Osuszanie po zalaniu jest niezbędne, by usunąć powstałą wilgoć oraz pozbyć się skutków zalania. Nasza firma osusza obiekty, domy, mieszkania, apartamenty, biura, firmy oraz lokale przemysłowe po zalaniu na terenie Łodzi i okolic. Dbamy o każdy szczegół w procesie osuszania. Dokonujemy dogłębnych oględzin, precyzyjnych pomiarów oraz indywidualnie dobieramy plan działania dla Twojego zalanego obiektu.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Osuszanie po zalaniu Łódź, woj. łódzkie - co to takiego?

Osuszanie po zalaniu to bardzo popularna usługa. Najczęściej padamy ofiarami zalania mieszkania lub lokali użytkowych przez sąsiada. Kolejnym problemem są awarie sieci wodno-kanalizacyjnych oraz wszelkie nieszczelności. Problem pojawia się gdy wystąpią na skutek zalania niebezpieczne dla naszego zdrowia grzyby, alergeny, a także pleśń. Nie każdy zdaje sobie sprawę z jakimi zagrożeniami życia wiąże się pojawienie tych trudności w lokalach użytkowych. Ważne, by szybko reagować na powstałe zalanie i działać by zminimalizować straty i usunąć powstałe szkody. Odkładanie osuszania na później tylko pogłębia straty. Warto zdecydować się na pomoc profesjonalnej firmy która wskaże kierunek działania, dobierze najlepszy sprzęt oraz szybko osuszy nasze pomieszczenia i przywróci je do dalszej funkcjonalności. 

Osuszanie murów Łódź

Osuszanie domu po zalaniu - Łódź, woj. łódzkie

Osuszanie domu po zalaniu powinno być wykonane jak najszybciej od momentu zalania. Niezależnie od wielkości i stopnia zdarzenia. Zalany dom oznacza wiele strat i negatywnych skutków dla zdrowia i komfortu użytkowania. Może w konsekwencji pojawić się:

 • większa wilgotność powietrza
 • pleśń i grzyby
 • odkształcenia
 • rozwarstwienie tynków
 • ryzyko uszkodzenia niektórych elementów konstrukcyjnych.

Jeśli w Twoim domu doszło do zalania – skontaktuj się z nami. Sprawnie i dokładnie osuszymy Twoje pomieszczenia.

Osuszanie mieszkań po zalaniu - Łódź, woj. łódzkie

Osuszanie mieszkań po zalaniu na terenie Łodzi i okolic to jedna z naszych profesji. Zajmujemy się kompleksowym osuszaniem mieszkań od lat. Używane przez nas sprzęty są bezpieczne i nieinwazyjne. Osuszamy każdy rodzaj mieszkań i wykonujemy precyzyjne pomiary. Można dodatkowo skorzystać z usług odgrzybiania i/lub ozonowania.

Osuszanie piwnic Wysusz Dom

Osuszanie ścian po zalaniu - Łódź, woj. łódzkie

Szybkie osuszanie ścian po zalaniu to komfort użytkowania i zapobieganie negatywnym i długotrwałym skutkom zalania. Korzystając z naszych usług zyskujesz:

 • szybki powrót do komfortu,
 • pozbycie się nieprzyjemnego zapachu stęchlizny,
 • kompleksowe zatroszczenie się o pomieszczenie od początku do końca procesu osuszania
 • usunięcie ryzyka rozwoju niebezpiecznych grzybów i pleśni, które mogą rozwinąć alergie i pogorszyć stan zdrowia domowników.

Osuszanie podłogi po zalaniu - Łódź, woj. łódzkie

Niezależnie od stopnia zalania podłogi, interwencja po zdarzeniu i osuszanie podłogi po zalaniu powinny odbyć się natychmiastowo. Zalanie podłogi wiąże się z odbarwieniem, odkształceniami, wybrzuszeniami, pojawieniem się przykrych zapachów i pleśni. Im szybciej zainterweniujemy, tym mniejsze będą zniszczenia końcowe.

Nasza firma od lat zajmuje się osuszaniem podłóg po zalaniu na terenie Łodzi i województwa łódzkiego. Pomożemy Ci szybko pozbyć się problemu.

Wynajem Osuszaczy Łódź - Wysusz Dom

Osuszanie piwnicy po zalaniu - Łódź, woj. łódzkie

Osuszanie piwnicy po zalaniu to usługa, jaką wykonuje się bardzo często, szczególnie w starszych zabudowaniach. Do zalania dochodzi w przypadku różnych awarii instalacji wodnych lub kanalizacyjnych, gwałtownych burz lub braku właściwej izolacji. 

