Osuszanie budynków Piątek i okolice - kompleksowe usługi osuszania

Firma Wysusz Dom zajmuje się całkowitym osuszaniem budynków, domów, mieszkań, lokali firmowych na terenie Piątku i okolic. Zajmujemy się osuszaniem na skutek nagłego zalania. Usuwamy wilgoć technologiczną powstałą w trakcie budowy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam świadczyć usługi osuszania na najwyższym poziomie. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Realizujemy nawet najbardziej wymagające zlecenia. 

Zadzwoń i zapytaj o ofertę:

Osuszanie budynków Piątek - pełna oferta

Osuszanie obiektów

Osuszamy budynki mieszkalne oraz obiekty handlowe i przemysłowe.

Osuszanie domu

Lokalizujemy źródło wycieku i osuszamy mury oraz posadzki w domach jednorodzinnych.

Osuszanie mieszkania

Pomagamy w nagłych przypadkach zalania mieszkania. Oferujemy pomoc w przygotowaniu dokumentacji.

Osuszanie garażu

 Wykonujemy osuszanie i pomagamy zlokalizować źródło problemu w garażu.

Osuszanie piwnicy

Osuszamy i lokalizujemy źródło problemu wilgoci w piwnicy.

Osuszanie podłogi

Oferujemy osuszanie podłogi po zalaniu za pomocą różnych metod.

Osuszanie podposadzkowe

W przypadku poważnych przypadków zalania wykonujemy osuszanie podposadzkowe.

Osuszanie pod deskę podłogową

Znamy parametry jakie powinna spełniać posadzka przed położeniem deski podłogowej.

Osuszanie murów

Usuwamy wilgoć z murów zarówno dla nowych realizacji jak i rewitalizacji.

Osuszanie ścian

Skutecznie osuszamy ściany wewnątrz budynków.

Osuszanie tynków

Przyspieszamy prace wykończeniowe i budowlane profesjonalnym osuszaniem tynków.

Osuszanie wilgoci technologicznej

Usuwamy wilgoć technologiczną w przypadku remontów jak i nowych inwestycji.

Osuszanie balkonu/tarasu

Lokalizujemy źródło wody i osuszamy zalany taras lub balkon.

Osuszanie dachu

Lokalizujemy źródło wycieku i osuszamy przeciekajacy dach

Osuszanie sufitu

Profesjonalnie osuszamy sufity z wilgoci technologicznej lub po zalaniach

Osuszamy domy, mieszkania, lokale użytkowe dotknięte nagłym zalaniem.

Jeśli potrzebujesz osuszyć podłogę, sufit, piwnicę, fundamenty i ściany – możemy pomóc. Nasze działania są prowadzone w taki sposób, aby zminimalizować straty i przywrócić budynek do funkcjonalności i bezpieczeństwa. Naszym celem jest szybkie usunięcie skutków wilgoci oraz unikanie zwiększania poniesionych strat. Dysponujemy wysokiej klasy specjalistycznym sprzętem oraz ekspertami od osuszania powietrza i likwidacji zalania.

Osuszanie budynków Piątek

Proces samoistnego wysychania murów może być bardzo długi. Podczas okresu budowy lub remontu zawsze występuje zjawisko wilgoci technologicznej, które może powodować opóźnienia w kolejnych pracach budowlanych. Aby uniknąć takich sytuacji, firma Wysusz Dom oferuje skuteczne osuszanie budynków z wilgoci technologicznej na terenie Piątku i okolic. Nasze usługi oszczędzają czas i redukują problemy które mogą zaistnieć w przyszłości.

Oferujemy osuszanie budynków w rejonie Piątku i okolic. Usuwamy grzyby, pleś i alergeny.

