Przeciekający balkon wiąże się z wieloma utrudnieniami. Balkony i tarasy to jedne z najczęściej przeciekających miejsc w konstrukcjach budynków. Są często narażone na opady i zalania, a w przypadku wadliwego wykonania szybko okazuje się, że pojawił się problem przeciekającego balkonu. Prowadzi to do powstania plam na elewacji budynku i pleśni. W takiej sytuacji szybka diagnoza, dokładny pomiar wilgoci i późniejsze osuszenie balkonu jest bardzo ważne, żeby szybko pozbyć się problemu.

Przeciekający balkon - osuszanie z firmą Wysusz Dom

Przeciekający taras - woj. łódzkie

Przeciekający taras, tak samo jak balkon, prowadzi do powstania pleśni i plam wilgoci na ścianach. Pęknięcia spowodowane są nieustannym eksponowaniem na zmienne warunki atmosferyczne, szczególnie gdy zastosowane materiały do budowy tarasu nie były najlepsze jakości. 

Osuszanie będzie tu niezbędne, żeby całkowicie pozbyć się wilgoci i negatywnych skutków zalania. Firma Wysusz Dom osusza balkony i tarasy w mieszkaniach, domach, budynkach firmowych, apartamentach i lokalach przemysłowych w województwie łódzkim. Dokonujemy precyzyjnych pomiarów wilgoci, sprawnie i dokładnie osuszamy, odgrzybiamy i ozonujemy.

Przeciekający balkon sąsiada

Przeciekający balkon sąsiada, który mieszka nad nami, może przyczynić się do powstania zniszczeń w obrębie naszego mieszkania. Niezwłoczna reakcja w przypadku tego typu podejrzeń jest więc niezbędna, żeby zapobiec kolejnym zniszczeniom. Jeśli potrzebujesz pomocy podczas osuszania wilgotnych powierzchni — zadzwoń. Prowadzimy także wynajem profesjonalnego sprzętu osuszającego.

Przeciekający balkon lub taras - osuszanie konkurencyjne ceny, dokładne - Wysusz Dom
Przeciekający balkon - osuszanie profesjonalne i precyzyjne - Wysusz Dom

Przeciekający taras nad garażem

Taras, który znajduje się nad garażem powinien być bardzo szczelny i ocieplony. Właściwy projekt i wykonanie są tu kluczowe. Nawierzchnia tarasu powinna być wykonana ze spadkiem, zapewniając tym samym odpływ wodzie opadowej. Materiały powinny być wysokiej jakości – taras nie jest miejscem, na którym można oszczędzić. 

Niestety w praktyce wygląda to inaczej i przeciekający taras nad garażem zdarza się dość często.

Firma Wysusz Dom gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług, precyzję wykonania, terminowość i konkurencyjne ceny.

Jak osuszyć przeciekający balkon?

Osuszanie przeciekającego balkonu i zalanej elewacji budynku nie jest łatwe bez specjalistycznego sprzętu. Żeby dokładnie osuszyć przeciekający balkon, najlepiej jest skorzystać z usług firmy, która się tym zajmuje profesjonalnie i od lat. Fachowcy, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie w tej dziedzinie, precyzyjnie wymierzą zalany teren, dobiorą metodę osuszania go i szybko oraz dokładnie osuszą balkon i elewację.

Współpraca z naszą firmą w ramach osuszania przeciekającego balkonu na terenie Łodzi i okolic, to wiele korzyści, np.:  

  • profesjonalna obsługa wykwalifikowanych fachowców,
  • szybki powrót balkonu do normalności,
  • prowadzenie dokładnej dokumentacji z osuszania dla ubezpieczalni,
  • minimalizacja kosztów,
  • brak opłat za oględziny, pomiar i doradztwo,
  • kosztorys i plan działania tworzony indywidualnie do danej sytuacji, 
  • specjalistyczny sprzęt i niezawodne techniki osuszania.

