Za pomocą kamery termowizyjnej

Kamera termowizyjna a dokładnie badanie za jej pomocą na terenie Łodzi i woj. łódzkiego, to jedna z wielu naszych usług, która daje duże możliwości pomiarowe. Kamery termowizyjne zostały stworzone do działania w każdych warunkach, by identyfikować problemy instalacji elektrycznych czy też urządzeń mechanicznych. 

Badanie kamerą termowizyjną Łódź - zastosowanie

Kamery termowizyjne stały się istotnym narzędziem służącym do diagnostyki urządzeń instalacji elektrycznych. Za pomocą badania termowizyjnego można już na wczesnym etapie wykryć ewentualną usterkę. Jest to szybki i bezdotykowy sposób na odnalezienie miejsc wszelkich nieprawidłowości, które w wielu przypadkach mogą prowadzić do sytuacji awaryjnych, uszkodzeń urządzeń, a nawet pożaru. Kamery termowizyjne pozwalają w szybki i bezpieczny sposób zbadać czy dane urządzenie działa prawidłowo. Dlatego tak istotne jest przeprowadzanie regularnych przeglądów wszystkich urządzeń instalacji elektrycznych.

Kamera termowizyjna - charakterystyka

  • Wykrywanie mostków termicznych
  • Inspekcja instalacji elektrycznych
  • Wykrywanie instalacji ogrzewania podłogowego i ściennego
  • Pomiary pojemności zbiorników
  • Wykrywanie miejsc zawilgocenia
  • Zintegrowana kamera cyfrowa
  • Automatyczne rozpoznawanie ciepłych/zimnych miejsc
  • Zapisywanie obrazu w podczerwieni i rzeczywistego widoku

Korzyści / Efekty

Dokładna termowizja

Nasza bogata oferta pozwala na termowizje każdego rodzaju pomieszczeń, w każdych warunkach.

 

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości specjalistycznym sprzęcie który jest w pełni bezpieczny. Nasze sprzęty są również bezinwazyjne. 

Szkolenia i rozwój

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, rozwijając nie tylko naszą ofertę ale inwestując również w jak najlepszy sprzęt.

Rodzaje naszych usług

Ozonowanie

Dezynfekujemy budynki i pomieszczenia bez użycia środków chemicznych.

Odgrzybianie

Firma Wysusz specjalizuje się w walce z wilgocią i jej skutkami.

Wypożyczalnia osuszaczy

Zajmujemy się rownież wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy powietrza.

Badanie kamerą termowizyjną Łódź - cena

Koszt wykonania badania kamerą termowizyjną na terenie Łodzi i woj. łódzkiego jest zależny od typu budynku i jego powierzchni. W celu ustalenia szczegółów, w tym kosztów badania kamerą termowizyjną, zapraszamy do kontaktu z nami. 

Poza kompleksową usługą badania za pomocą kamery termowizyjnej na terenie Łodzi i okolic,  oferujemy również profesjonale osuszanie, odgrzybianie oraz bezinwazyjne ozonowanie pomieszczeń. Dajemy również możliwość wypożyczenia osuszaczy na terenie całego województwa łódzkiego.

O nas

Najwyższa jakość usług jakie świadczymy oraz praca na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie to nasze atuty. Dajemy gotowe rozwiązania osuszania pomieszczeń, budynków i obiektów, które indywidualnie dobrane zapewniają gwarancję osiągnięcia jak najlepszego efektu w krótkim czasie.

Kamera termowizyjna idealnie sprawdzi się przy rejestracji i wizualizacji rozkładu temperatury na powierzchniach.

Badanie kamerą termowizyjną Łódź

Zajmujemy się badaniem za pomocą kamery termowizyjnej nie tylko w Łodzi ale całym woj. łódzkim. Badamy kamerą termowizyjną w miejscowościach takich jak: Zgierz, Stryków, Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Koluszki, Ozorków, Rzgów, Tuszyn, Sokolniki, Łęczyca, Brzeziny, Głowno i inne.