Osuszanie po powodzi – powódź potrafi być przyczyną wielu strat. Powoduje zalanie domów, budynków mieszkalnych, firmowych i przemysłowych, a także garaży, piwnic i innych pomieszczeń. Firma Wysusz Dom zajmuje się profesjonalnym osuszaniem po powodzi.  Skontaktuj się z nami.

Osuszanie po powodzi - Wysusz Dom
Dokładne osuszanie po powodzi z Wysusz Dom

Osuszanie po powodzi Łódź i okolice

Realizujemy usługi osuszania po powodzi na terenie Łodzi oraz okolic, w całym województwie łódzkim. Zatrudniamy jedynie fachowców z dużym doświadczeniem i wiedzą. Inwestujemy w rozwój swoich pracowników, a także w zaawansowane maszyny i urządzenia do osuszania.

Osuszanie budynków po powodzi

Osuszanie budynków po powodzi musi się odbyć niezwłocznie, bez względu na rozmiar zalania. Szybka reakcja pozwoli zapobiec powstaniu dalszych szkód i powiększeniu się ich rozmiarów. A to z kolei prowadzi do zaoszczędzenia kosztów naprawy.

Pozostawienie zalanych powierzchni bez osuszenia ich może doprowadzić do takich szkód, jak:

 • zwiększenie obszaru zalania przez wodę, która rozprzestrzenia się w różnych kierunkach i do różnych miejsc,
 • puchnięcie i odkształcenie mokrych elementów,
 • rozwarstwienie się tynków i farb,
 • zniszczenie elementów konstrukcyjnych budynku,
 • rozwój grzybów i pleśni,
 • pojawienie się zapachu stęchlizny.

Celem osuszania budynków po powodzi jest wyprowadzenie wody z zalanych powierzchni aż do całkowitego wysuszenia ich. Pozostawienie niedokładnie wysuszonych miejsc, poza rozwojem szkód, może prowadzić do powstania pleśni i przełożyć się na komfort użytkowania budynku.

Kompleksowe osuszanie po powodzi z Wysusz Dom Łódź, woj. łódzkie
Kompleksowe osuszanie po powodzi z firmą Wysusz Dom

Dom po powodzi

Dom po powodzi może znacząco ucierpieć. Każde z pomieszczeń mogło zostać w jakiejś części zalane i należy jak najszybciej wykryć powstałe szkody. Osuszanie domu po powodzi to jedna z tych czynności, które należy wykonać niezwłocznie po szkodzie. Firma Wysusz Dom z Ozorkowa zajmuje się profesjonalnym osuszaniem poprzedzonym rzetelnym pomiarem rozmiaru zalania. Oferujemy także bezgotówkowe rozliczanie. Sprawdź.

Osuszanie po powodzi z Wysusz Dom

Posiadamy niezbędną wiedzę, nowoczesne urządzenia oraz materiały do osuszania po powodzi budynków różnego rodzaju. Osuszamy:

 • domy,
 • budynki sportowe, firmowe, przemysłowe
 • apartamenty,
 • mieszkania,
 • dachy,
 • garaże
 • balkony,
 • i inne.

Chętnie zajmiemy się osuszaniem po powodzi Twojego budynku na terenie woj. łódzkiego. Zapraszamy do współpracy.

Kompleksowe osuszanie po powodzi różnych pomieszczeń z Wysusz Dom

Osuszanie po powodzi - cena

Koszt usługi osuszania po powodzi jest kalkulowany w oparciu o dokonywany przez nas kosztorys, który zależy od:

 • rozmiaru i stopnia zawilgocenia,
 • rodzaju osuszanego materiału budowlanego,
 • liczby i rodzaju użytych urządzeń oraz materiałów do osuszania.

Skontaktuj się z nami, żeby poznać wycenę.

O firmie WysuszDom.pl

Najwyższa jakość usług jakie świadczymy oraz praca na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie to nasze atuty. Dajemy gotowe rozwiązania osuszania pomieszczeń, budynków i obiektów, które indywidualnie dobrane zapewniają gwarancję osiągnięcia jak najlepszego efektu w krótkim czasie.

Korzyści / Efekty ze współpracy z nami

Kompleksowe osuszanie

W naszej ofercie posiadamy kompleksowe osuszanie po burzy każdego rodzaju pomieszczeń. Wykonujemy bardzo precyzyjne pomiary i sporządzamy dokumentacje dla firmy ubezpieczeniowej. Klienci mają też możliwość skorzystania z usługi odgrzybiania i ozonowania.

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy wyłącznie na najwyższej jakości specjalistycznym sprzęcie, który został niejednokrotnie przetestowany i jest w pełni bezpieczny. Nasze metody osuszania po burzy są bezinwazyjne. 

Szkolenia i rozwój

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, rozwijając nie tylko naszą ofertę kompleksowego osuszania, ale również inwestując w sprzęt i rozwój pracowników.

Poznaj inne usługi firmy Wysusz Dom

Dezynfekujemy budynki i pomieszczenia bez użycia środków chemicznych.

Firma Wysusz specjalizuje się w walce z wilgocią i jej skutkami.

Zajmujemy się rownież wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy powietrza.

Osuszanie po powodzi z firmą Wysusz Dom

Polecamy także pozostałe usługi firmy WysuszDom.pl

Poza kompleksową usługą osuszania po powodzi, jak również bezgotówkową formą rozliczenia osuszania, oferujemy również profesjonalne odgrzybianie i ozonowanie pomieszczeń. Oferujemy też wynajem osuszaczy na terenie całego województwa łódzkiego.

Osuszanie po powodzi łódzkie

Osuszamy po powodzi i opadach nie tylko w Łodzi, ale też w całym woj. łódzkim, czyli w miejscowościach takich jak: Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, Łowicz, Wieluń, Aleksandrów Łódzki, Opoczno, Ozorków, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Łask, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszów, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno Sulejów, Działoszyn, Krośniewice, Drzewica, Przedbórz, Stryków, Rzgów, Złoczew, Warta, Biała Rawska, Uniejów, Kamieńsk, Wolbórz, Lututów, Błaszki, Szadek, Piątek.