Restytucja mienia po zalaniach to usługa naszej firmy Wysusz Dom, która obejmuje osuszanie budynku lub jego części, a nawet pojedynczych pomieszczeń wraz z przedmiotami w nich się znajdującymi. Często się zdarza, że w wyniku zalania wodą, czy to z powodu np. powodzi, czy z powodu pęknięcia rury, czy niefrasobliwości sąsiada, że budynek lub pomieszczenie ulegnie nieoczekiwanemu zalaniu. W takich momentach niezwłocznie należy odciąć np. dopływ wody do budynku / pomieszczenia, aby zminimalizować straty, a następnie wezwać ekspertów osuszania, czyli Wysusz Dom. Nasze telefony alarmowe działają całą dobę 7 dni w tygodniu.

Zapewniamy bezpłatne oględziny miejsca wystąpienia szkody w jak najszybszym terminie. Nasz szczegółowy kosztorys obejmuje wszelkie prace związane z likwidacją szkód powstałych w wyniku zalania, bądź zawilgocenia. Odpowiednio dobrana metoda osuszania pozwoli zaoszczędzić cenny czas i środki. Nasi fachowcy przeanalizują każdy problem i w profesjonalny sposób go rozwiążą. Nam można zaufać.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz z firmami, instytucjami i urzędami. Osuszamy różnego rodzaju pomieszczenia i budynki, także te w trakcie budowy. Podejmiemy współpracę także z firmami ubezpieczeniowymi – brokerami oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi z Łodzi, województwa łódzkiego i okolic. Gwarantujemy najwyższy poziom usług.

Nasze usługi świadczymy na terenie Łodzi i okolic. Pracujemy na specjalistycznym sprzęcie. Używamy tylko osuszaczy najlepszej klasy. Zajmujemy się restytucją mienia w ramach naszych usług. Osuszamy m.in. serwerownie i archiwa. Gwarantujemy szybkie rezultaty i dobrą jakość naszych usług. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne. Sprawdź.

Zapraszamy do kontaktu z nami – kliknij tutaj.

Restytucja mienia po zalaniu

Wysusz Dom zajmuje się profesjonalnymi działaniami w obszarze osuszania budynków, w tym różnego rodzaju pomieszczeń, np. serwerowni, czy archiwów. Zajmujemy się tzw. restytucją mienia po różnego rodzaju zalaniach. 

W naszej pracy używamy specjalistycznego sprzętu najwyższej jakości. Nasi eksperci zajmują się odpowiednim doborem metody osuszania do materiałów, jakie będą poddane temu procesowi. Najczęściej wybieranymi metodami są te jak najmniej inwazyjne, aby chronić przedmioty przed dalszymi uszkodzeniami. W naszej ofercie znajda Państwo także usługę przeprowadzenia profesjonalnych pomiarów zarówno temperatury, jak i wilgotności np. przegród lub przedmiotów. Nasi pracownicy kontrolują przebieg procesu osuszania za pomocą sprzętu takiego, jak np. kamery termowizyjne. 

W naszej pracy stosujemy sprawdzone rozwiązania poznane w trakcie naszej wieloletniej działalności. Opiekujemy się obiektem od początku aż do zakończenia prac osuszeniowych. Można polegać na naszej pracy – zajmujemy się każdym problemem kompleksowo.

Likwidacja szkód po zalaniach

W jaki sposób szybko i efektywnie uporać się ze szkodą powstałą w wyniku np. zalania, czy akcji gaśniczej straży pożarnej? Doświadczenie firmy Wysusz Dom pokazuje,  że nasze działania i metody osuszania  spotykają się ze świetnym rezultatem. Nasz specjalistyczny sprzęt jest praktycznie bezobsługowy. Całym procesem osuszania zajmują się odpowiednio przeszkoleni fachowcy z bogatym doświadczeniem. Zajmują się oni odpowiednim ustawieniem sprzętu w najbardziej strategicznych miejscach oraz podłączeniem go do źródła prądu. Osuszacze działają wtedy samodzielnie, pozbywając się wcześniej powstałej wilgoci z materiałów na skutek zalania. Nasi wykwalifikowani eksperci panują nad całym procesem osuszania. Dokonując pomiarów kontrolnych przy pomocy specjalistycznego sprzętu, np. kamer termowizyjnych, mogą w sposób ciągły kontrolować przebieg procesu osuszania. Dzięki naszym działaniom likwidujemy szkody powstałe w wyniku działania wody sprawnie, szybko i bezproblemowo.