Osuszanie podposadzkowe jest niezbędne, kiedy mamy do czynienia z zalaniem czy tez przedostaniem się wody do konkretnych warstw konstrukcji podłogi. Wilgoć która się pojawia, w bardzo trwały sposób przechodzi  pomiędzy poszczególne warstwy niszcząc je, a tym samym zatracając ważne funkcje posadzki jakimi są  izolacja termiczna oraz akustyczna. Skontaktuj się z nami.

Wysusz Dom - osuszanie murów sprawnie i bezpiecznie

Osuszanie podposadzkowe - co to takiego?

Proces osuszania podposadzkowego polega na usunięciu wilgoci, która utworzyła się na skutek zalania, awarii instalacji wodnej, podtopień czy też powodzi. Niestety ogrzewanie czy też wietrzenie nie zda tutaj egzaminu, ponieważ woda oraz wilgoć wnikają w głąb posadzki, przez wszelkie jej struktury, aż do jej warstw izolacyjnych np. styropianu, tworząc idealne środowisko do powstania pleśni oraz grzyba. Ponieważ każda podłoga składa się z kilku warstw, do których ciężko się dostać, niezbędne jest zatem wsparcie profesjonalnej firmy do osuszania podposadzkowego, która dokładnie i solidnie osuszy warstwy pod posadzkowe.

 

Osuszanie murów Łódź

Osuszanie podposadzkowe - metody

Kiedy stosujemy osuszanie podposadzkowe?

  •  Osuszanie po atmosferycznych zalaniach, powodziach, przeciekach oraz wyciekach,  a także na skutek awarii instalacji użytkowej wody czy też centralnego ogrzewania.
  • Osuszanie na skutek zawilgoceń spowodowane obecnością kapilarnego podciągania wody i nagromadzenia się soli w ścianach.
  • Osuszanie na skutek instalacyjnych oraz budowlanych błędów. Spowodowane zbyt intensywnym tempem budowlanych prac.  

Ile trwa osuszanie podposadzkowe?

Proces osuszania podposadzkowego jest uwarunkowany ilością wody oraz faktycznym stanem posadzki która uległa zalaniu. W rzeczywistości podjęte prace w kierunku osuszania podposzadzkowego zajmują kilkanaście dni, czasami trwają nawet dwa lub trzy tygodnie. Firma Wysusz Dom bardzo precyzyjnie monitoruje wilgotność zalanych stref a także kontroluje cały proces osuszania podposadzkowego.

Osuszanie podposadzkowe - cena

Koszt osuszania podposadzkowego jest zależny od kilku czynników taki jak:

  • ilość użytych urządzeń
  • wymiary budynku
  • poziom zawilgocenia pomieszczenia
  • użyte do pracy niezbędne materiały

Nasi technicy zajmują się wykonaniem wszystkich potrzebnych pomiarów, przy użyciu profesjonalnych sprzętów. Dokonujemy także bezpłatnych oględzin. Zapraszamy do kontaktu.

O WysuszDom.pl

Najwyższa jakość usług jakie świadczymy oraz praca na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie to nasze atuty. Dajemy gotowe rozwiązania osuszania pomieszczeń, budynków i obiektów, które indywidualnie dobrane zapewniają gwarancję osiągnięcia jak najlepszego efektu w krótkim czasie.

Korzyści / Efekty ze współpracy z nami

Kompleksowe osuszanie

Nasza szeroka oferta pozwala na osuszanie każdego rodzaju pomieszczeń,  z wykonaniem dokładnych pomiarów. Klienci mają również możliwość skorzystania z usługi odgrzybiania czy też ozonowania.

 

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości specjalistycznym sprzęcie, który jest w pełni bezpieczny. Nasze metody osuszania są bezinwazyjne i nie wymagają robót budowlanych.

Szkolenia i rozwój

Wciąż zwiększamy swoje kwalifikacje, rozwijamy naszą ofertę kompleksowego osuszania oraz inwestujemy w nowoczesny sprzęt.

Bezinwazyjne osuszanie ścian Wysusz Dom

Osuszanie podposadzkowe

Dzięki naszym usługom szybko i sprawnie osuszysz każde pomieszczenie. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my w jak najkrótszym czasie pojawimy się u Ciebie i dokonamy bezpłatnych oględzin oraz wszelkich niezbędnych pomiarów. Przedstawimy plan działania oraz wstępny kosztorys.

Inne usługi z oferty Wysusz Dom

Dezynfekujemy budynki i pomieszczenia bez użycia środków chemicznych.

Firma Wysusz specjalizuje się w walce z wilgocią i jej skutkami.

Zajmujemy się rownież wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy powietrza.

Polecamy także osuszanie pod deskę podłogową

Osuszanie pod deskę podłogową polega na wysuszeniu wylewki do poziomu zalecanego przez producenta. Osuszenie posadzki przed montażem jest niezbędne, jeśli w przyszłości chcemy ubiegać się o reklamację. Dowiedz się więcej.

Osuszanie podposadzkowe łódzkie

Zajmujemy się osuszaniem podposadzkowym nie tylko w Łodzi ale całym woj. łódzkim. Osuszamy w miejscowościach takich jak: Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, Łowicz, Wieluń, Aleksandrów Łódzki, Opoczno, Ozorków, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Łask, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszów, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno Sulejów, Działoszyn, Krośniewice, Drzewica, Przedbórz, Stryków, Rzgów, Złoczew, Warta, Biała Rawska, Uniejów, Kamieńsk, Wolbórz, Lututów, Błaszki, Szadek, Piątek.