeniach, powinno się jak najszybciej pozbyć problemu. Firma WysuszDom.pl specjalizuje się w odgrzybianiu ścian. Oferujemy atrakcyjne ceny, duże doświadczenie i dokładne realizowanie usług.

Osuszanie siufitu łódzkie

Kompleksowo osuszamy sufity nie tylko w Łodzi, ale też w całym woj. łódzkim. Oferujemy osuszanie sufitu w miejscowościach takich jak: Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, Łowicz, Wieluń, Aleksandrów Łódzki, Opoczno, Ozorków, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Łask, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszów, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno Sulejów, Działoszyn, Krośniewice, Drzewica, Przedbórz, Stryków, Rzgów, Złoczew, Warta, Biała Rawska, Uniejów, Kamieńsk, Wolbórz, Lututów, Błaszki, Szadek, Piątek.