Osuszanie po burzy – burze, gwałtowne ulewy i huragany są w stanie spowodować wiele strat. Skutkują licznymi zalaniami mieszkań, garaży, budynków firmowych i przemysłowych oraz innych obiektów. Zajmujemy się profesjonalnym osuszaniem po burzy. Skontaktuj się z nami.

Osuszanie po burzy - Wysusz Dom
Osuszanie po burzy Łódź i okolice - Wysusz Dom

Osuszanie po burzy Łódź i okolice

Swoje usługi realizujemy na terenie Łodzi i okolicznych miejscowości w województwie łódzkim. W firmie Wysusz Dom pracują fachowcy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz dużą wiedzę. Nieustannie inwestujemy w ich rozwój i zwiększanie kompetencji, jak również w nowoczesne maszyny i urządzenia do osuszania. 

Osuszanie bezinwazyjne po burzy

Osuszanie bezinwazyjne to proces, który zachodzi sprawnie i nie wymaga żadnych prac budowlanych. Prowadzi to do oszczędności czasu oraz kosztów. Osuszanie bezinwazyjne rozpoczynamy od wykonania precyzyjnych pomiarów wilgotnych powierzchni oraz diagnozy problemu, a następnie przechodzimy już do samego osuszania. 

Kompleksowe osuszanie po burzy - firma Wysusz Dom
Osuszanie po burzy - woj. łódzkie - Wysusz Dom

Osuszanie po burzy z Wysusz Dom

Posiadamy niezbędną wiedzę, urządzenia oraz materiały do osuszania po burzy różnego rodzaju pomieszczeń. Osuszamy po burzy:

 • domy
 • mieszkania,
 • budynki sportowe, firmowe, przemysłowe
 • apartamenty
 • dachy,
 • garaże
 • balkony,
 • i inne.

Chętnie podejmiemy się zleceń osuszania po burzy, ulewach i innych zalaniach na terenie województwa łódzkiego. Zapraszamy do współpracy.

Korzyści / Efekty

Kompleksowe osuszanie

W naszej ofercie posiadamy kompleksowe osuszanie po burzy każdego rodzaju pomieszczeń. Wykonujemy bardzo precyzyjne pomiary i sporządzamy dokumentacje dla firmy ubezpieczeniowej. Klienci mają też możliwość skorzystania z usługi odgrzybiania i ozonowania.

 

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy wyłącznie na najwyższej jakości specjalistycznym sprzęcie, który został niejednokrotnie przetestowany i jest w pełni bezpieczny. Nasze metody osuszania po burzy są bezinwazyjne. 

Szkolenia i rozwój

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, rozwijając nie tylko naszą ofertę kompleksowego osuszania, ale również inwestując w sprzęt i rozwój pracowników.

Osuszanie po burzy - cena

Koszt usługi osuszania po burzy bazuje na dokonywanym przez nas kosztorysie, który opiera się na:

 • rozmiarze i stopniu zawilgocenia,
 • rodzaju osuszanego materiału budowlanego,
 • liczbie i rodzaju użytych urządzeń oraz materiałów do osuszania.

Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się więcej.

Rodzaje naszych usług

Ozonowanie

Dezynfekujemy budynki i pomieszczenia bez użycia środków chemicznych.

Odgrzybianie

Firma Wysusz specjalizuje się w walce z wilgocią i jej skutkami.

Wypożyczalnia osuszaczy

Zajmujemy się rownież wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy powietrza.

Dokładne osuszanie po burzy, ulewie i zalaniach - firma Wysusz Dom

Inne Usługi

Poza kompleksową usługą osuszania po burzy, jak również bezgotówkową formą rozliczenia osuszania, oferujemy również profesjonalne odgrzybianie i ozonowanie pomieszczeń. Oferujemy też wynajem osuszaczy na terenie całego województwa łódzkiego.

O nas

Najwyższa jakość usług jakie świadczymy oraz praca na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie to nasze atuty. Dajemy gotowe rozwiązania osuszania pomieszczeń, budynków i obiektów, które indywidualnie dobrane zapewniają gwarancję osiągnięcia jak najlepszego efektu w krótkim czasie.