Po pożarze w Łodzi – co robić? Jakie czynności wykonać? Od czego zacząć? Nasza firma Wysusz Dom oferuje kompleksową usługę osuszenie budynku lub jego części po akcji gaśniczej straży pożarnej oraz przywrócenie lokalu lub całego budynku do stanu sprzed wystąpienia pożaru. 

Po Porzaże Łódź - Osuszanie po pożarze - Wysusz Dom

Po Pożarze

Jeśli pożar został dość szybko ugaszony przez strażaków, to jego skutki nie powinny być na tyle duże, aby budynek nie był zdatny do dalszego użytkowania. W takim przypadku po zakończeniu akcji gaśniczej i ustabilizowaniu się temperatury w pomieszczeniach wewnątrz budynku, właściciele lokali mieszkalnych, usługowych, czy użytkowych zostają wpuszczeni do budynku. Najczęściej ilości wody, jakie zostały użyte do gaszenia pożaru i ratowania mienia, są znaczne i powodują zawilgocenie elementów konstrukcyjnych budynku oraz wszelkich rzeczy, jakie się znajdowały w środku. Po pożarze należy niezwłocznie przystąpić do usuwania jego skutków oraz skutków akcji gaśniczej. Nasza firma Wysusz Dom w sposób kompleksowy pomoże Państwu uporać się z przywróceniem lokalu lub całego budynku do stanu pierwotnego. Zapraszamy do kontaktu.

Po Porzaże Łódź - Osuszanie po pożarze - Wysusz Dom
Po Porzaże Łódź - Osuszanie po pożarze - Wysusz Dom

Czyszczenie po pożarze

Czyszczenie po pożarze może sprawiać kłopoty. Osad na ścianach po dymie jest trudny do usunięcia i może sprawić wiele kłopotów. Nasza firma po dokonaniu wstępnych oględzin i oszacowaniu zakresu prac w miejscu po pożarze, przygotuje wstępny kosztorys i harmonogram prac, który po konsultacji z ubezpieczycielem i uzyskaniu niezbędnych akceptacji, wciela w życie.

Nasze prace rozliczamy często w sposób bezgotówkowy. Dowiedz się więcej.

Sprzątanie po pożarze

Sprzątanie po pożarze to głownie wyrzucenie wielu zniszczonych przedmiotów, elementów wyposażenia lokalu, mieszkania itp. W wielu przypadkach konieczny jest remont generalny pomieszczeń dotkniętych pożarem. Jednak do sprzątania po pożarze należy zaliczyć także kompleksowe osuszanie lokalu, a nawet całego budynku. Osuszanie po pożarze to kluczowy punkt prac związanych z przywróceniem stanu początkowego lokalu, czy budynku. Nasza firma Wysusz Dom z Ozorkowa w sposób dokładny, bezpieczny i skuteczny wykona wszelkie prace osuszeniowe po wystąpieniu pożaru i akcji strazy pożarnej.

Po Porzaże Łódź - Osuszanie po pożarze - Wysusz Dom
Po Porzaże Łódź - Osuszanie po pożarze - Wysusz Dom

Usuwanie szkód po pożarze Łódź, łódzkie

Usuwanie szkód po pożarze w Łodzi i na terenie województwa łódzkiego z firmą Wysusz Dom ograniczy stres do minimum. Profesjonalne i kompleksowe podejście, specjalistyczny sprzęt i wykwalifikowana kadra fachowców to gwarancja rzetelnie i sprawnie wykonanych prac. 

Harmonogram prac związanych z usuwaniem szkód po pożarze w kązdym przypadku może różnić się od siebie, ale najczęściej wykonujemy prace zgodnie z poniższym planem:

  1. wstępne oględziny miejsca wykonywania prac,
  2. pomiary wilgotności elementów lokalu/budynku wraz ze wszystkimi elementami konstrukcyjnymi,
  3. ocena zakresu prac,
  4. przygotowanie kosztorysu,
  5. akceptacja oferty przez Klienta lub Ubezpieczyciela,
  6. przystąpienie do wykonania prac w zakresie wskazanym w ofercie (czyszczenie, osuszanie, usuwanie zapachów).

Jak usunąć zapach spalenizny po pożarze?

