Osuszanie po powodzi – powódź potrafi być przyczyną wielu strat. Powoduje zalanie domów, budynków mieszkalnych, firmowych i przemysłowych, a także garaży, piwnic i innych pomieszczeń. Firma Wysusz Dom zajmuje się profesjonalnym osuszaniem po powodzi.  Skontaktuj się z nami.

Osuszanie po powodzi - Wysusz Dom
Dokładne osuszanie po powodzi z Wysusz Dom

Osuszanie po powodzi Łódź i okolice

Realizujemy usługi osuszania po powodzi na terenie Łodzi oraz okolic, w całym województwie łódzkim. Zatrudniamy jedynie fachowców z dużym doświadczeniem i wiedzą. Inwestujemy w rozwój swoich pracowników, a także w zaawansowane maszyny i urządzenia do osuszania.

Osuszanie budynków po powodzi

Osuszanie budynków po powodzi musi się odbyć niezwłocznie, bez względu na rozmiar zalania. Szybka reakcja pozwoli zapobiec powstaniu dalszych szkód i powiększeniu się ich rozmiarów. A to z kolei prowadzi do zaoszczędzenia kosztów naprawy.

Pozostawienie zalanych powierzchni bez osuszenia ich może doprowadzić do takich szkód, jak:

 • zwiększenie obszaru zalania przez wodę, która rozprzestrzenia się w różnych kierunkach i do różnych miejsc,
 • puchnięcie i odkształcenie mokrych elementów,
 • rozwarstwienie się tynków i farb,
 • zniszczenie elementów konstrukcyjnych budynku,
 • rozwój grzybów i pleśni,
 • pojawienie się zapachu stęchlizny.

Celem osuszania budynków po powodzi jest wyprowadzenie wody z zalanych powierzchni aż do całkowitego wysuszenia ich. Pozostawienie niedokładnie wysuszonych miejsc, poza rozwojem szkód, może prowadzić do powstania pleśni i przełożyć się na komfort użytkowania budynku.

Kompleksowe osuszanie po powodzi z Wysusz Dom Łódź, woj. łódzkie
Kompleksowe osuszanie po powodzi z firmą Wysusz Dom

Dom po powodzi

Dom po powodzi może znacząco ucierpieć. Każde z pomieszczeń mogło zostać w jakiejś części zalane i należy jak najszybciej wykryć powstałe szkody. Osuszanie domu po powodzi to jedna z tych czynności, które należy wykonać niezwłocznie po szkodzie. Firma Wysusz Dom z Ozorkowa zajmuje się profesjonalnym osuszaniem poprzedzonym rzetelnym pomiarem rozmiaru zalania. Oferujemy także bezgotówkowe rozliczanie. Sprawdź.

Osuszanie po powodzi z Wysusz Dom

Posiadamy niezbędną wiedzę, nowoczesne urządzenia oraz materiały do osuszania po powodzi budynków różnego rodzaju. Osuszamy:

 • domy,
 • budynki sportowe, firmowe, przemysłowe
 • apartamenty,
 • mieszkania,
 • dachy,
 • garaże
 • balkony,
 • i inne.

Chętnie zajmiemy się osuszaniem po powodzi Twojego budynku na terenie woj. łódzkiego. Zapraszamy do współpracy.

Kompleksowe osuszanie po powodzi różnych pomieszczeń z Wysusz Dom

Korzyści / Efekty

Kompleksowe osuszanie

W naszej ofercie posiadamy kompleksowe osuszanie po burzy każdego rodzaju pomieszczeń. Wykonujemy bardzo precyzyjne pomiary i sporządzamy dokumentacje dla firmy ubezpieczeniowej. Klienci mają też możliwość skorzystania z usługi odgrzybiania i ozonowania.

 

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy wyłącznie na najwyższej jakości specjalistycznym sprzęcie, który został niejednokrotnie przetestowany i jest w pełni bezpieczny. Nasze metody osuszania po burzy są bezinwazyjne. 

Szkolenia i rozwój

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, rozwijając nie tylko naszą ofertę kompleksowego osuszania, ale również inwestując w sprzęt i rozwój pracowników.

Osuszanie po powodzi - cena

Koszt usługi osuszania po powodzi jest kalkulowany w oparciu o dokonywany przez nas kosztorys, który zależy od:

 • rozmiaru i stopnia zawilgocenia,
 • rodzaju osuszanego materiału budowlanego,
 • liczby i rodzaju użytych urządzeń oraz materiałów do osuszania.

Skontaktuj się z nami, żeby poznać wycenę.

Osuszanie po powodzi z firmą Wysusz Dom

Osuszanie po zalaniu

Twoje mieszkanie zostało zalane z jakiegokolwiek powodu? Osuszymy je szybko, bezinwazyjnie i kompleksowo. Mamy duże doświadczenie w osuszaniu po zalaniu. 

Rodzaje naszych usług

Ozonowanie

Dezynfekujemy budynki i pomieszczenia bez użycia środków chemicznych.

Odgrzybianie

Firma Wysusz specjalizuje się w walce z wilgocią i jej skutkami.

Wypożyczalnia osuszaczy

Zajmujemy się rownież wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy powietrza.

Kompleksowe osuszanie po powodzi z Wysusz Dom

Inne Usługi

Poza kompleksową usługą osuszania po burzy, jak również bezgotówkową formą rozliczenia osuszania, oferujemy również profesjonalne odgrzybianie i ozonowanie pomieszczeń. Oferujemy też wynajem osuszaczy na terenie całego województwa łódzkiego.

O nas

Najwyższa jakość usług jakie świadczymy oraz praca na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie to nasze atuty. Dajemy gotowe rozwiązania osuszania pomieszczeń, budynków i obiektów, które indywidualnie dobrane zapewniają gwarancję osiągnięcia jak najlepszego efektu w krótkim czasie.