Firma Wysusz Dom szybko i skutecznie upora się z problemem zalanej piwnicy na terenie województwa łódzkiego.

Osuszanie po zalaniu Łódź - cena

Koszt osuszania po zalaniu jest zależny od kilku czynników, takich jak:

 • ilość użytych urządzeń
 • wymiary budynku
 • poziom zawilgocenia pomieszczenia
 • użyte do pracy niezbędne materiały

Nasi technicy zajmują się wykonaniem wszystkich potrzebnych pomiarów, przy użyciu profesjonalnych sprzętów. Dokonujemy także bezpłatnych oględzin. Zapraszamy do kontaktu.

O WysuszDom.pl

Najwyższa jakość usług jakie świadczymy oraz praca na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie to nasze atuty. Dajemy gotowe rozwiązania osuszania pomieszczeń, budynków i obiektów, które indywidualnie dobrane zapewniają gwarancję osiągnięcia jak najlepszego efektu w krótkim czasie.

Korzyści / Efekty ze współpracy z nami

Kompleksowe osuszanie

Nasza bogata oferta pozwala na osuszanie każdego rodzaju pomieszczeń,  z wykonaniem bardzo precyzyjnych pomiarów. Klienci mają również możliwość skorzystania z usługi odgrzybiania czy też ozonowania.

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości specjalistycznym sprzęcie który jest w pełni bezpieczny. Nasze metody osuszania są bezinwazyjne. 

Szkolenia i rozwój

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, rozwijając nie tylko naszą ofertę kompleksowego osuszania ale inwestując również w jak najlepszy sprzęt.

Osuszanie po awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej - Łódź, woj. łódzkie

Awaria instalacji wod-kan to drugi najczęściej spotykany powód zalania (zaraz po intensywnych opadach). Dochodzi wtedy zwykle do zalania podłogi, piwnicy i ścian budynku. W takiej sytuacji zwykle domownicy starają się oczyścić wszystkie meble, wykończenia podłóg, listwy i parkiety oraz osuszyć je poprzez tworzenie przeciągu i wysoką temperaturę w domu. Taki proces może trwać nawet kilka miesięcy i nie wiadomo tak naprawdę, kiedy na dobre się zakończył. Warto więc osuszanie po awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej przeprowadzić przy pomocy fachowców i specjalistycznego sprzętu. Oferujemy wypożyczalnię osuszaczy powietrza.

Osuszanie po awarii instalacji wodno kanalizacyjnej - osuszanie po zalaniu Wysusz Dom

Poznaj inne usługi firmy Wysusz Dom

Dezynfekujemy budynki i pomieszczenia bez użycia środków chemicznych.

Firma Wysusz specjalizuje się w walce z wilgocią i jej skutkami.

Zajmujemy się rownież wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy powietrza.

Bezinwazyjne osuszanie i inne usługi - Wysusz Dom

Polecamy także osuszanie wilgoci technologicznej

Wilgoć technologiczna to ta, która powstaje podczas budowy domów, budynków firmowych i bloków mieszkalnych. Żeby móc zacząć remont powinno się osuszyć dokładnie ściany z pozostałej wilgoci. Firma WysuszDom.pl specjalizuje się w usuwaniu wilgoci technologicznej, co pozwoli zaoszczędzić czas i uniknąć różnych problemów w przyszłości. Dowiedz się więcej.

Osuszanie po zalaniu łódzkie

Dzięki naszym usługom szybko i sprawnie osuszysz każde pomieszczenie po zalaniu. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my w jak najkrótszym czasie pojawimy się u Ciebie i dokonamy bezpłatnych oględzin oraz wszelkich niezbędnych pomiarów. Przedstawimy plan działania oraz wstępny kosztorys. Zajmujemy się osuszaniem po zalaniu nie tylko w Łodzi ale całym woj. łódzkim. Osuszamy w miejscowościach takich jak: Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, Łowicz, Wieluń, Aleksandrów Łódzki, Opoczno, Ozorków, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Łask, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszów, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno Sulejów, Działoszyn, Krośniewice, Drzewica, Przedbórz, Stryków, Rzgów, Złoczew, Warta, Biała Rawska, Uniejów, Kamieńsk, Wolbórz, Lututów, Błaszki, Szadek, Piątek.