Jak usunąć zapach spalenizny po pożarze? To jedno z wielu pytań naszych Klientów. Nieprzyjemny i niezdrowy dla naszego organizmu zapach spalenizny może utrzymywać się jeszcze długo po zakończeniu gaszenia pożaru. Nasza firma dysponuje nowoczesnym sprzętem do przeprowadzenia zabiegu ozonowania pomieszczeń. Ozonowanie to proces, w wyniku którego można pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, także zapachu spalenizny po pożarze, ale też odoru stęchlizny w zawilgoconym pomieszczeniu. Dzięki ozonowaniu można także usunąć wiele alergenów z pomieszczenia, co jest bardzo ważne w przypadku przebywających w nim alergików. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – objaśnimy, doradzimy i dopasujemy proces do Państwa potrzeb.

Jak Usunąć Zapach Spalenizny Po Porzaże Łódź - Osuszanie po pożarze - Wysusz Dom
Po Porzaże Łódź - Osuszanie po pożarze - Wysusz Dom

Odszkodowanie po pożarze

Odszkodowanie po pożarze jest dość istotną kwestią. Jeśli budynek lub pomieszczenie, czy lokal dotknięty pożarem posiadał odpowiednie ubezpieczenie, oferujemy bezgotówkową formę rozliczenia się za usługi związane z usuwaniem skutków żywiołu. Jest to wygodny, oszczędzający czas sposób i bardzo upraszcza proces wypełniania wszelkiej niezbędnej, wymaganej przez ubezpieczyciela i przepisy dokumentacji.

Usuwanie Skutków Pożaru z Firmą Wysusz Dom

Kompleksowość

Kompleksowo podchodzimy do powierzonych nam zleceń. Wykonujemy szeroki zakres prac związanych z osuszaniem, ale także z usuwaniem zapachów z pomieszczeń.

 

Rzetelne i Bezpieczne Wykonanie

Pracujemy na najwyższej jakości specjalistycznym sprzęcie który jest w pełni bezpieczny. Nasze metody osuszania są bezinwazyjne. 

Indywidualne Podejście

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Wykonujemy pomiary i dobieramy najlepsze rozwiązania.

Usuwanie skutków pożaru cena

Cenę za usługi usuwania skutków pożaru w każdym przypadku kalkulujemy indywidualnie. Każde zlecenie jest inne, wymaga różnych prac i zróżnicowanego ich nakładu. Aby uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania, dowiedzieć się, jak pracujemy oraz umówić się na dogodny termin wykonania wstępnych oględzin przez naszego pracownika, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Poza kompleksową usługą osuszania, a w tym bezgotówkowej formy rozliczenia osuszania, oferujemy również profesjonale odgrzybianie oraz bezinwazyjne ozonowanie pomieszczeń. Dajemy również możliwość wypożyczenia osuszaczy na terenie całego województwa łódzkiego.

Nasze Pozostałe Usługi

Ozonowanie

Dezynfekujemy budynki i pomieszczenia bez użycia środków chemicznych. Ozonujemy pomieszczenia pozbywając się z nich nieprzyjemnych zapachów.

Odgrzybianie

Firma Wysusz Dom specjalizuje się w walce z wilgocią i jej skutkami. Eliminujemy zagrzybienia i pleśnie z pomieszczeń – kompleksowo i skutecznie.

Wypożyczalnia osuszaczy

Prowadzimy wypożyczalnię osuszaczy powietrza. Wynajmij osuszacz powietrza w Łodzi już teraz.

O nas

Najwyższa jakość usług jakie świadczymy oraz praca na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie to nasze atuty. Dajemy gotowe rozwiązania osuszania pomieszczeń, budynków i obiektów, które indywidualnie dobrane zapewniają gwarancję osiągnięcia jak najlepszego efektu w krótkim czasie.

Osuszanie po pożarze wykonane przez firmę Wysusz Dom to gwarancja dobrze wykonanych prac oraz profesjonalnego podejścia do zagadnienia. Nasze usługi osuszania po pożarze oferujemy Klientom indywidualnym oraz podmiotom gospodarczym i instytucjom na terenie Łodzi i województwa łódzkiego. Zapraszamy!