Żeby dowiedzieć się więcej odnośnie naszej oferty osuszania balkonu i stosowanych przez nas metod zapraszamy do kontaktu z nami.

Wysusz Dom - osuszanie przeciekających balkonów

Przeciekający balkon - porady

Żeby balkon nie przeciekał w przyszłości, warto zadbać o jego właściwą hydroizolację, a więc zabezpieczenie go przed wilgocią. Również bardzo ważny jest spadek balkonu lub tarasu od 1,5% do 2%. 

Jeśli jednak balkon już jest wykończony i nagle pojawi się problem przecieku, warto szybko zadbać o osuszenie jego i miejsc, w których także gromadzi się wilgoć, by później móc poprawić konstrukcję balkonu. Osuszenie balkonu jest robione przez firmy, które profesjonalnie się tym zajmują.

Szukasz firmy, z którą pozbędziesz się wilgoci i pleśni z balkonu i elewacji?

Osuszanie balkonu - cena

Usługa osuszania balkonu jest wyceniana każdorazowo indywidualnie. Zależy od tego, jak duży obszar został zalany oraz jakie prace naprawcze należy wykonać, by dokładnie go osuszyć. Dokonujemy precyzyjnych pomiarów i przygotowujemy dokumentację dla ubezpieczyciela. Bezpłatnie też wykonujemy oględziny.

O WysuszDom.pl

Najwyższa jakość usług jakie świadczymy oraz praca na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie to nasze atuty. Dajemy gotowe rozwiązania osuszania pomieszczeń, budynków i obiektów, które indywidualnie dobrane zapewniają gwarancję osiągnięcia jak najlepszego efektu w krótkim czasie.

Korzyści / Efekty ze współpracy z nami

Kompleksowe osuszanie

Nasza bogata oferta pozwala na osuszanie każdego rodzaju pomieszczeń,  z wykonaniem bardzo precyzyjnych pomiarów. Klienci mają również możliwość skorzystania z usługi odgrzybiania czy też ozonowania.

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości specjalistycznym sprzęcie który jest w pełni bezpieczny. Nasze metody osuszania są bezinwazyjne. 

Szkolenia i rozwój

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, rozwijając nie tylko naszą ofertę kompleksowego osuszania ale inwestując również w jak najlepszy sprzęt.

Przeciekający balkon lub taras - osuszanie z firmą Wysusz Dom

Przeciekający balkon - osuszanie

Dzięki naszym usługom szybko i sprawnie osuszysz każdy balkon lub taras. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my w jak najkrótszym czasie pojawimy się u Ciebie i dokonamy bezpłatnych oględzin oraz wszelkich niezbędnych pomiarów. Przedstawimy plan działania oraz wstępny kosztorys.

Rodzaje usług firmy Wysusz Dom

Dezynfekujemy budynki i pomieszczenia bez użycia środków chemicznych.

Firma Wysusz specjalizuje się w walce z wilgocią i jej skutkami.

Zajmujemy się rownież wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy powietrza.

Bezinwazyjne osuszanie i inne usługi - Wysusz Dom

Polecamy także osuszanie wilgoci technologicznej

Oferujemy kompleksowe usługi osuszania balkonów i tarasów, bezgotówkowe formy rozliczania usług, a także osuszanie po burzy. Firma Wysusz Dom to profesjonaliści z dużym doświadczeniem. Dowiedz się więcej o osuszaniu po burzy.

Osuszanie po zalaniu łódzkie

Zajmujemy się osuszaniem balkonów i tarasów nie tylko w Łodzi i w całym woj. łódzkim. Osuszamy w miejscowościach takich jak: Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, Łowicz, Wieluń, Aleksandrów Łódzki, Opoczno, Ozorków, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Łask, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszów, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno Sulejów, Działoszyn, Krośniewice, Drzewica, Przedbórz, Stryków, Rzgów, Złoczew, Warta, Biała Rawska, Uniejów, Kamieńsk, Wolbórz, Lututów, Błaszki, Szadek, Piątek.