Osuszanie po burzy – burze, gwałtowne ulewy i huragany są w stanie spowodować wiele strat. Skutkują licznymi zalaniami mieszkań, garaży, budynków firmowych i przemysłowych oraz innych obiektów. Zajmujemy się profesjonalnym osuszaniem po burzy. Skontaktuj się z nami.

Osuszanie po burzy - Wysusz Dom
Osuszanie po burzy Łódź i okolice - Wysusz Dom

Osuszanie po burzy Łódź i okolice

Swoje usługi realizujemy na terenie Łodzi i okolicznych miejscowości w województwie łódzkim. W firmie Wysusz Dom pracują fachowcy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz dużą wiedzę. Nieustannie inwestujemy w ich rozwój i zwiększanie kompetencji, jak również w nowoczesne maszyny i urządzenia do osuszania. 

Osuszanie bezinwazyjne po burzy

Osuszanie bezinwazyjne to proces, który zachodzi sprawnie i nie wymaga żadnych prac budowlanych. Prowadzi to do oszczędności czasu oraz kosztów. Osuszanie bezinwazyjne rozpoczynamy od wykonania precyzyjnych pomiarów wilgotnych powierzchni oraz diagnozy problemu, a następnie przechodzimy już do samego osuszania. 

Kompleksowe osuszanie po burzy - firma Wysusz Dom
Osuszanie po burzy - woj. łódzkie - Wysusz Dom

Osuszanie po burzy z Wysusz Dom

Posiadamy niezbędną wiedzę, urządzenia oraz materiały do osuszania po burzy różnego rodzaju pomieszczeń. Osuszamy po burzy:

 • domy,
 • mieszkania,
 • budynki sportowe, firmowe, przemysłowe
 • apartamenty
 • dachy,
 • garaże
 • balkony,
 • i inne.

Chętnie podejmiemy się zleceń osuszania po burzy, ulewach i innych zalaniach na terenie województwa łódzkiego. Zapraszamy do współpracy.

Osuszanie po burzy - cena

Koszt usługi osuszania po burzy bazuje na dokonywanym przez nas kosztorysie, który opiera się na:

 • rozmiarze i stopniu zawilgocenia,
 • rodzaju osuszanego materiału budowlanego,
 • liczbie i rodzaju użytych urządzeń oraz materiałów do osuszania.

Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się więcej.

O WysuszDom.pl

Najwyższa jakość usług jakie świadczymy oraz praca na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie to nasze atuty. Dajemy gotowe rozwiązania osuszania pomieszczeń, budynków i obiektów, które indywidualnie dobrane zapewniają gwarancję osiągnięcia jak najlepszego efektu w krótkim czasie.

Korzyści / Efekty ze współpracy z nami

Szkolenia i rozwój

W naszej ofercie posiadamy kompleksowe osuszanie po burzy każdego rodzaju pomieszczeń. Wykonujemy bardzo precyzyjne pomiary i sporządzamy dokumentacje dla firmy ubezpieczeniowej. Klienci mają też możliwość skorzystania z usługi odgrzybiania i ozonowania.

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy wyłącznie na najwyższej jakości specjalistycznym sprzęcie, który został niejednokrotnie przetestowany i jest w pełni bezpieczny. Nasze metody osuszania po burzy są bezinwazyjne. 

Kompleksowe osuszanie

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, rozwijając nie tylko naszą ofertę kompleksowego osuszania, ale również inwestując w sprzęt i rozwój pracowników.

Poznaj inne usługi firmy Wysusz Dom

Dezynfekujemy budynki i pomieszczenia bez użycia środków chemicznych.

Firma Wysusz specjalizuje się w walce z wilgocią i jej skutkami.

Zajmujemy się rownież wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy powietrza.

Dokładne osuszanie po burzy, ulewie i zalaniach - firma Wysusz Dom

Polecamy także osuszanie wilgoci technologicznej

Wilgoć w garażu często pojawia się niezależnie od tego, czy jest to garaż murowany czy blaszany. Może doprowadzić do rdzewienia i niszczenia trzymanego sprzętu, a także do rozwoju pleśni i grzybów. Nasza firma dokładnie osusza garaże i pozbywa się problemu.

Osuszanie po burzy łódzkie

Osuszamy po burzy i opadach nie tylko w Łodzi, ale też w całym woj. łódzkim, a więc w miejscowościach takich jak: Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, Łowicz, Wieluń, Aleksandrów Łódzki, Opoczno, Ozorków, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Łask, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszów, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno Sulejów, Działoszyn, Krośniewice, Drzewica, Przedbórz, Stryków, Rzgów, Złoczew, Warta, Biała Rawska, Uniejów, Kamieńsk, Wolbórz, Lututów, Błaszki, Szadek, Piątek.