Wilgoć to powszechny problem, z którym borykają się nasi klienci – w swoich mieszkaniach i domach. Wadliwa izolacja ścian i fundamentów jest najczęściej odpowiedzialna za wilgoć. Sami także generujemy wilgoć poprzez czynności takie jak gotowanie, pranie, mycie, prysznicowanie, kąpiel i zmywanie naczyń. Pojawienie się wilgoci wiąże się z obecnością grzybów i pleśni, które wywierają toksyczny wpływ na nasze organizmy. Szkodzą one układowi oddechowemu i odpornościowemu, powodując alergie oraz choroby skóry.

 

Osuszanie budyknów Piątek - nasze dodatkowe usługi

i2

Ozonowanie

Ozon, będący silnym utleniaczem, zapewnia bardzo skuteczną dezynfekcję bez użycia chemikaliów. Reagując chemicznie z licznymi zanieczyszczeniami powietrza, powoduje ich utlenienie i zapewnia bardzo dobrą dezynfekcję.

i4

Pomiary wilgoci

Nasz zespół ekspertów korzysta z niezawodnego sprzętu do pomiaru wilgotności ścian, sufitów (do głębokości 30 cm), elementów drewnianych i materiałów budowlanych, a także do pomiaru wilgotności względnej.

i3

Badania termowizyjne

W naszej pracy wykorzystujemy kamery termowizyjne do badania rozkładu temperatury w danym pomieszczeniu, elementach konstrukcyjnych. Jesteśmy bardzo precyzyjni w ocenie, gdzie wymagana jest izolacja cieplna.

odgrzybianie-ikona

Odgrzybianie ścian

Dzięki nam szybko i skutecznie osuszysz każde mieszkanie. Podejmujemy specjalistyczne działania w tym kierunku. Nie warto zwlekać z żadnym zabiegiem na pleśń, ponieważ jest ona nośnikiem grzybów, alergenów i bakterii. Dzięki naszej firmie przywrócisz ściany do ich dawnej świetności.

Jesteśmy renomowaną firmą zajmującą się
kompleksowym osuszaniem budynków w Piątku i okolicach.

Celem naszej działalności jest skuteczne usuwanie wilgoci i minimalizacja strat naszych Klientów. Na rynku działamy nieprzerwanie już ponad 20 lat. Posiadamy bogate doświadczenie i wiedzę z dziedziny osuszania.

lat na rynku
0 +
realizacji rocznie
+ 0
sprzętów do osuszania
+ 0

Dlaczego warto z nami współpracować?

Wieloletnie doświadczenie

Z doświadczenia wiemy, że usuwanie wilgoci nie jest łatwym zadaniem a niepoprawnie dobrana metoda może bardziej zaszkodzić niż naprawić problem. Nasze doświadczenie pozwala nam na szybkie i efektywne działanie.

Zespół profesjonalistów

Nasz zespół posiada ponad 20-letnie doświadczenie w usuwaniu skutków jak i przyczyny wilgoci w budynkach. Nasze referencje to setki realizacji w całym województwie łódzkim i okolicach.

Bezgotówkowe rozliczenie osuszenia budynków​

Bezgotówkowe rozliczenie osuszenie budynków – to świetna alternatywa dla wszystkich którzy padli ofiarą zalania. Jeśli zalałeś wodą swoje mieszkanie lub mieszkanie sąsiada, czy też z jakiegoś innego powodu. 

Wypożyczalnia osuszaczy na terenie Piątku i okolic

Nasza firma oferuje również wynajem profesjonalnych osuszaczy powietrza. Nasz sprzęt pozwoli Ci profesjonalnie wysuszyć zalany piwnicę, sufit i podłogi przed położeniem parkietu, terakoty lub laminatu. Posiadamy sprzęt do osuszania konstrukcji budowlanych:

  • nagrzewnice
  • osuszacze
  • wentylatory
  • urządzenia do pomiaru wilgotności
  • kamery termowizyjne niezbędne do zlokalizowania mostków termicznych.

Zadzwoń i zapytaj o naszą aktualną ofertę:

Osuszanie budynków Piątek - sprzęt do wypożyczenia