Osuszanie po zalaniu jest niezbędne, by usunąć powstałą wilgoć oraz pozbyć się skutków zalania. Nasza firma osusza obiekty domy, mieszkania, apartamenty, biura, firmy, lokale przemysłowe po zalaniu na terenie Łodzi i okolic. Dbamy o każdy szczegół w procesie osuszania, od początku do końca. Dokonujemy dogłębnych oględzin, precyzyjnych pomiarów ora indywidualnie dobieramy plan działania dla Twojego zalanego obiektu. Zapraszamy do kontaktu z nami.

 

Osuszanie po zalaniu Łódź - co to takiego?

Osuszanie po zalaniu to bardzo popularna usługa. Najczęściej padami ofiarami zalań mieszkań, lokali użytkowych przez sąsiada. Kolejnym problemem są awarie sieci wodno-kanalizacyjnych oaz wszelkie nieszczelności. Problem pojawia się gdy pojawiają się na skutek zalania niebezpieczne dla naszego zdrowia grzyby, alergeny a także pleśń. Nie każdy zdaje sobie sprawę z jakimi zagrożeniami życia wiąże się pojawienie tych trudności w lokalach użytkowych. Ważne, by szybko reagować na powstałe zalanie i działać by zminimalizować straty i usunąć powstałe szkody. Odkładanie osuszania na później tylko pogłębia straty. Warto zdecydować się na pomoc profesjonalnej firmy która wskaże kierunek działania, dobierze najlepszy sprzęt oraz szybko osuszy nasze pomieszczenia i przywróci je do dalszej funkcjonalności. 

Osuszanie sufitu Łódź

Osuszanie ścian po zlaniu - Łódź, łódzkie

Firma Wysusz Dom Nasza to wysoka jakość świadczonych usług osuszania, terminowość, profesjonalizm oraz krótki czas wykonywanej usługi. Obsługujemy klientów na terenie Łodzi zarówno indywidualnych jak i firmowych. Staramy się jak najszybciej reagować na każde zgłoszenie oraz błyskawicznie działać. 

 

Osuszanie ścian po zalaniu - z firmą Wysusz Dom

Współpraca z naszą firmą odnośnie osuszania po zalaniu na terenie Łodzi i okolic, niesie wiele korzyści, do których zaliczyć możemy:  

 • szybkie doprowadzenie budynku do normalności
 • minimalizacja kosztów
 • prowadzenie dokumentacji z osuszania  dla Towarzystwa Ubezpieczeniowego
 • profesjonalną obsługę naszych ekspertów
 • bezpłatne oględziny oraz niezbędne pomiary wilgotności
 • indywidualny plan działania osuszania
 • niezawodne metody osuszania
  W celu uzyskania szczegółowych informacji odnośnie naszej oferty osuszania po zalaniu i naszych metod zapraszamy do kontaktu z nami.
Osuszanie sufitu Łódź

Korzyści / Efekty

Kompleksowe osuszanie

Nasza bogata oferta pozwala na osuszanie każdego rodzaju pomieszczeń,  z wykonaniem bardzo precyzyjnych pomiarów. Klienci mają również możliwość skorzystania z usługi odgrzybiania czy też ozonowania.

 

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości specjalistycznym sprzęcie który jest w pełni bezpieczny. Nasze metody osuszania są bezinwazyjne. 

Szkolenia i rozwój

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, rozwijając nie tylko naszą ofertę kompleksowego osuszania ale inwestując również w jak najlepszy sprzęt.

Rodzaje naszych usług

Ozonowanie

Dezynfekujemy budynki i pomieszczenia bez użycia środków chemicznych.

Odgrzybianie

Firma Wysusz specjalizuje się w walce z wilgocią i jej skutkami.

Wypożyczalnia osuszaczy

Zajmujemy się rownież wypożyczaniem profesjonalnych osuszaczy powietrza.

Osuszanie po zalaniach Łódź - cena

Koszt osuszania po zalaniu jest zależny od kilku czynników taki jak:

 • ilość użytych urządzeń
 • wymiary budynku
 • poziom zawilgocenia pomieszczenia
 • użyte do pracy niezbędne materiały

Nasi technicy zajmują się wykonaniem wszystkich potrzebnych pomiarów, przy użyciu profesjonalnych sprzętów. Dokonujemy także bezpłatnych oględzin. Zapraszamy do kontaktu.

Poza kompleksową usługą osuszania, a w tym bezgotówkowej formy rozliczenia osuszania, oferujemy również profesjonale odgrzybianie oraz bezinwazyjne ozonowanie pomieszczeń. Dajemy również możliwość wypożyczenia osuszaczy na terenie całego województwa łódzkiego.

O nas

Najwyższa jakość usług jakie świadczymy oraz praca na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie to nasze atuty. Dajemy gotowe rozwiązania osuszania pomieszczeń, budynków i obiektów, które indywidualnie dobrane zapewniają gwarancję osiągnięcia jak najlepszego efektu w krótkim czasie.

Dzięki naszym usługom szybko i sprawnie osuszysz każde pomieszczenie po zalaniu. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my w jak najkrótszym czasie pojawimy się u Ciebie i dokonamy bezpłatnych oględzin oraz wszelkich niezbędnych pomiarów. Przedstawimy plan działania oraz wstępny kosztorys.

Osuszanie po zalaniu łódzkie

Zajmujemy się osuszaniem po zalaniu nie tylko w Łodzi ale całym woj. łódzkim. Osuszamy w miejscowościach takich jak: Zgierz, Stryków, Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Koluszki, Ozorków, Rzgów, Tuszyn, Sokolniki, Łęczyca, Brzeziny, Głowno i inne.