Osuszanie po zalaniu jest niezbędne, by usunąć powstałą wilgoć oraz pozbyć się skutków zalania. Nasza firma osusza obiekty domy, mieszkania, apartamenty, biura, firmy, lokale przemysłowe po zalaniu na terenie Łodzi i okolic. Dbamy o każdy szczegół w procesie osuszania, od początku do końca. Dokonujemy dogłębnych oględzin, precyzyjnych pomiarów oraz indywidualnie dobieramy plan działania dla Twojego zalanego obiektu. Zapraszamy do kontaktu z nami.

 

Osuszanie po zalaniu Łódź, woj. łódzkie - co to takiego?

Osuszanie po zalaniu to bardzo popularna usługa. Najczęściej padamy ofiarami zalania mieszkania lub lokali użytkowych przez sąsiada. Kolejnym problemem są awarie sieci wodno-kanalizacyjnych oaz wszelkie nieszczelności. Problem pojawia się gdy pojawiają się na skutek zalania niebezpieczne dla naszego zdrowia grzyby, alergeny a także pleśń. Nie każdy zdaje sobie sprawę z jakimi zagrożeniami życia wiąże się pojawienie tych trudności w lokalach użytkowych. Ważne, by szybko reagować na powstałe zalanie i działać by zminimalizować straty i usunąć powstałe szkody. Odkładanie osuszania na później tylko pogłębia straty. Warto zdecydować się na pomoc profesjonalnej firmy która wskaże kierunek działania, dobierze najlepszy sprzęt oraz szybko osuszy nasze pomieszczenia i przywróci je do dalszej funkcjonalności. 

Osuszanie murów Łódź

Osuszanie domu po zalaniu - Łódź, woj. łódzkie

Osuszanie domu po zalaniu powinno być wykonane jak najszybciej od momentu zalania. Niezależnie od wielkości i stopnia zdarzenia. Zalany dom oznacza wiele strat i negatywnych skutków dla zdrowia i komfortu użytkowania. Może w konsekwencji pojawić się:

 • większa wilgotność powietrza
 • pleśń i grzyby
 • odkształcenia
 • rozwarstwienie tynków
 • ryzyko uszkodzenia niektórych elementów konstrukcyjnych.

Jeśli w Twoim domu doszło do zalania – skontaktuj się z nami. Sprawnie i dokładnie osuszymy Twoje pomieszczenia.

 

Osuszanie mieszkań po zalaniu - Łódź, woj. łódzkie

Osuszanie mieszkań po zalaniu na terenie Łodzi i okolic to jedna z naszych profesji. Zajmujemy się kompleksowym osuszaniem mieszkań od lat. Używane przez nas sprzęty są bezpieczne i nieinwazyjne. Osuszamy każdy rodzaj mieszkań i wykonujemy precyzyjne pomiary. Można dodatkowo skorzystać z usług odgrzybiania i/lub ozonowania.

Osuszanie piwnic Wysusz Dom

Szybkie osuszanie ścian po zalaniu to komfort użytkowania i zapobieganie negatywnym i długotrwałym skutkom zalania. Korzystając z naszych usług zyskujesz:

 • szybki powrót do komfortu,
 • pozbycie się nieprzyjemnego zapachu stęchlizny,
 • kompleksowe zatroszczenie się o pomieszczenie od początku do końca procesu osuszania
 • usunięcie ryzyka rozwoju niebezpiecznych grzybów i pleśni, które mogą rozwinąć alergie i pogorszyć stan zdrowia domowników.
Przeczytaj więcej o osuszaniu ścian po zalaniu.

Osuszanie podłogi po zalaniu - Łódź, woj. łódzkie

Niezależnie od stopnia zalania podłogi, interwencja po zdarzeniu i osuszanie podłogi po zalaniu powinny odbyć się natychmiastowo. Zalanie podłogi wiąże się z odbarwieniem, odkształceniami, wybrzuszeniami, pojawieniem się przykrych zapachów i pleśni. Im szybciej zainterweniujemy, tym mniejsze będą zniszczenia końcowe.

Nasza firma od lat zajmuje się osuszaniem podłóg po zalaniu na terenie Łodzi i województwa łódzkiego. Pomożemy Ci szybko pozbyć się problemu.

Wynajem Osuszaczy Łódź - Wysusz Dom

Osuszanie piwnicy po zalaniu - Łódź, woj. łódzkie

Osuszanie piwnicy po zalaniu to usługa, jaką wykonuje się bardzo często, szczególnie w starszych zabudowaniach. Do zalania dochodzi w przypadku różnych awarii instalacji wodnych lub kanalizacyjnych, gwałtownych burz lub braku właściwej izolacji. 

Firma Wysusz Dom szybko i skutecznie upora się z problemem zalanej piwnicy na terenie województwa łódzkiego.

Korzyści / Efekty

Kompleksowe osuszanie

Nasza bogata oferta pozwala na osuszanie każdego rodzaju pomieszczeń,  z wykonaniem bardzo precyzyjnych pomiarów. Klienci mają również możliwość skorzystania z usługi odgrzybiania czy też ozonowania.

 

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości specjalistycznym sprzęcie który jest w pełni bezpieczny. Nasze metody osuszania są bezinwazyjne. 

Szkolenia i rozwój

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, rozwijając nie tylko naszą ofertę kompleksowego osuszania ale inwestując również w jak najlepszy sprzęt.

Osuszanie po awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej

Awaria instalacji wod-kan to drugi najczęściej spotykany powód zalania (zaraz po intensywnych opadach). Dochodzi wtedy zwykle do zalania podłogi, piwnicy i ścian budynku. W takiej sytuacji zwykle domownicy starają się oczyścić wszystkie meble, wykończenia podłóg, listwy i parkiety oraz osuszyć je poprzez tworzenie przeciągu i wysoką temperaturę w domu. Taki proces może trwać nawet kilka miesięcy i nie wiadomo tak naprawdę, kiedy na dobre się zakończył. Warto więc osuszanie po awarii instalacji wodno-kanalizacynej przeprowadzić przy pomocy fachowców i specjalistycznego sprzętu. Oferujemy wypożyczalnię osuszaczy powietrza.

Osuszanie po awarii instalacji wodno kanalizacyjnej - osuszanie po zalaniu Wysusz Dom

Rodzaje naszych usług

Ozonowanie

Dezynfekujemy budynki i pomieszczenia bez użycia środków chemicznych.

Odgrzybianie

Firma Wysusz specjalizuje się w walce z wilgocią i jej skutkami.

Wypożyczalnia osuszaczy

Zajmujemy się rownież wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy powietrza.

Osuszanie po zalaniu Łódź - cena

Koszt osuszania po zalaniu jest zależny od kilku czynników, takich jak:

 • ilość użytych urządzeń
 • wymiary budynku
 • poziom zawilgocenia pomieszczenia
 • użyte do pracy niezbędne materiały

Nasi technicy zajmują się wykonaniem wszystkich potrzebnych pomiarów, przy użyciu profesjonalnych sprzętów. Dokonujemy także bezpłatnych oględzin. Zapraszamy do kontaktu.

Poza kompleksową usługą osuszania, a w tym bezgotówkowej formy rozliczenia osuszania, oferujemy również profesjonale odgrzybianie oraz bezinwazyjne ozonowanie pomieszczeń. Dajemy również możliwość wypożyczenia osuszaczy na terenie całego województwa łódzkiego.

O nas

Najwyższa jakość usług jakie świadczymy oraz praca na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie to nasze atuty. Dajemy gotowe rozwiązania osuszania pomieszczeń, budynków i obiektów, które indywidualnie dobrane zapewniają gwarancję osiągnięcia jak najlepszego efektu w krótkim czasie.

Dzięki naszym usługom szybko i sprawnie osuszysz każde pomieszczenie po zalaniu. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my w jak najkrótszym czasie pojawimy się u Ciebie i dokonamy bezpłatnych oględzin oraz wszelkich niezbędnych pomiarów. Przedstawimy plan działania oraz wstępny kosztorys.

Osuszanie po zalaniu łódzkie

Zajmujemy się osuszaniem po zalaniu nie tylko w Łodzi ale całym woj. łódzkim. Osuszamy w miejscowościach takich jak: Zgierz, Stryków, Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Koluszki, Ozorków, Rzgów, Tuszyn, Sokolniki, Łęczyca, Brzeziny, Głowno i inne.